- x
fizz hakkında yardım
16 Cevap341 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
254 Mesaj
30 Ağustos 2013; 1:17:06 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

İndirime girmiş arkadaşımla duo giriyoruz onu taşıma amaçlı çekeyim diyorum sanırım bronz,silver da baya iş yapıyor.Size sorum akali mi daha çok iş yapıyor bu gibi ligler de yoksa fizz mi ? Fizzin karşısına ryze gelirse çok sıkıntı çeker mi ? İlk ne fullenir core itemi nedir combosu ve oynanış tarzı nedir,bilgili arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum post kasma amaçlı yazmayın

0 LOL Mesajı
458 Mesaj
30 Ağustos 2013; 1:21:32 

İlk w fulemiyor benim bildiim. Daha fazla biseey soyleyemicem sadece freeken oynadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bizde bilirdik sevgiliye karanfil almasını, lakin aç idik, yedik karanfil parasını.

0 LOL Mesajı
263 Mesaj
30 Ağustos 2013; 1:21:54 

Fizz oynamayı bilenler genelde ağlatıyor

0 LOL Mesajı
642 Mesaj
30 Ağustos 2013; 1:44:41 

Combosu basittir istedigin sekilde yapabilirsin sana kalmis.
Ryze gelirse avantaji olur ama iyi oynarsan lane i kaybetmezsin.
Diger lanelere yardim ederek oyunu cok rahat tasiyabilirsin.

Fender Stratocaster, Jackson JS32R, Admira Juanita
Blackstar HT5R, Electro Harmonix Big Muff Germanium Pi
Ernie Ball Super Slinky .09

0 LOL Mesajı
709 Mesaj
30 Ağustos 2013; 1:49:12 

Lanede ezebilecegin bi karakter varsa karşında W fulle , farm yapmakta sıkıntı çekeceksen E fulle. R>W>Q>E kombosu. Lich Bane , Rabadon , Void Staff core items.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Double Penetration -- 30 Ağustos 2013; 1:49:32 >

2010 - 2011' in Temiz Şampiyonu

0 LOL Mesajı
1518 Mesaj
30 Ağustos 2013; 1:50:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Ryuk The Shinigami

Combosu basittir istedigin sekilde yapabilirsin sana kalmis.
Ryze gelirse avantaji olur ama iyi oynarsan lane i kaybetmezsin.
Diger lanelere yardim ederek oyunu cok rahat tasiyabilirsin.

en az 15 oyunumda karşı fizz aldı bizim takım ryze , dk 15 ryze 0/9/1 kimde sorun var anlamıyorum ? :)

0 LOL Mesajı
642 Mesaj
30 Ağustos 2013; 1:53:50 

quote:

Orijinalden alıntı: win8

en az 15 oyunumda karşı fizz aldı bizim takım ryze , dk 15 ryze 0/9/1 kimde sorun var anlamıyorum ? :)

Sorun ryze da

Fender Stratocaster, Jackson JS32R, Admira Juanita
Blackstar HT5R, Electro Harmonix Big Muff Germanium Pi
Ernie Ball Super Slinky .09

0 LOL Mesajı
666 Mesaj
30 Ağustos 2013; 3:50:33 

quote:

Orijinalden alıntı: fesbd

İndirime girmiş arkadaşımla duo giriyoruz onu taşıma amaçlı çekeyim diyorum sanırım bronz,silver da baya iş yapıyor.Size sorum akali mi daha çok iş yapıyor bu gibi ligler de yoksa fizz mi ? Fizzin karşısına ryze gelirse çok sıkıntı çeker mi ? İlk ne fullenir core itemi nedir combosu ve oynanış tarzı nedir,bilgili arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum post kasma amaçlı yazmayın

Low elo'da oynarsın high elo'da oynarsan çok hard counter'ı var. E w q da gidersin. q w e de yaparsın. w q e de. En kolayı ilk lich bane bitirip w fullemektir mantıklı olarak diğerlerini boşver

Her gece yorulsam unutur muyum seni ?

