Şimdi Ara

Ecoxpower isimli ürün ile bisiklet sürerek akıllı cihazlarınızı şarj edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ecoxpower isimli ürün ile bisiklet sürerek akıllı cihazlarınızı şarj edin

Akıllı cep telefonlarının batarya ömürlerinin yeterli düzeye gelememesi nedeniyle birçok farklı harici şarj ürünü geliştiriliyor. Bu sefer bisiklet kullanıcıları hedef alınarak hazırlanan Ecoxpower ise, bisikletlerin tekerlerine takılarak akıllı telefonların ya da GPS gibi ürünlerin şarj edilmesine imkan sağlıyor.

Bisikletlerin ön tekerleğine takılarak saatte 5 km hız ile gidildiği zaman ortaya çıkan enerjiyi 700 mAh kapasiteli dahili bataryası içerisine depolayan ve kablo vasıtasıyla akıllı cep telefonu, GPS ya da çeşitli fitness cihazlarına aktarabilen Ecoxpower, ayrıca üzerinde yer alan LED ışık sistemleriyle de sürücülerin güvenliği arttırabiliyor. 26-inç tekerlere sahip bir bisiklet modeliyle ortalama 1.5 saat içerisinde tam olarak dolduğu belirtilen ürün, uzun bisiklet yolculuğu yapan kişiler için oldukça işlevsel bir yapı ortaya koyuyor.

Geliştirilen Ecoxpower isimli şarj ürününe 130$ fiyat etiketiyle buradan ulaşabilirsiniz.

• harici sarj urunu gelismese , bataryalarin mAh degerleri yuksek olsa daha iyi olmaz miydi? adamlar 4 cekirdek telefon yapiyor 2100 mAh koyuyor
  • en az 2100 mah olsa yine iyi şu an GM Discovery kullanıyorum 1800mah aslında sebebinide biliyorum mantık bu teknolojiden sonuna kadar kar yapmadan yeni teknolojiye geçiş yapmıyorlar çakallar şu an bir akıllı cihazı belki 1 ay götürecek enerji teknolojisi mevcut ama hesap meselesi

• Çok pratik, harika icat.

• Uzun yol bisikletcileri icin gayet kullanisli bir urun olsa da biz normal kullaniclar icin pek uygun degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700 mAh kapasiteli dahili batarya? neyi şerj edecek acaba

göstermelik ürün yapmışlar resmen.

eğer gerçekten ihtiyacı olan ve elektronikten anlayan varsa urim abinin kendi yaptığı şarj aletinden yapabilir.

link
    http://www.urimbaba.net/?page_id=972
  • Dahili bataryalı " 9 / 11 bin " lik GÜNEŞ ENERJİLİ OLANLAR 40 DOLAR:))

• 60 liraya 2000mah sony kalem şarj cihazı var. Neden bunu alayım ki. Gerçekten göstermelik olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Ortalama 25km/h hızla gidilse dahili pilini doldurmak için 37,5 km yol gidilmeli demektir. Şehirler arası yollarda bisiklet kullanıyorsanız tercih edilebilir. Ancak bunu satın alsanız bile bir telefonun bataryasının ortalama 1500 mah civarında olduğunu var sayarsak, yaklaşık 77 km yol gidilmesi gerek.

Matematiğin zayıf :) 5 km/h hız ile birlikte gelen 700mah depolama alanını 1.5 saatte dolduruyormuş. 20km/h ile 700mah depolama alanını 22.5 dk da doldurur. 2100mah li S3'ü 20km/h ile 1 saat 7.5 dk da doldurur :)

Ekleme : Bisiklete monta etmek yerine keşke elde çevrilip şarj eden bir cihaz olsaymış ufak bir aparata bir çevirme kolu ile çok acil durumlarda 10 dk çevirme ile 100 mah de doldursa daha iş görür bir şey olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marquis-de-Sade. -- 30 Ağustos 2013; 15:49:19 >
  • Sıkıntı yok üstat :) Bende cevap yazmayacaktım da 1500mah için 77 km yol gidilmesi gerekir deyince korktum :) 1500mah için Kartal'dan Büyük Çekmece'ye gidilmez sonuçta :)
  • Bir arada elektrik üreten südyen yapmışlardı,kullanan var mı meraklardayım
  • La 700 mahlık sey bide 1.5 saatte doluyor. 15 dkda hızlı sarj eden sistemler var 1 tlye. Onda sarj ederim daha iyi cogu yerde var zaten. Tamamen cöp.

