- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?
20 Cevap554 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

846 LOL Mesajı
1552 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:27:03 

Arkadaşlar Ben İlk Q Fullüyordum. Ama W Fullemek De Çok Akıllıca Gibi ? Ama E fullemek Hiç Mantıklı Gelmiyor Yinede. Mesela http://www.twitch.tv/onlyrengar/c/2654743 burda onlyrengar ilk w fullemiş. q fulleyip adama atlasaydı adam yine ölürmüydü ölmezmiydi ? Ama w yetenek gücü istiyor. Ben İlk Q sonra W sonra E Fulliyorum.

0 LOL Mesajı
2048 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:28:02 

ilk E 5'lenir bence çünkü en fazla fark olan o seviyeler arası

Eğer birisine borç para verip o kişiyi bir daha hiç görmediyseniz emin olun verdiğiniz paraya değdi.

0 LOL Mesajı
3052 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:31:12 

Early'de en çok damage atan E'dir.

"The actions of one may sunder the world, but the efforts of many may rebuild it."-Lee Sin

"A true hunter never rests." - Rengar

682 LOL Mesajı
4435 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:32:47 

W yu ben can doldurmak icin kullaniyom D:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Storm1ng adlı uye dolandiricidir dikkat edin derim.

0 LOL Mesajı
711 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:32:59 

karşındakine göre değişir

0 LOL Mesajı
407 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:36:38 

Genelde q fullerim burst damage için ancak outfarm kalırsam yada riski varsa e fullerim nadir olarak.

▪ Panchie ▪ TürkiyeLolking

0 LOL Mesajı
2156 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:39:01 

E.
Eğer W ilk son seviye yapılıyorsa bir amacı vardır,genel de heavy AP'ye karşı dengeli gidebilirsin E-W'yi..

All this bad blood here,won't you let it dry
It's been cold for years,won't you let it lie

0 LOL Mesajı
8043 Mesaj
29 Ağustos 2013; 13:39:18 

Jungle q top e

PAÜ

Her yerde diamond

1363 LOL Mesajı
2271 Mesaj
29 Ağustos 2013; 14:43:39 

E ilk. W 3. seviye de bırakıp Q fullerim. Early de canın %40 ını dolduruyo nerdeyse W

Korkum yok, bana ver gerçeği..

Jzerr EUW

3895 LOL Mesajı
5345 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Kreas Lunaquas
29 Ağustos 2013; 15:08:12 

Harass için E, sustain ve tankiness için W, damage için Q.

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thanor -- 29 Ağustos 2013; 15:26:44 >

“The plain fact is that the planet does not need more successful people. But it does desperately need more peacemakers, healers, restorers, storytellers, and lovers of every kind. It needs people who live well in their places. It needs people of moral courage willing to join the fight to make the world habitable and humane. And these qualities have little to do with success as we have defined it.”

0 LOL Mesajı
1151 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:23:59 

Eğer E fullemeyi tercih edersen lane'i kontrol edersin. Yani ister defansif ister ofansif oynar, lane'in ağası olursun. Ama Q fullersen mecburen ofansif oynaman gerekli. W fullemek çok akıllıca değil bence. E fullemek en iyisi.

0 LOL Mesajı
913 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:24:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

Harass için E, sustain ve tankyness için W, damage için Q.

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa

diamond1 speaks. in diamond we trust!

817 LOL Mesajı
2115 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:26:20 

duruma göre ama genelde E fullerim sonra zaten kill veya minyon farkı açarım sonra 1v1 de çok rahat alabilecek konuma gelince q basarım.

James Hetfield Hayranları

3895 LOL Mesajı
5345 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Kreas Lunaquas
29 Ağustos 2013; 15:26:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ata341

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa

Yanlış olmuş i ile olacaktı y ile yazmışım editliyorum hemen

“The plain fact is that the planet does not need more successful people. But it does desperately need more peacemakers, healers, restorers, storytellers, and lovers of every kind. It needs people who live well in their places. It needs people of moral courage willing to join the fight to make the world habitable and humane. And these qualities have little to do with success as we have defined it.”

0 LOL Mesajı
2412 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:37:14 

E-Q-W heryerde böyleyim.

396 LOL Mesajı
3096 Mesaj
29 Ağustos 2013; 15:50:41 

Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D

YGS çalışıyorum

846 LOL Mesajı
1552 Mesaj
29 Ağustos 2013; 19:59:19 

quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D

Aynen Ama şimdi ben kuzenle kombine oynuyorum o blitzcrank ile çekiyor bende q ile vuruyorum q çok çabuk doluyor ilk e fullesem adam kaçar ama q atarım bidaha q atarım ama e yi fullesem dolana kadar kaçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatesli milkshake -- 29 Ağustos 2013; 19:58:59 >

62 LOL Mesajı
1847 Mesaj
29 Ağustos 2013; 21:00:39 

karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

Best Vlad Planet~

0 LOL Mesajı
423 Mesaj
29 Ağustos 2013; 21:17:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

Durumu o kadar iyi anlatmışsınki Rengar mainim olmasına rağmen bana laf bırakmamışsın. Helal olsun

0 LOL Mesajı
1001 Mesaj
29 Ağustos 2013; 21:24:30 

Q tabiki

La he la he lahela lalalalalala

0 LOL Mesajı
2060 Mesaj
29 Ağustos 2013; 21:25:50 

Bence W fullenmeli gerçi duruma gore degisir.

nane limon kabuğu bir güzel kaynasın aman

Marmara Business Administration
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » Şampiyon ve Kostüm » Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.508