0 LOL Mesajı
683 Mesaj
30 Ağustos 2013; 3:56:58 

yüksek eloda farm için e fulluyorum daha düşük oyunlarda w fulleyip erken alacağın bir lich bane ile ezebilirsin ama çok iyi oyuncuyum sadece 1v1 değil 3-4 kişiyi aradan çıkartırım diyorsan akali daha iyi taşır devamlılığı daha iyidir ama yüksek eloda pek iş yapamaz

0 LOL Mesajı
1538 Mesaj
31 Ağustos 2013; 2:52:00 

quote:

Fizz de w-q-e diye fullenir ap kasılır linch bane olmazsa olmazıdır biraz dayanıksızdır Oyun başında dora'nın kılıcı ile başlanır. İlk 6 lvl a kadar rakip pushlanmaz ama akali ise 6 dan önce her şeyi yapabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

0 LOL Mesajı
2528 Mesaj
31 Ağustos 2013; 9:27:11 

Ben ilk w fullerim karşıma hiç ryze gelmedi ama o gelirse harraslamak zor olur comboyu yaparken araya w sokunca sağlam hasar alırsın. Core item lich bane w q yaptığında q nun normal vuruş etkileri geçerli oluyor yani q normal vuruşmuş gibi lich bane in pasifi de vuruyor. Oyunun başında sırf farm odaklanıp 1-2 kil çıkarabilirsen late de akarsın adc ye w q a bazen normal vuruşu yapamadan ölüyor o derece güçleniyorsun tf de istediğini yapabilirsin ben çoğu zaman farklı şeyler yapıyorum eğer adc ye atlayabileceksem w q adc ye atlayıp alıyorum sonra ultiyi 4 kişinin içine atıyorum bana dönerlerse e ile kaçıyorum dönmezlerse ve bizim takımla karşı takım birbirine girmişse e ile onların içine atlıyorum.

♥ Fizz ♥

0 LOL Mesajı
394 Mesaj
31 Ağustos 2013; 9:37:36 

Fizz oynarken ilk e fullenir , wave hızlıca alınıp duruma göre wraiths ya da roam a gidilir.Lich bane , zhonya , void staff benim olmazsa olmazımdır.Lane de w q yapıp e ile geri kaçılır.Ryze a karşı da roam a çıkıp bol bol kill toplayacaksın gerçi low elo da ryze ı sırf counterpick olarak alıyorlardır iyi bileni pek yoktur ona da w q e aban , tart rakibini ona göre oynarsın işte

2464 LOL Mesajı
9547 Mesaj
31 Ağustos 2013; 10:02:58 

İlk e fullenir. Karşına oynamayı bılen ryze gelırse her türlü ağlatır fizz'i.Çoğu ryze oynayan insan fizzin ustune ustune gıdıyor tabi dayağı yiyor fizzin e atmasını bekleyıp ondan sonra q w e q yapsa zaten %40-50 can gidecek.

0 LOL Mesajı
98 Mesaj
31 Ağustos 2013; 11:33:26 

Ben ilk q sonra w sonra e fullüyorum. Combom ise R W Q E dir. Eğer adam kaçıyorsa q atamayacak kadar uzaksa E W Q ultiye gerek yok.

0 LOL Mesajı
3212 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Knox Sayacı
31 Ağustos 2013; 11:34:33 

quote:

Orijinalden alıntı: ozan0895

Ben ilk q sonra w sonra e fullüyorum. Combom ise R W Q E dir. Eğer adam kaçıyorsa q atamayacak kadar uzaksa E W Q ultiye gerek yok.

q da fazla bir damage artışı olmuyor ama e nin cd si blue ile 6 sn oluyor sanırım

BU AVATARIN TÜM HAKLARI KNOCK CODE'A AİTTİR.

0 LOL Mesajı
98 Mesaj
31 Ağustos 2013; 11:35:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Pen is big

q da fazla bir damage artışı olmuyor ama e nin cd si blue ile 6 sn oluyor sanırım

Aslında o biraz da oynayış tarzı ile alakalı. Mesela düz atak sevmeyi yapmayanlar vur kaç yapanlar en son w yi fulleyebilir gibisinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan0895 -- 31 Ağustos 2013; 11:36:08 >

0 LOL Mesajı
1979 Mesaj
31 Ağustos 2013; 11:43:24 

quote:

Fizz , adam agresifse q yu artır 3 seviye falan w-q yapıp e ile kaç bunu yapınca adam yediği hayvani damageden dolayı geri çekilir , bu sırada e ye vermeye basla adam uzaktaysa r-e-w-q yapıyorum yoksa r-w-q-e ,ilk dönüşe kadar kill alınmadıysa dönünce sheen al ve fb ye hazırlan .

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250