Şimdi Ara

Xbox’da Artık Puan Yerine Para Kullanılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Microsoft, Xbox 360 için yeni bir güncelleme duyurdu. Xbox Live üzerinde bazı değişikliklere sebep olan bu güncellemenin getirdiği en büyük yenilik ise ödeme sistemleri ile alakalı.

Daha önce duyurusu da yapılan bu güncelleme ile birlikte, Xbox hesaplarındaki mevcut puanları veya hediye kartlarıyla eklenen yeni puanlar yerel para birimine çevrilebilecek. yani artık MP yerine yerel para sistemi kullanılacak.

Ayrıca Xbox Live platformu üyelerinin mevcut puanları, piyasa değerine eşit veya daha yüksek miktarda olacak şekilde çevirimi gerçekleştirilecek. Böylece üyeler bu dönüşümden dolayı herhangi bir değer kaybı yaşamayacaklar. Üyelerin, geçiş sırasında hesapların yüklenen paralar 2015 yılı Haziran ayına kadar kullanılabilecek.

• Micro$ofta tam uyumlu bir hareket bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 29 Ağustos 2013; 15:00:38 >
  • @aykut291
    sony zaten oyun satarken para yerine çakıl taşı istiyor.
  • AHA SAYFADAKİ breaking bad resmi tam olmuş :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir daha bu tip, resim kullanmamalısınız... Dikkatli arkadaşlar, Spoiler yiyebilir... Neyse ki ben izlemiştim... !

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

Bir daha bu tip, resim kullanmamalısınız... Dikkatli arkadaşlar, Spoiler yiyebilir... Neyse ki ben izlemiştim... !

:D ne spoileri?Altı üstü bir resim adam paranın üstüne yatıyor işte.Dizi sitesi olsa hadi neyse oyun sitesi bu GAME SİTESİ DİYİP LİSELİLERE SELAM OLSUN :)

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Aaron Paul<br><br>Bir daha bu tip, resim kullanmamalısınız... Dikkatli arkadaşlar, Spoiler yiyebilir... Neyse ki ben izlemiştim... !</blockquote><br><br>:D ne spoileri?Altı üstü bir resim adam paranın üstüne yatıyor işte.Dizi sitesi olsa hadi neyse oyun sitesi bu GAME SİTESİ DİYİP LİSELİLERE SELAM OLSUN :)

Benim seçimim ! Ben düzgünce rica ettim... Dikkatli arkadaşların az da olsa zevki kaçabilir diye ... Zaten resim tam oturmuş ona sözüm yok. Ersin mantıklı düşünmüş... ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aaron Paul

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: michael01<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Aaron Paul<br><br>Bir daha bu tip, resim kullanmamalısınız... Dikkatli arkadaşlar, Spoiler yiyebilir... Neyse ki ben izlemiştim... !</blockquote><br><br>:D ne spoileri?Altı üstü bir resim adam paranın üstüne yatıyor işte.Dizi sitesi olsa hadi neyse oyun sitesi bu GAME SİTESİ DİYİP LİSELİLERE SELAM OLSUN :)</blockquote><br><br>Benim seçimim ! Ben düzgünce rica ettim... Dikkatli arkadaşların az da olsa zevki kaçabilir diye ... Zaten resim tam oturmuş ona sözüm yok. Ersin mantıklı düşünmüş... ;)

breaking badde 3. sezonun sonlarındayım spoilerlik bişiy gormedim.

• bence de fotoda spoiler var. en azından dikkatli adam yakalar ve keyfi kaçar. kaldırmakta yarar var.

• öyle bir başlık atmışsınız ki sanki puan bedavaya kazanılabiliyormuş gibi!
    başlık "Microsoft puan yerine kur sistemine geçti olmalıydı"!

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

@aykut291<br>sony zaten oyun satarken para yerine çakıl taşı istiyor.

:D hahaha:D
    Tabi kardeşim!!! ben sahilden taş toplayıp sony'e veriyorum. sonyde bana oyun satıyo. ps3 için :D:P :P

• Huell resimdeki :D :D

• @Aaron Paul bende BB izliyorum son sezonu tam olarak bitirmedim, o fotografı da defalarca görmüştüm ancak spoiler olacak diye düşünmemiştim ta ki sen diyene kadar fark ettirmeden spoiler çarpan sen oldun sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.