Şimdi Ara

Oppo da kendi özel lenslerini hazırlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oppo da kendi özel lenslerini hazırlıyor

N1 adını verdiği kamera odaklı yeni akıllı telefonu için geri sayıma devam eden Çinli Oppo'nun başka bir alanda doğrudan Sony'ye rakip olmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Çin'den gelen yeni görsellere göre Oppo da akıllı telefonlara yönelik olarak bir kamera lensi hazırlığı içerisinde. Sony'nin EspressOn adını verdiği lens aparatına rakip olacak Oppo lensleri içerisinde rakibinin 16MP çözünürlüğünde CMOS sensörüne yer veriyor. Yine rakibi gibi akıllı telefonlara tutturulacak olan lens, kablosuz olarak cihaza bağlanacak. İsminin N-Lens olması muhtemel.

Optik imaj dengeleme, WiFi, Bluetooth, NFC, desteği, 10x veya 15x zoom seçeneği gibi özelliklere sahip olacağı belirtilen lens aparatının fiyatına dair herhangi bir bilgi yok. Firmanın 23 Eylül'de N1 akıllı telefonunu tanıtacağı etkinlikte yeni lens aparatlarını da görücüye çıkarması bekleniyor.

• Eğer doğruysa Sony fiyatları indirimek zorunda kalacaktır. Bu yüzden rekabet her zaman iyidir..
  • Yuru be OPPO kim tutar seni!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en iyisini yapıyo türkiyeye bekleriz oppo

• quote:

Orijinalden alıntı: pohuman

Eğer doğruysa Sony fiyatları indirimek zorunda kalacaktır. Bu yüzden rekabet her zaman iyidir..

sony her zamanki gibi muhatap olmayacaktir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

Orijinalden alıntı: pohuman Eğer doğruysa Sony fiyatları indirimek zorunda kalacaktır. Bu yüzden rekabet her zaman iyidir..

Sony muhatap olmazsa biz oluruz :)

• Tüm markalar için geçerli bu ''kendine has'' özelliklerin olması.Kimi kamera konusunda kimisi ise malzeme kalitesi olarak,bir diğer markadan farklılığını koymalıki tüketici tercih etsin.

• Türkiye ye artık bu ürünler gelmeli

• işte çin den yeni bir yükselen değer daha...
  • Sony takmaz bile
  • cin dışına cıkmaz yoksa sony vermezdi cmos sensörünü neden kendi ayagına sıksın

• Ben halen P-İris lens beklemesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Spak

komik olan ne arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

komik olan ne arkadaşım.

Evren.
  • adamlar sonynin cmos sensorunu kullanacakmis haberi okumuyorsunuz galiba.

• Ben anlamıyom arkadaş millette bu Çin markalarını nedense bi çekememezlik var.
    Bravo Oppo yürü kim tutar seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

Orijinalden alıntı: pohuman

Eğer doğruysa Sony fiyatları indirimek zorunda kalacaktır. Bu yüzden rekabet her zaman iyidir..

Azda olsa fiyatları etkiler diye düşünüyorum ama şu da var ki; zamanla ve yeni modeller çıktıkça fiyatlar zaten düşüyor..
  • telefon için kamera lens konseptini ben canon nikon gibi devlerden de beklerdim.onlar da akıllı telefon pazarından dolaylı da olsa pay alabilirler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun
    quote:

komik olan ne arkadaşım.
    Evren.

Ulan kahkaha attım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.