Şimdi Ara

Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
16
Favori
74.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: epica06

insanlara orjinal oyun aldıran umut veren aylardırda test test diyen insanlardanda bu acıklama beklenirdi beklemek istemeyen gelmesin ingilizce oynasın...yok öyle dünya ...insanlara umut vermeyeceksin bayramdan sonra cıkacak diye kardes akıllı olacaksın

Ben bayramdan sonra çıkacak mı dedim? Bazı kişilerin ciddi olarak algılama sorunu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentPower

quote:

insanlara orjinal oyun aldıran umut veren aylardırda test test diyen insanlardanda bu acıklama beklenirdi beklemek istemeyen gelmesin ingilizce oynasın...yok öyle dünya ...insanlara umut vermeyeceksin bayramdan sonra cıkacak diye kardes akıllı olacaksın

Ben bayramdan sonra çıkacak mı dedim? Bazı kişilerin ciddi olarak algılama sorunu var.

Hocam vallahi helal olsun size. Sabrınız müthiş. Bu kadar şey dediler kaç aydır siz hala yama için uğraşıyorsunuz. Yama çıkarmaya çalışmanız ayrı bir güzellik zaten.
    Bu forum iyice çoluk çocuk yuvası oldu ipini koparan buraya geliyor. Siz ne olur kulak asmayın bunlara. Hakikaten diyorum bazen bu insanlara anası babası terbiye vermemiş herhalde. Çünkü kendilerinin olmayanı istiyorlar, hem de siz vermiyorsunuz diye size küfür ediyorlar. Tabii bu çocukluktanda kaynaklanıyor biraz ama yinede ayıp bu yaptıkları.

Size nacizane tavsiyem ben yama çıkaracak olsam şöyle yazarım hocam konuya: bu yamaya başladığımı belirtmek için açtım konuyu bir yüzde vermeyeceğim, konuda da yama ne zaman çıkar diye soru sormayın cevap vermeyeceğim, çoluk çocuk gibi; niye çıkarmadın yamayı, oyunu yeniden mi yazıyorsun, 2. sini çıkaracaksın galiba oyunun, millet şunu çıkardı sen bunu çıkaramadın gibi saygısızca ve çocukça şeyler yazacaksanız lütfen terkedin konuyu beğenmiyorsanız hem sizin kaprislerinizi çekecek hem de çeviri yapacak birini bulun ona gidin. Bu sözlerim yüzü olan insanlara değil tabii gerçi onlar yüzsüz olduğunu bilmezler fakat yüzü olan insanlar kırılmasın yanlış anlamasın bu dediklerimi lütfen.

Bu minvalde bir şey yazabilirsiniz hocam, zaten adam gibi bekleyen, varsa bir önerisi onu söylüyor sonra güzelce bekliyor ya da size teşekkür edip gidiyor, oyunu oynamayacak olsa bile size teşekkür ediyor. Böyle olması gerek çünkü, ortada karşılıksız bir emek var ve sen bu emeğe bir şey vermediğin halde çemkiremezsin. Neyse hocam çok uzattım ben bile bu kadar kızıyorken size helal olsun vesselam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence siz bu yamayı falan sildiniz veya silindi en baştan yapıyorsunuz biz üsteliyoruz diye olmadı bize 30snlik bir video çekin açıklayın en doğrusu bu yuh artık ben bile bu oyundan daha fazla kelimeli oyun çevirdim ve sadece 2 ay aldı.
  • Uzun zamandır çıkmıyor ama ben merakla bekliyorum. Umarım bir an önce çıkar. Kolay gelsin.
  • Yüzyılın sazanı bu konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lavalys

Yüzyılın sazanı bu konu

Hemen de takılmışsın oltaya. Biz zaten biliyorduk bunun sazan.avi olduğunu bir sazan gelsede takılsa diye bekliyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackops8998

Bence siz bu yamayı falan sildiniz veya silindi en baştan yapıyorsunuz biz üsteliyoruz diye olmadı bize 30snlik bir video çekin açıklayın en doğrusu bu yuh artık ben bile bu oyundan daha fazla kelimeli oyun çevirdim ve sadece 2 ay aldı.

Hangi oyuna yama hazırlıyorsunuz?
  • umudumuzu kestik biz gidiyoruz papers pleasein yeni oyunu cıkmıs zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalax

quote:

Bence siz bu yamayı falan sildiniz veya silindi en baştan yapıyorsunuz biz üsteliyoruz diye olmadı bize 30snlik bir video çekin açıklayın en doğrusu bu yuh artık ben bile bu oyundan daha fazla kelimeli oyun çevirdim ve sadece 2 ay aldı.

Çevirdim ben XCOM: Enemy Unkunown diye bir oyun
  • quote:

quote:

quote:

http://xcomceviriprojesi.blogspot.com/ bumu acaba martta başlamış sanırım halen devam ediyor googlede başka bulamadım varsa link at bakalım xcom güzel oyundur.

• quote:

umudumuzu kestik biz gidiyoruz papers pleasein yeni oyunu cıkmıs zaten

Yeni oyunu derken papers please 2 mi?
  • Arkadaşlar, Silent Power'ın sınavları vardı ve ilgilenemiyordu fakat şu anda Ahmet DERE arkadaşımız da ona yardımcı olmaya başladı.
    Bekleyen herkese tekrardan teşekkürler...
  • Tahminen en erken yılbaşından sonra çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Tahminen en erken yılbaşından sonra çıkar.

Tahminmi,gerçekmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

quote:

quote:

quote:

http://xcomceviriprojesi.blogspot.com/ bumu acaba martta başlamış sanırım halen devam ediyor googlede başka bulamadım varsa link at bakalım xcom güzel oyundur.

Hayır o değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

quote:

quote:

quote:

Hayır o değil

Yamanın linki var mı acaba

• Bilgisayarım çöktüğünde bütün hepsi gitti üzgünüm şimdi derler yalan falan ama ister inanın ister inanmayın
  • eksisozluge de cıktınız ya helal olsun size :)

https://eksisozluk.com/entry/38405573

hedef 2023...2023 yılında cıkacakmıs yama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epica06 -- 19 Kasım 2013; 19:54:44 >
  • quote:

eksisozluge de cıktınız ya helal olsun size :)

Ahahaha popi olmuşlar. :) İşin suyunu çıkardılar artık.
  • quote:

eksisozluge de cıktınız ya helal olsun size :)

Ergen demiş kendi son çocukluk evresinde zannedersem. Çünkü Türkçesinden o anlaşılıyor. Cümlelerde ne bir yüklem ne bir bağlaç ne de bir mantık var. İngilizcesi de iyiymiş keratanın, ailesi 7 çok geç deyip ilkokuldan önce ingilizce kursuna yollamış ellaam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemilture -- 20 Kasım 2013; 17:21:54 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.