VESTEL PF9060 3D SMART LED TV İYİMİ DİR ARKADAŞLAR
3 Cevap1513 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

560 Mesaj
29 Ağustos 2013; 14:34:21 

VESTEL PF9060 3D SMART LED TV Almayı düşünüyorum. Nasıl sizce öneririmisiniz .

i7 4790K | Evga GTX760 2GB ACX | Corsair Vengeance 4 4 8 gb 1600 RAM | MSI Gaming 5 Z97 | Corsair H75 | Cooler Master Pure 650 | OCZ ZS 750W | ASUS VX238H 23" | Logitech G230 HeadSet | Steel Series Kinzu V2 PRO | Logitech G15 |

94 Mesaj
29 Ağustos 2013; 16:00:53 

quote:

Orijinalden alıntı: met@lrock

VESTEL PF9060 3D SMART LED TV Almayı düşünüyorum. Nasıl sizce öneririmisiniz .

Bende iki model arasında kaldım.
lg la620s ve vestelpf9060
Vestel PF9060 modeli için baya iyi yorumlar yapılmış bu forumdada mevcut zaten görmediyseniz biraz araştırın altlarda mevcut konu.

107 Mesaj
29 Ağustos 2013; 16:10:06 

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan3407

Bende iki model arasında kaldım.
lg la620s ve vestelpf9060
Vestel PF9060 modeli için baya iyi yorumlar yapılmış bu forumdada mevcut zaten görmediyseniz biraz araştırın altlarda mevcut konu.

lg' nin o modeli biraz sıkıntılı. biraz kullandiktan sonra, tv kendiliginden ayarlara felan giriyo. bi kaç kisiden boyle duydum.
vestel alin derim. ekskiden iyi degildi vstl ama artik iyi sayilir. hem en iyi musteri hizmetleride vestelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ŞAMPİYONLUK ŞARKISI BÖYLE YARIM KALMAYACAK,O KUPA BİR GÜN ELLERİNİZ DE KALKACAK!

94 Mesaj
29 Ağustos 2013; 17:53:26 

quote:

Orijinalden alıntı: bybakican

lg' nin o modeli biraz sıkıntılı. biraz kullandiktan sonra, tv kendiliginden ayarlara felan giriyo. bi kaç kisiden boyle duydum.
vestel alin derim. ekskiden iyi degildi vstl ama artik iyi sayilir. hem en iyi musteri hizmetleride vestelde.

sadece bi kaç kiişi kronik bir sorun olduğunu zannetmiyorum. Bende Vestel alıcaktım ilk başta fakat sonrada Lg ye döndüm dahili wifi yok. Bu devirde dahili wifi olmayan cihaz mı kaldı diye düşündüm ? En iyi kalite için kablo gerekiyor biliyorum fakt iyi bir modemim var ve bütün 620s kullananlar da gayet memnunum diyo stabil calısıyor wifi si diyor. Fakat Vestel de arkaya takıyoruz.

Bu arada vestel de kayıt varmıy dı ? Lg de varmış sanırım usb den taktıgın flash-harici harddisk üstüne kayıt yapabilirmuşsun

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » TV Tavsiyeleri » VESTEL PF9060 3D SMART LED TV İYİMİ DİR ARKADAŞLAR
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.154