Şimdi Ara

Asus Memo Pad HD 7 vs Galaxy Tab 3 7.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece nette gezinip video izleme amacıyla kullanıcam.bu yüzden çok para vermek istemiyorum.

ikisi arasında kaldım aralarında 50tl fark var memopad daha pahalı.ne için kullanacağımıda yazdım hangisini önerirsiniz.

Samsung Galaxy Tab 3 T210 8GB
    Asus Memo Pad HD 7 ME173X-1B039A 16GB

konu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açtım.aradım fakat uygun bi bölüm bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halogonga -- 30 Ağustos 2013; 18:55:23 >

• up
  • yukarı
  • Ben bugün Mediamarkt'ta dolaşırken gözüme Galaxy Tab 3 (T 210) çarptı, kutuları sepetin içerisine yığmışlar ve fiyatı 399 TL ydi. Az önce eve geldim, o fiyat aralığındaki tabletlere bakıyordum, önce Tab 3'ü inceledim, incelerken diğer firmalarda fiyatlara baktım, bütün marketlerde (Vatan, Bimeks, Teknosa, Mediamarkt, Electroworld) fiyat 399 TL ve hepsi fırsat diyor, anlaştılar herhalde. :D

Electroworld'ün sitesinde 7 inch cihazlara bakarken Asus Memo Pad 7 dikkatimi çekti, yanında yeni ürün ibaresi yazıyor. Donanımhabere başvurdum acaba bir karşılaştırma var mı diyerekten ki bu başlığa denk geldim. Ben de gelecek cevapları merak ediyorum.

Benim incelemelerime göre Asus'un avantajları:

-4 çekirdekli işlemci
    -IPS ekran
    -Bluetooth 4.0
    -16 GB dahili hafıza

Asus Memo Pad'de ekran geçişlerinin yavaş olduğu söyleniyor, fakat fiyat/performans ürünü. Kutusundan yatay olarak film izlemek için stand da çıkıyor ilave olarak, güzel bir detay.

İlaveten her iki cihazda da GPS özelliği varmış.

Bilgisi olan arkadaşlar işlemcilerin markalarını/türlerini karşılaştırabilirlerse çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carousal -- 30 Ağustos 2013; 19:49:24 >

• Asus memo pad hd 7 1280*800 ekran çözünürlüğüne sahip 5 mp kamera ıps ekran bluetooth var ve 4 çekirdekli bir tablet yani nexus 7 de olan özellikler bu tablette de kullanılmış.Samsung tab 3 de wifi sorunu var deniliyor diğer odadan çekmeme gibi bir sorun ben olsam asus memo pad hd 7 yi alırdim saygılar. :)
  • galaxy tab 3.0 7" almayın , bana kalırsa 10-15 gün bekleyin yeni cihazlar çıkacak deniyor.
    İlla alacaksanız memo pad hd 7 399 electroworld sıcak fırsat denebilir.
  • Asus al kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Francisco

Asus al kesinlikle

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçeyi biraz daha artırdım

ipad mini mi galaxy tab 2. 10.1 mi

ipad mini incelemesini izledim baya iyi şeyler söylenmiş hakkında
  • var mı alan bu ikisinden birini ya da deneyen?

ben de özellikle serviste dizi film vs. izlemek için almak istiyorum.
  • Arkadaşlar bu iki ürün arasında kaldım asus biraz daha ağır basıyor ancak samsungunda tasarımı çok hoş performans olarak aralarında çok bariz farklar varmı bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...
  • yazıktır ipada o kadar para verme memopad kullanıyorum ipaddan daha güzel kesinlikle memopad al iPad mipad Samsung falan uğraşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rimoteb

Arkadaşlar bu iki ürün arasında kaldım asus biraz daha ağır basıyor ancak samsungunda tasarımı çok hoş performans olarak aralarında çok bariz farklar varmı bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...

