Şimdi Ara

Terraria Appstore'daki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Haziran ayının başlarında akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirildiği açıklanan Terraria, Appstore'daki yerini aldı.

Halihazırda Xbox Live Arcade, PlayStation Network ve Steam üzerinden de erişilebilen oyunun mobil versiyonu 8.99 TL'den satışa sunulmuş durumda. Sandbox türünün başarılı örnekleri arasında yer alan yapımda; 200'den fazla inşa edilebilir eşya, 25'den fazla blok çeşidi, 75'den fazla yaratık ve 5 farklı bölüm sonu canavarı yer alıyor.

Piksellerden oluşan bir dünyası olan Terraria'nın kontrolleri sanal butonlar yardımıyla sağlanıyor. Bu kontrol sistemi her ne kadar basit ve kullanışlı olsa da, herhangi bir şekilde özelleştirilemiyor. Bu arada Terraria'nın mobil versiyonunun Facebook entegrasyonu, Game Center lider tablosu ve başarılar desteğine de sahip olduğunu belirtelim.

iOS 5.1 veya üzeri yazılıma sahip olan cihazlarda çalışan Terraria; iPhone 4, iPad 2, iPod Touch 4 veya üzeri cihazlar için optimize edilmiş durumda. Terraria'nın iOS versiyonuna aşağıdaki Appstore bağlantısından erişebilirsiniz.

• Steam'de almak istiyordum nasip olmamıştı. iPad'imde oynamak nasipmiş. Arada herhangi bir fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanTR-

Steamde almak istiyordum nasip olmamıştı. iPadimde oynamak nasipmiş. Arada herhangi bir fark var mı?

Mobil Terraria'da fazladan Game Center ve Facebook entegrasyonları var.

• terrarıa yı steamdan aldım pısman oldum yuklememle sılmem bır oldu acayıp sıkıcı

Galatasaray çooook beklersın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARDA BEY -- 29 Ağustos 2013; 20:04:44 >
  • Bekledigim oyun! Pcde o kadar zevkli gelmiyordu bana, fakat mobilde cok zevkli olacagina eminim. Insallah en kisa zamanda alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmağım sürekli satın al butonuna gitse de ios versiyonu almakta kararsız kaldığım oyun. PC versiyonu mükemmeldi. Yapmadığım şey kalmamıştı her şeyi keşfettim. Fakat beni düşündüren mobilde kontroller ne derece iyidir?

• Hocam bu videoya goz atabilirsiniz bence cok guzel gozukuyor oyun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 30 Ağustos 2013; 0:05:13 >
  • quote:

A representative for 505 Games confirmed that the mobile version of Terraria will be available on iOS, Android and Windows Phone 8
  • Eski laptopumla geçirdiğim uzun yolculuklardaki tek dostumdu Terraria. Bu aralar mobilde Terraria niyetine Junk Jack oynuyordum ama hiç alışamadım kontrollere. Bu oyunun çıkması iyi olur.
    Edit: İndirip oynadım. Bilgisayardaki Terraria ile aynı olmuş. Ama keşke multiplayer olsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JakSocket -- 30 Ağustos 2013; 1:19:17 >
  • Bu oyundaki amac nedir arkadaslar

• Limbo minecrafttan sonra bir hayalim daha gerçek oldu Çok teşekkürler haber için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

Eski laptopumla geçirdiğim uzun yolculuklardaki tek dostumdu Terraria. Bu aralar mobilde Terraria niyetine Junk Jack oynuyordum ama hiç alışamadım kontrollere. Bu oyunun çıkması iyi olur.
    Edit: İndirip oynadım. Bilgisayardaki Terraria ile aynı olmuş. Ama keşke multiplayer olsaydı.

Eklenir hocam ileride updateler ile. Minecraft ta kıpırdanmalar var herşey gelişiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İste günlerdir bekledigim oyun! İlk firsatta alacağım
  • Androide ne zaman gelicek o.o

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: JakSocket

Eski laptopumla geçirdiğim uzun yolculuklardaki tek dostumdu Terraria. Bu aralar mobilde Terraria niyetine Junk Jack oynuyordum ama hiç alışamadım kontrollere. Bu oyunun çıkması iyi olur.

Eklenir hocam ileride updateler ile. Minecraft ta kıpırdanmalar var herşey gelişiyor

hocam oyunu aldıysanız bişey sormakistiyorum 1.0 sürümü yazıyor ama bilgisayardaki 1.2 sürümü mü oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: ARDA BEY

terrarıa yı steamdan aldım pısman oldum yuklememle sılmem bır oldu acayıp sıkıcı

2 bin liralık telefonlarınızla subway surfers, veya pspdeki fifalardan kötü 2 butonlu fifa oynuyorsunuz sizde. Bir terreria yüzünden neden androidi ezmeye çalışıyorsunki ? mesela ps vitanın adı ne zaman geçse onuda ezmeye çalışıyorsunuz oyunlar çok pahalı ahaha falan diye 2 bin liralık telefon almışken, psn plus ve takasın varlığından haberdar değilsiniz.

Sizde borderlands 2'yi, killzone mercenary'i, mortal kombat'ı falan çok beklersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little big Metal -- 2 Eylül 2013; 19:34:09 >
  • Androidede gelsin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

quote:

Orijinalden alıntı: ARDA BEY

terrarıa yı steamdan aldım pısman oldum yuklememle sılmem bır oldu acayıp sıkıcı

2 bin liralık telefonlarınızla subway surfers, veya pspdeki fifalardan kötü 2 butonlu fifa oynuyorsunuz sizde. Bir terreria yüzünden neden androidi ezmeye çalışıyorsunki ? mesela ps vitanın adı ne zaman geçse onuda ezmeye çalışıyorsunuz oyunlar çok pahalı ahaha falan diye 2 bin liralık telefon almışken, psn plus ve takasın varlığından haberdar değilsiniz.

Sizde borderlands 2'yi, killzone mercenary'i, mortal kombat'ı falan çok beklersiniz.

dostum sony ve apple fanıyım

• 8.99 TL bu oyuna çok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.