• Bazı arkadaşlar işin mantığını anlamamış sony nin şarj cihazından bahsedenler var bu ürün uzun turlar için tasarlanmış benzerleri mevcut ve kendim de bisikletimde kullanmayı düşünüyorum yakın zamanda ön göbekteki dinamo sayesinde elektrik ihtiyacınızı karşılıyorsunuz ön far arka far ve şarja ihtiyaç duyan diğer aletler telefon gps mp3 player vs dünya turuna çıkan yada uzun turlara çıkan çoğu bisikletçi kullanır çöl de nerde şarj edecek acaba sony nin harici bataryasını arkadaş çok merak ettim? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CaRviLLE

Bazı arkadaşlar işin mantığını anlamamış sony nin şarj cihazından bahsedenler var bu ürün uzun turlar için tasarlanmış benzerleri mevcut ve kendim de bisikletimde kullanmayı düşünüyorum yakın zamanda ön göbekteki dinamo sayesinde elektrik ihtiyacınızı karşılıyorsunuz ön far arka far ve şarja ihtiyaç duyan diğer aletler telefon gps mp3 player vs dünya turuna çıkan yada uzun turlara çıkan çoğu bisikletçi kullanır çöl de nerde şarj edecek acaba sony nin harici bataryasını arkadaş çok merak ettim? :D

700 mah ile yarısı bile dolmaz telefonun. Bu yüzden göstermelik dedim. Ki dünya turuna çıkmıyorum, kendim için söylemiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Orijinalden alıntı: CaRviLLEBazı arkadaşlar işin mantığını anlamamış sony nin şarj cihazından bahsedenler var bu ürün uzun turlar için tasarlanmış benzerleri mevcut ve kendim de bisikletimde kullanmayı düşünüyorum yakın zamanda ön göbekteki dinamo sayesinde elektrik ihtiyacınızı karşılıyorsunuz ön far arka far ve şarja ihtiyaç duyan diğer aletler telefon gps mp3 player vs dünya turuna çıkan yada uzun turlara çıkan çoğu bisikletçi kullanır çöl de nerde şarj edecek acaba sony nin harici bataryasını arkadaş çok merak ettim? :D
    700 mah ile yarısı bile dolmaz telefonun. Bu yüzden göstermelik dedim. Ki dünya turuna çıkmıyorum, kendim için söylemiştim.

kablo vasıtasiyle anlık dolduruyor telefon dolunca 700 mah kadar içerisinde depoluyor sistem bu şekilde yedek batarya olarak düşünebiliriz 700 mah ı ha şuda var sizin bahsettiğiniz sony kalem adaptörü de ek olarak doldurabilirsiniz oda yedek olarak kalır ama siz kullanmayacaksınız diye de göstermelik demeyelim güzel teknoloji :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

harici sarj urunu gelismese , bataryalarin mAh degerleri yuksek olsa daha iyi olmaz miydi? adamlar 4 cekirdek telefon yapiyor 2100 mAh koyuyor

Bir de 5000 mahlık kanser yapma özelliği olan Occo A8 var istermisin

• quote:

Orijinalden alıntı: umutaltdag

quote:

harici sarj urunu gelismese , bataryalarin mAh degerleri yuksek olsa daha iyi olmaz miydi? adamlar 4 cekirdek telefon yapiyor 2100 mAh koyuyor

Dunyadan haberin yok sanirim , telefonun yaydigi radasyondan haberin var degil mi? cevrendeki hersey radyasyon ne yapsinlar o zaman 1000 mAh mi koysunlar saat basi sarja takalim telefonlari
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutaltdag

quote:

Dunyadan haberin yok sanirim , telefonun yaydigi radasyondan haberin var degil mi? cevrendeki hersey radyasyon ne yapsinlar o zaman 1000 mAh mi koysunlar saat basi sarja takalim telefonlari

Cebinde taşıyorsun 7/24..

• Amazondaki yorumlarda çok ağır olduğu, tekerin dönüşünü yavaşlattığı söyleniyor, kötü bir ürün yani.
  • Uzun yol bisikletçileri için harika.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.