Şimdi Ara

Naughty Boy-La La La şarkısının klibinin anlamı ne?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
4.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çocuk kaciyor iki adamla bir yere gidip birakiyorlar burda cocugu.

• Bende anlamadım , anlamsız olmuş sonu saçma olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican3434

Bende anlamadım , anlamsız olmuş sonu saçma olmuş.

Bende anlamadım , anlamsız olmuş sonu saçma olmuş.
  • Bir hikayeydi eksisozlukte ara detayli bilgi var.

Bence cok guzel. Soner sarikabadayi kliplerinden iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavaklar0 -- 29 Ağustos 2013; 22:36:57 >
  • Oz Büyücüsü işte. Modern versiyonu. Sonunda bildiğin tapıyor keçiye mi ne. Eheh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayene06

Bir hikayeydi eksisozlukte ara detayli bilgi var.

Hicbisey cikmiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: cave.

Oz Büyücüsü işte. Modern versiyonu. Sonunda bildiğin tapıyor keçiye mi ne. Eheh.

Oz buyucusunu izlemedim
  • Anlamadım ama hoşuma gidiyor
  • Bende boyle bir konu neden acilmadi diyordum
  • klibi bende sevdim ama sonu anlamsız geldi.
  • Boşver klibini şarkı çok güzel dinle geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: cave.

Oz Büyücüsü işte. Modern versiyonu. Sonunda bildiğin tapıyor keçiye mi ne. Eheh.

Keciyel dalga geciyor ve bence klipte insanlarla dalga geciyor ve zincirlerini kırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11numara

quote:

Orijinalden alıntı: cayene06

Bir hikayeydi eksisozlukte ara detayli bilgi var.

Hicbisey cikmiyo

https://eksisozluk.com/la-la-la--235708?p=3
  • 1800'lerde bolivya'da küçük bir çocuk var. üvey babası bunu dövüyor. çocuk dayanamıyor çekip gidiyor. nere gideceğini bilmiyor ama. yaş 8. nereye gitsin? ama çocuğun yeteneği var. bi yerde kötü bir duygu silsilesi varsa çocuk onu buluyor. sonra bir gün çocuğun bu yeteneği ortaya çıkıyor. bi yerde yaşlı bir adamı eziyorlar. bu oraya gidip deprem gibi çığlık atıyor. duyanlar öyle diyor. herkes çil yavrusu gibi kaçışıyor, o yaşlı adam hariç. buna teşekkürler ediyor. ha ilk başta kimsesiz bir köpek buluyordu önce.

sonra bunlar yine yola koyuluyorlar. yine bi adam buluyorlar. fil yüzlü. yıldırım düşmüş herhalde yüzüne. bunu da alıp bi sığınağa gitmeye çalışıyorlar. bu sığınak -mağara- bi çölün ortasında. orda bi yerde psikopata bağlamış insanlar varmış. bir birini kesiyor ayıp şeyler yapıyor vs. bunları onlara yaptıranda o mağaradaki bir şeymiş. mağaranın yakınında bu fısıltılar duyuluyormuş. hep beraber gittiler. çocuk, köpek, yaşlı adam ve fil yüzlü adam. ama çocuk dışındakiler korkmuş. girmeyelim etmeyelim diye. çocuk tutturuyor ben gireceğim diye. çocuk işte. bu giriyor. diğerleri dönüyor. 18 nisanda da fısıltı durmuş. ama hangi yıl orası bi meçhul. çocuk çıkmamış hala içerdeymiş.

KAYNAK
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.