Şimdi Ara

Xbox Live Gold Üyelerine İki Ücretsiz Oyun Daha

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Microsoft'un Xbox Live Gold üyelerine verdiği ücretsiz oyunlar arasında yenileri ekleniyor. 1 Eylül-15 Eylül arasında Magic 2013 oyunculara ücretsiz sunulacakken, Rainbow Six Vegas ise 15 Eylül-30 Eylül arasında ücretsiz olarak Gold üyelik sahiplerine sunulacak.

Bu oyunlardan Magic 2013'ün 9.99 dolardan satıldığını, Rainbow Six Vegas'ın ise 19.99 dolara fiyata sahip olduğunu da belirtelim. 

• siz bunları oynayın bizde battlefıeld 3 ü bitirdik şimdi ac 3 e başladık :))) gözünü sevdiğimin sony si :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yine kötü

• Ghost Recon Advanced Warfighter'dan iyidir ama magic olmadı microsoft :(
  • Plus un verdiği oyunlar karşısında xbox live verdiği oyunlar aşırı derecede kötü duruyor umarım düzeltilirler ve rekabet yeniden başlar. Plus bu konuda bir adım daha önde.

• Sony assasin's creed 3 , saint row 3 , nfs most wanted ve daha fazlasını veriyor bir ay içinde :)
  • Özentilik yapıcam derken dahada batırdılar :D
    Su ms nin yaptığı bir uygulama var tropy kazanıyosun puan geliyo sonra onlarla alışveriş yapıyosun sony bu sistemide getirsin millet bidaha xbox haberlerine bile girmez

• Lan ben bu oyunları 5 yıl önce oynamıştım lütfen biri şaka olduğunu söylesin
  • Tipik MS işte para avcısı hizmet yoksunu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.