Şimdi Ara

Bir gün Zombiler Gerçek Olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
6
Favori
14.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günümüzdeki böylesine popüler bir konu için aklıma takılan bir soru.Böyle bir şey gerçek olabilir mi? Biliyoruz ki,bilim ve tıp alanındaki gelişmeler çok hızlı bir şekilde devam etmekte.Kim bilir belkide böylesine çılgınca bir şeyi aklına takıntı hale getirmiş bir bilim adamı vardır dünyanın herhangi köşesinde.Veya büyük devletlerin olası savaşlarda biyolojik silah olarak alternatifleri arasında yer alıyordur.Ufak bir araştırma yapıp herkesin erişebileceği bir kaç link buldum..Dikkatli okunup öyle yorum yapılmalı bence . (Paylaştıklarımının dışında bir bilgi kaynağı bulanlar pm atabilirler)

http://www.dijimecmua.com/medipedia/5288/index/1090699_kuduz-hastal%C4%B1%C4%9F%C4%B1-zombi-vir%C3%BCs%C3%BC-hakk%C4%B1nda/

http://news.nationalgeographic.com/news/2010/10/1001027-rabies-influenza-zombie-virus-science/ (İngilizceniz yeterli ise bakın..)

http://www.bilkent.edu.tr/~bilheal/aykonu/AY2002/December02/kuduzorj.htm

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kuduz

Edit: Link+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScottCraig -- 29 Temmuz 2016; 1:37:06 >

• böyle bir şey olursa diye evim karakola yakın. hemen gidip RickGrimes gibi silahları alıcam. sağlam bi polis arabasıyla birlikte akıcam. fena olur ya keşke gerçek olsa
  • Bir daha left4dead oynadığını görem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marsla Dünyayı tokuşturup aradan çıkacak enerji patlaması ile kendimi güneş sisteminin dışına fırlatasım geldi..
  • walking deaddeki gibi olursa sorun yokda resident evildaki gibi olursa mıçtık.
  • Kötü bir insan olursan sende zombileri birgün görebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50kaan

Marsla Dünyayı tokuşturup aradan çıkacak enerji patlaması ile kendimi güneş sisteminin dışına fırlatasım geldi..

bizi de yakıyon onu yaparken insafsız
  • öle bişey olursa sen hemen okuldan beğendiğin o kızı bulmaya çalış onla takıl,
    yoksa saplarla dünyanın sonu gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bado28

böyle bir şey olursa diye evim karakola yakın. hemen gidip RickGrimes gibi silahları alıcam. sağlam bi polis arabasıyla birlikte akıcam. fena olur ya keşke gerçek olsa

Keşke gerçek olsa mı ? Ailenden biri yada sevdiğin biri ölürse nasıl hissedersin acaba merak ediyorum.
    Ayrıca bir kitap okumuştum orda her türlü şeyi yazıyor bu olaylarla ilgili.
  • okullar da bi acilmadi gitti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

okullar da bi acilmadi gitti..

• quote:

Orijinalden alıntı: alperencj

quote:

böyle bir şey olursa diye evim karakola yakın. hemen gidip RickGrimes gibi silahları alıcam. sağlam bi polis arabasıyla birlikte akıcam. fena olur ya keşke gerçek olsa

Keşke gerçek olsa mı ? Ailenden biri yada sevdiğin biri ölürse nasıl hissedersin acaba merak ediyorum.

Hangi kitap ismini hatirliyor musun? Merak ettim simdi

• Kimyagerler veya bilim adamları böyle birşey yapabilirler ama olay tüm dünyayı ve kendi ırkınıda etkiler yani düşman için yapılabilecek birşey değil ama insanı kana susatıp beyin fonksiyonlarını durdurtabilecek ve ısırık yolu ile bulaşabilecek bi kimyasal virüsün yapılması zor birşey değil gibi yapılabilirde tüm insanlığı etkiler.
  • Herhalde bazı ergen arkadaşlar yaşımı küçük felan sandı cık cık cık.can sıkıntısı kardeşim.konu dışı değil mi.adam hangi renk boxer giysem diye konu açarken bu konuyu açmama bu kadar şaşıranlara
  • Kitap ingilizce türkçesi yok. Pdf halinde atabilirim. The Zombie Survival Guide adı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bakan Oğlu

quote:

Orijinalden alıntı: alperencj

quote:

Hangi kitap ismini hatirliyor musun? Merak ettim simdi

Zombie Survival Guide olabilir okuyordum %70i bitmişti devam edeceğim iyi ki hatırladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi bu konuyu trollemek istiyordum ama son anda vazgeçtim. Böyle bir şey olursa(!) Türkiye'de yaşamamız kolay olamaz. Çünkü sokaklar çok dar lan gebertirler bizi.

Edit:Çoğu semt öyle genel olarak algılayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 29 Ağustos 2013; 16:01:43 >
  • bir virüs beynimizi ele geçirince ölüyoruz asıl nokta beynimizi kullanabilmesi yada kan dolaşımı sinirleri etkileyen ve harakete geçirebilen akıllı bir virüs geliştirilirse

Evet

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.