- x
Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?
20 Cevap481 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
1498 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:27:03 

Arkadaşlar Ben İlk Q Fullüyordum. Ama W Fullemek De Çok Akıllıca Gibi ? Ama E fullemek Hiç Mantıklı Gelmiyor Yinede. Mesela http://www.twitch.tv/onlyrengar/c/2654743 burda onlyrengar ilk w fullemiş. q fulleyip adama atlasaydı adam yine ölürmüydü ölmezmiydi ? Ama w yetenek gücü istiyor. Ben İlk Q sonra W sonra E Fulliyorum.

0 LOL Mesajı
1871 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:28:02 

ilk E 5'lenir bence çünkü en fazla fark olan o seviyeler arası

Smite: BlackDiary

0 LOL Mesajı
3052 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:31:12 

Early'de en çok damage atan E'dir.

"The actions of one may sunder the world, but the efforts of many may rebuild it."-Lee Sin

"A true hunter never rests." - Rengar

0 LOL Mesajı
4250 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:32:47 

W yu ben can doldurmak icin kullaniyom D:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Storm1ng adlı uye dolandiricidir dikkat edin derim.

0 LOL Mesajı
707 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:32:59 

karşındakine göre değişir

7 LOL Mesajı
368 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:36:38 

Genelde q fullerim burst damage için ancak outfarm kalırsam yada riski varsa e fullerim nadir olarak.

▪ Panchie ▪ TürkiyeLolking

0 LOL Mesajı
2123 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Floopper
29 Ağustos 2013; 13:39:01 

E.
Eğer W ilk son seviye yapılıyorsa bir amacı vardır,genel de heavy AP'ye karşı dengeli gidebilirsin E-W'yi..

0 LOL Mesajı
7991 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
RaddleP
29 Ağustos 2013; 13:39:18 

Jungle q top e

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1271 LOL Mesajı
2057 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Etni'Que
29 Ağustos 2013; 14:43:39 

E ilk. W 3. seviye de bırakıp Q fullerim. Early de canın %40 ını dolduruyo nerdeyse W

Korkum yok, bana ver gerçeği..

Jzerr EUW

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
15 sa. 27 dk. kadarı kaldı.
29 Ağustos 2013; 15:08:12 

Harass için E, sustain ve tankiness için W, damage için Q.

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thanor -- 29 Ağustos 2013; 15:26:44 >

717 LOL Mesajı
1077 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:23:59 

Eğer E fullemeyi tercih edersen lane'i kontrol edersin. Yani ister defansif ister ofansif oynar, lane'in ağası olursun. Ama Q fullersen mecburen ofansif oynaman gerekli. W fullemek çok akıllıca değil bence. E fullemek en iyisi.

0 LOL Mesajı
905 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:24:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

Harass için E, sustain ve tankyness için W, damage için Q.

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa

diamond1 speaks. in diamond we trust!

782 LOL Mesajı
1909 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:26:20 

duruma göre ama genelde E fullerim sonra zaten kill veya minyon farkı açarım sonra 1v1 de çok rahat alabilecek konuma gelince q basarım.

James Hetfield Hayranları

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
15 sa. 27 dk. kadarı kaldı.
29 Ağustos 2013; 15:26:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ata341

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa

Yanlış olmuş i ile olacaktı y ile yazmışım editliyorum hemen

0 LOL Mesajı
2294 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:37:14 

E-Q-W heryerde böyleyim.

1973 LOL Mesajı
2918 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:50:41 

Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D

Fikrim sürekli değisiyor farkındayım ama galiba cidden çirkinim

Farklılıklar güzeldir, hayatı güzelleştirir.

0 LOL Mesajı
1498 Mesaj
29 Ağustos 2013; 19:59:19 

quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D

Aynen Ama şimdi ben kuzenle kombine oynuyorum o blitzcrank ile çekiyor bende q ile vuruyorum q çok çabuk doluyor ilk e fullesem adam kaçar ama q atarım bidaha q atarım ama e yi fullesem dolana kadar kaçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatesli milkshake -- 29 Ağustos 2013; 19:58:59 >

180 LOL Mesajı
1538 Mesaj
29 Ağustos 2013; 21:00:39 

karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

Old man look at my life, I'm a lot like you were.

0 LOL Mesajı
381 Mesaj
29 Ağustos 2013; 21:17:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

Durumu o kadar iyi anlatmışsınki Rengar mainim olmasına rağmen bana laf bırakmamışsın. Helal olsun

133 LOL Mesajı
988 Mesaj
29 Ağustos 2013; 21:24:30 

Q tabiki

La he la he lahela lalalalalala

485 LOL Mesajı
1972 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Anti Admin
29 Ağustos 2013; 21:25:50 

Bence W fullenmeli gerçi duruma gore degisir.

nane limon kabuğu bir güzel kaynasın aman

Marmara Business Administration
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » Şampiyon ve Kostüm » Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.320