Şimdi Ara

Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
16
Favori
74.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheSensei

Çeviri işlemi tamamen bitti. Teknik sorunlarla uğraşıyoruz test de devam ediyor bir yandan.

Teknik sorunları açayım şüphe kalmasın içinizde :)

1- Oyunun GOG sürümünde dil seçeneği yok. O yüzden bizim dosyaları yüklesek bile dil değiştirememe sorunu oluyor.
    2- Türkçe fontlar (çoğu oyundaki gibi)
    3- (ve en büyüğü) Oyunun tamamını çevirdik ama resim dosyaları sıkıntı çıkartıyor, yamayı sorunlu algılıyor. Resimleri eklemediğimizde her şey gayet iyi, oynanabilir oyun sadece bir iki resim inglizce kalacak, önemli metinler değil öyle.
    Belki bunu V1 olarak yayınlayıp onları sonra düzeltiriz. Karar vermedik daha.

Başka sorunuz, sorununuz varsa buyrun.

Saygılar.

v1 bekliyoruz hocam

• V1 olarak gelse bile çok makbule geçer valla. :) 4 gözle bekliyoruz. :)
  • Arkadaşlar biraz fazla beklettik farkındayım.

Programcıdan haber bekliyorduk ama anlaşılan olmayacak o iş. Bütün karakterleri dönüştürüp kontrol yaptıktan sonra sunacağız sizlere.

Kolay gelsin :)
  • hayır duası yükleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0ket -- 25 Eylül 2014; 13:19:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSensei

Arkadaşlar biraz fazla beklettik farkındayım.

Programcıdan haber bekliyorduk ama anlaşılan olmayacak o iş. Bütün karakterleri dönüştürüp kontrol yaptıktan sonra sunacağız sizlere.

Kolay gelsin :)

Türkçe yamayı uyguladıktan sonra Kanalım için video çekeceğim üstad. O yüzden beklemedeyiz yani. Her gün 2-3 kere konuya girip bakıyorum acaba yayınladınız mı ? diye. :D
  • Beklemede olun millet :)
  • Arkadaşlar elinde oyunun orjinal GOG sürümü bulunan varsa bir iletişime geçebilir mi benimle?
  • Dostum bu forumda Gog'u kullanan bir elin parmaklarını geçmez bulman zor gibi kolay gelsin.
  • Beklemedeyiz
  • Hocam orjinal oyun var ama gog sürümünün farkı nedir o konuda bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı gog sürümünü napıcan steamden sahip olan bile belki 100 ü bulmaz. beklemekten fenalık geldi
  • Arkadaşlar sorun şu;

GOG sürümünde dil seçeneği bulunmuyor. Seçeneklere girdiğinizde dil seçimi yok yani. Ayrıca dil dosyalarının olduğu klasör de yok.
    O yüzden sıkıntı çıkarıyor. Bir kişi olsa ufak bir test yapacaktık ama olmadı artık.

Neyse siz bugün buralarda takılın, OyunÇeviri'ye de bakın arada :)
  • sonunda oyunun türkçe yaması çıktı elinize sağlık arkadaşlar sonunda bu oyundan bende zevk alabileceğim :)
  • Türkçe oynamak ayrı bir keyif :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicans -- 24 Ekim 2014; 15:19:11 >
  • Konu sahibi konuyu güncellese iyi olacak.

• Oyunun steam olmasına gerek yok arkadaşlar çeviri zip dosyasının adını (tr.zip)'i en.zip olarak değiştirin ve Papers Please / loc klasöründeki dosyayla değiştirin. Sonra oyunun dil seçeneklerinde Türkçe çıkıyor. Papers Please sürümüm 1.1.65-S bu arada.

Şu oyunun Türkçe yaması çıktı ya artık ölsem de gam yemem. Efsane konu oldu resmen yıllar yılı bir oyunu çeviremedik forumca, emeğinize sağlık.

http://www.oyunceviri.com/papers-please-0-turkce-yama/
  • Bu oyunu steamdan almadan Türkçe oynayamaz mıyım :D

Biraz araştırdım sonunda buldum oyunçevirinin yamasını sorunsuz kullanıyorum. Nasıl olduğunu öğrenmek isteyen olursa pm atın arkadaşlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 27 Ekim 2014; 16:04:42 >
  • ula ne cimriymiş devlet ya. geçim ucu ucuna iyi maaş için evraklara hızlıca bakman lazım. ama bu seferde herhalde doğrudur dediğin adamda kesin yamuk çıkıyor.

bir de herkes mi terörist arkadaş dürüstçe herşeyi doğru olan insan epey az. adam olup efendi gibi doğru evraklarla gelseler bizim kaynanalar ölmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: virus18

Bu oyunu steamdan almadan Türkçe oynayamaz mıyım :D

Biraz araştırdım sonunda buldum oyunçevirinin yamasını sorunsuz kullanıyorum. Nasıl olduğunu öğrenmek isteyen olursa pm atın arkadaşlar :)

Dostum pm attım yardım edermisin
  • Abi ben GOG sürümü kullaniyorum

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.