şunlara bir bakın
    http://kiyas.la/tr/tablet/karsilastir/Asus-Memo-Pad-HD7-vs-Samsung-Galaxy-Tab-3-7.0-Wi-Fi
    http://kiyas.la/tr/tablet/karsilastir/Asus-Memo-Pad-HD7-vs-Asus-Google-Nexus-7
    http://kiyas.la/tr/tablet/karsilastir/Asus-Memo-Pad-HD7-vs-Samsung-Galaxy-Tab-2-(7.0)

• Öncelikle Hayirli geceler..? asus alin ...?
  • ilginiz ve önerileriniz için sizlere teşekkür ediyorum arkadaşlar asus memopad hd almaya karar verdim. hepinize teşekkür ediyorum.
  • Iki gun once samsung aldim. Benimde amacim asus almakti ama ikisini elime aldiginda ekran canliligi kasa kalitesi tasarimi ile samsung agir basti. 1.2 ghz samsung. Asus 1ghz. Samsung alma sebeplerim bunlardi. Oyun denemedim ama internette gezinme olsun film olsun sorunsuz is goruyor. Wifi nin cekmedigi hic olmadi. 399tl mediamarktan aldim. Bu fiyata en iyisi bu bence..

• Kardeşim bula biliyorsan asus al tam bir canavar oyun oynarken kastigini görmedim ve asusun kendi özel yazılımları var bence asus
  • galaxy tab 10.1 aldım dostum.şu an memnunum ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.
  • kesinlikle asus almayın!!!! hele bu tableti asus memo hd 7 hiç ama hiç almayın...

yaklaşık 4 yıldır android dunyası içerindeyim. kullandığım cihazların, destek verdiğim cihazların haddi hesabı yok.
    22/01/2014 tarihinde derin bilgisayardan faturalı 2 yıl garantili aldığım tablet bir hafta sonra hafif bir sarsıntıda ekran kesmeye başladı...
    musteri hizmetleri görüşmemde wipe data ları yapmamı önerdiler.gönderip göndermeme arasındayken akabinde hafıza kartı takmak istedim. baktım kartı görmüyor. başka telde deniyorum görüyor.kart yuvasına bıraz dıkkatlı baktıgımda kart full içine göçük şekilde duruyor. cihazı ters çeviriyosun kart eline düşüyor. cihaz cahili değilim. bir gariplik olduğunu hissettim.yine aradım bize gönderin dediler. hafıza kartında özel bilgilerimin olduğunu söyledim.herhnagi bir silinmeye karşı garanti veremiyoruz kartınızı çıkarın öyle gönderin dendi.belgeyi okudum ordada belirtmişler bilgi güvenliğinden sorumlu değiliz diye. bende çıkardım kartı o şekilde gönderdim...
    ayrıca ayıplı malın 30 gün içerisinde değişimi yapılmaktadır diye yazıyor garantide.
    11/02/2014 te kargoya verdim.
    bugun itibari ile bir alo geldi. cihazınızın tamirat bedeli 350 tl dir diye. yahu ben bunu faturalı vergisi ödenmiş 10 gun önce 290 a aldım nasıl olur. efendim açıklamaya bakarmısınız.
    hafıza kartı bölümü yerinden çıkmış. bu kullanıcı hatasıdır. dolaısıyla cıhaz garanti kapsamında olmadıgından sarsıntı anında ki kesilmeyede bakamayız. çıldırdım. ve supanallah dedim alttan aldım aman yaman dedikçe baktım azar işitmeye başlıyorum kapattım hemen.
    ardından müşteri hizmetlerini arayayım bu kabalığın bu umarsamazlığın nedenini sorayım ,,, arkadaş bir sinirli konuştuğum kişi böyle bişeyle hayatımda karşılaşmadım. bu kadarmı ilgisiz olur. ne diyor ne anlatıyorsam servistekiler öle dediyse öledir diyor başkada bişey demiyor.

aldığım yeri aradım bi takım bilgiler aldılar size döneceğiz dediler.

şimdi nemi yapacağım.
    şikayet var com la başlyacam. üyesi olduğum bütün android platformlarına yazacağım durumu... ıkı gunde bir bu sayfaya gelip bu yazıyı ban lanana kadar hergun yazacağım...
    ardından tüketici hakları hakem heyetine başvuracam. dava açacam elimden ne gelirse onu yapacam.

sizlerin yorum ve fikirleri ışığında ne yapmam gerekiyorsa onu.

insanlar bu paraları kolay kazanmıyorlar...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.