Şimdi Ara

Rengar İlk Hangi Skili Fullersiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ben İlk Q Fullüyordum. Ama W Fullemek De Çok Akıllıca Gibi ? Ama E fullemek Hiç Mantıklı Gelmiyor Yinede. Meselahttp://www.twitch.tv/onlyrengar/c/2654743 burda onlyrengar ilk w fullemiş. q fulleyip adama atlasaydı adam yine ölürmüydü ölmezmiydi ? Ama w yetenek gücü istiyor. Ben İlk Q sonra W sonra E Fulliyorum.

• ilk E 5'lenir bence çünkü en fazla fark olan o seviyeler arası
  • Early'de en çok damage atan E'dir.
  • W yu ben can doldurmak icin kullaniyom D:
  • karşındakine göre değişir
  • Genelde q fullerim burst damage için ancak outfarm kalırsam yada riski varsa e fullerim nadir olarak.
  • E.
    Eğer W ilk son seviye yapılıyorsa bir amacı vardır,genel de heavy AP'ye karşı dengeli gidebilirsin E-W'yi..
  • Jungle q top e
  • E ilk. W 3. seviye de bırakıp Q fullerim. Early de canın %40 ını dolduruyo nerdeyse W
  • Harass için E, sustain ve tankiness için W, damage için Q.

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storyteller -- 29 Ağustos 2013; 15:26:44 >
  • Eğer E fullemeyi tercih edersen lane'i kontrol edersin. Yani ister defansif ister ofansif oynar, lane'in ağası olursun. Ama Q fullersen mecburen ofansif oynaman gerekli. W fullemek çok akıllıca değil bence. E fullemek en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

Harass için E, sustain ve tankyness için W, damage için Q.

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa
  • duruma göre ama genelde E fullerim sonra zaten kill veya minyon farkı açarım sonra 1v1 de çok rahat alabilecek konuma gelince q basarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata341

quote:

Orijinalden alıntı: Thanor

Harass için E, sustain ve tankyness için W, damage için Q.

Tankyness ne la ilk kez duyuyorum.Adjectivei noun yapma çabasıyla sen mi uydurdun yoksa

Yanlış olmuş i ile olacaktı y ile yazmışım editliyorum hemen
  • E-Q-W heryerde böyleyim.
  • Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

Ben hep q fullerim ferocity 5 olunca çok güzel damagei var ama tavsiyeleri dinleyip bir sonraki oyunda e fulleyelim ilk :D

Aynen Ama şimdi ben kuzenle kombine oynuyorum o blitzcrank ile çekiyor bende q ile vuruyorum q çok çabuk doluyor ilk e fullesem adam kaçar ama q atarım bidaha q atarım ama e yi fullesem dolana kadar kaçar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-025ED0213 -- 29 Ağustos 2013; 19:58:59 >
  • karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

karşında garen , malphite gibi tank varas Q fullediğinde zararlı çıkarsın. E fullerse damage atamazsın. Bu durumda tanky olmak için W fullersin.

Karşında squishy hero vardır kha zxi gibi mesela. E fullersin . Adam daha yanına bile yaklaşamadan sürekli %40-50 hp ile gezmeye başlar bi yerden sonra adamı outfarm bırakırsın. First blood almışsındır . sen lvl 3 ken adam 1 dir eğer snowball olacağını düşünüyorsan Q fullersin adamı daha kolay kesersin.

Neden W fullenir ?

Çünkü karşında tank bir hero olduğunda sana karşı armor alacaktır. W magic damage vurduğu için hem azda olsa bir damage kaynağın olucak , hemde W dan gelen armor-mresist buff'ını , W nun cd azaldığı için daha çok kullanacaksın.

Neden Q fullenir ?

Çünkü kullanım süresi çok kısadır. Yani 1 saniye içiinde Q+Q yapıp üzerine basic attack vurabilirsiniz. Attack speed steroid ini hesaba katmıyorum bile.

Neden E fullenir ?

Lane de kontrolü sağlamak ve daha çok defansif oynamak için kullanılır . Yani örnek vericek olursam ,jax e karşı Q fullediniz. Siz jax e uçup q attığınızda jax'in belki %25 canını alacaksınız ama jax tek combosuyla %50-60 canınızı götürücek sizin. Bu durumda E fullersiniz , jax i canı %40 ın altına inene kadar poke yaparsınız.

Durumu o kadar iyi anlatmışsınki Rengar mainim olmasına rağmen bana laf bırakmamışsın. Helal olsun

• Q tabiki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.