Şimdi Ara

HTC'nin, Çin'e özel işletim sistemi geliştirmek gibi bir niyeti yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir süredir Tayvanlı HTC'nin pazar payını artırmak adına Çin'e özel bir mobil işletim sistemi geliştirdiğine dair iddialar gündeme geliyor. 

HTC yönetim kurulu başkanı Cher Wang tarafından bizzat takip edildiği belirtilen projenin onay alması için Çinli makamlarla yakın işbirliği yapıldığı da dile getirilmişti. Samsung'un Tizen işletim sistemi gibi HTC'nin de bir alternatif işletim sistemi geliştirerek Android bağımlılığını azaltacağı konuşuluyor.

Ancak bizzat HTC'den gelen bilgiler firmanın bu tür bir girişim içerisinde olmadığını gösteriyor. Firma tüketicilerin akıllı telefon alanındaki ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek adına çalışmalar yaptığını belirtiyor.

HTC'nin yayınladığı bilgilendirme açıklaması şu şekilde:

"HTC olarak Çin'e özel bir işletim sistemi geliştirme çalışmamız mevcut değildir. Bununla birlikte Çin hükümeti, operator ortaklarımız ve tüketicilerimize zaman ayırmak akıllı telefon alanındaki ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek adına bizim için önemlidir. Bu durum yeni teknolojilerin geliştirilmesi de dahil olmak üzere çok çeşitli konuları içermektedir." 

• Peki tamam.

• Kaynak: Fotomaç
  • Androide bisey olsa ortada kalacak HTC.

• Yetkili birimlere sesleniyorum e-Militarist adlı kullanıcıyı uzaklaştırın sınırsız DH'den yorumları okuyamaz oldum bu aptal yüzünden.

• Sanki o kadar mali gücü var da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatasaray 

WP8 ? @mert1907

Su an icin WP8 ile cok bisey farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakaret etmeden beyler, hakaret etmeden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.