Şimdi Ara

Xbox One, Kasım Ayının Sonunda Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Microsoft, Kuzey Amerika sınırları içerisinde Mountain Dew ve Doritos ile ortak olarak bir kampanya yürütüyor. Bu kampanyada Microsoft ve anlaşmalı firmalar, her iki dakikada bir Xbox One konsolu dağıtıyor. Kampanyanın kural sayfasında Xbox One'ın çıkış tarihi adına önemli bir bilgi verildi.

Bahsi geçen sayfaya baktığımızda Xbox One'ın çıkışının Kasım ayının sonunda yapılacağı belirtilmiş. Bildiğiniz gibi PlayStation 4, 15 Kasım'da çıkacak. Gelen bu yeni bilgiye göre Microsoft önce Sony'i bekleyecek gibi duruyor.

• Sıktı bu muhabbet artık açıklasalar da kurtulsak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yarın çıksa ne yazar?

kimin umurumda ki bu gereksiz ve ne olduğu belli olmayan elektronik cihaz

• Bütün tanıtım ve özellikleri açıklarken de zaten beklediler

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

yarın çıksa ne yazar?

Ne saçma bir yorum çıkar çıkmaz olmasa da zamanı gelince eliniz mahkum alacaksınız konsolu her PS fanı xbox sız duramaz...
  • Ben duruyorum
  • @Xbox One

Efkarlı gözler, seni özler
    Nerelerdeydin yaw sen uzun zamandır sesin soluğun çıkmiodu, özlettin kendini, forumda bi mantık yolu gözüktü, baya şaşırdım yani. Neyse tmm o kadar sevinme kankan Songu sen yokken sitenin içine etti.
    Mantık yolu filan da gözükmedi hadi yine iyisin troll seni ...

• Tamam konsolu beklemiyorsun sevmiyorsun ama niye laf atıyorsun ? Alacak çok fazla insan var ve konsolumu online özellikleri nedeniyle alıyorum ve tercihimi XboxOne'dan yana kullanacağım
  • Resmi olarak bize de gelirse ilk günü gidip alacağım da pek ümitli değilim hala bir lişme yok bu hakkında :(

• bu sitede bile görmüş olabilirim XO 8 kasımda çıkmıyor mu

• ps4 ile aynı zamanda çıkmazsa ps4 kaymağı yer
  • quote:

Orijinalden alıntı: S_NM_Z

@Xbox One <br><br>Efkarlı gözler, seni özler<br>Nerelerdeydin yaw sen uzun zamandır sesin soluğun çıkmiodu, özlettin kendini, forumda bi mantık yolu gözüktü, baya şaşırdım yani. Neyse tmm o kadar sevinme kankan Songu sen yokken sitenin içine etti.<br>Mantık yolu filan da gözükmedi hadi yine iyisin troll seni ...

adam fanboyda cevap verdiği kişi değil mi? bende iki cihazda var! ikisinde kendince artısı eksisi var! ama bana Xbox'ın artıları sonyden daha önemli benim için! özellikle kontroller! exc oyunlar kaç tane sanki? kontroller öyle mi? her oyunda geçerli!

• quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Orijinalden alıntı: defected

yarın çıksa ne yazar?

Ne saçma bir yorum çıkar çıkmaz olmasa da zamanı gelince eliniz mahkum alacaksınız konsolu her PS fanı xbox sız duramaz...

tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeriyibas

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: S_NM_Z<br><br>@Xbox One <br><br>Efkarlı gözler, seni özler<br>Nerelerdeydin yaw sen uzun zamandır sesin soluğun çıkmiodu, özlettin kendini, forumda bi mantık yolu gözüktü, baya şaşırdım yani. Neyse tmm o kadar sevinme kankan Songu sen yokken sitenin içine etti.<br>Mantık yolu filan da gözükmedi hadi yine iyisin troll seni ...</blockquote><br><br>adam fanboyda cevap verdiği kişi değil mi? bende iki cihazda var! ikisinde kendince artısı eksisi var! ama bana Xbox'ın artıları sonyden daha önemli benim için! özellikle kontroller! exc oyunlar kaç tane sanki? kontroller öyle mi? her oyunda geçerli!

Ne diyn emmioğlu, vallah bişey anlamamişem?????

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.