Şimdi Ara

Step aleti ile bisiklet / Scooter tasarımını birleştiren yeni bir kişisel ulaşım aracı: Me-Mover

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Step aleti ile bisiklet / Scooter tasarımını birleştiren yeni bir kişisel ulaşım aracı: Me-Mover

Uzun yıllardır piyasada bulunan ve birçok kişi tarafından spor salonlarında ya da evlerde kullanılan Step aleti ile bisiklet / Scooter karışımı bir tasarımı birleştiren kişisel ulaşım aracı Me-Mover, kalabalık şehirler içerisinde kişilere farklı bir deneyim vaat ediyor.

Danimarka merkezli bir tasarım şirketi tarafından hazırlanan Me-Mover, alüminyum malzeme kalitesi ile 20 KG ağırlığa ve 95 x 115 x 43 cm boyutlara sahip. Bu özellikleri ile nispeten taşınabilir bir yapı ortaya koyan ürün, firma tarafından patenti alınan özel bir dişli sistemi kullanıyor ve yukarı-aşağı doğru yapılan pedal hareketleri ile ilerlenmesine imkan sağlıyor. Saatte maksimum 40 KM hıza çıkabildiği belirtilen Me-Mover, yavaşlama işlemini ise ön ve arkasında yer alan disk frenleri ile sağlıyor.

Firmanın günümüz şehir hayatı içerisinde aynı anda hem ulaşım hem de egzersiz yapılması misyonu çerçevesinde geliştirdiği Me-Mover kişisel ulaşım aracının, 2014 yılı içerisinde 1,600$ fiyat etiketiyle satışa çıkacağı belirtiliyor. Ürün hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyerek, ürünün kullanım sürecini görebilirsiniz.

Step aleti ile bisiklet / Scooter tasarımını birleştiren yeni bir kişisel ulaşım aracı: Me-Mover

• güzel ama pahalı bence

• Düşünce ve tasarım olarak iyi bir ürün ancak aracın fiyatı çok yüksek.Alternatif olarak başka araçlar daha mantıklı.Ayrıca göründüğü üzere az bir mekanik hareketle çok yol alıyor, düz şehirler için uygun olsa da eğimli yerlerde iş görmez gibime geldi.

• Satmaz
  • 20 kilo. yuh.

• Ben bisikletlerden ucuz olmasını umardım. Basit bir tasarımı var ve maliyeti düşük olmalı.

• Bisiklete rakip ( Fail)
    Fiyatı 1600 dolar (Fail)
    20 kilo (Fail)

bir adam,bu aleti bisiklet dururken niye alsın ?
  • Sürerken çok komik duruyor.

• pahalı. 1600$a ne bisikletler alırsın 40kmh yalan olur
  • iş yapmaz
  • 200 liraya bisiklet al yardır bayır aşağı rahat 60 KM
  • İstanbul gibi bol yokuşlu bir şehirde biraz zor iş görür gibi gözüküyor.Ama eğlenceli ,40 km ise dikkate değer...

• Çinliler 200-300 tl arası çakmasını yapar.

• o fiyata motorlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Bisiklete rakip ( Fail) Fiyatı 1600 dolar (Fail) 20 kilo (Fail) bir adam,bu aleti bisiklet dururken niye alsın ?

belki bisiklet sürmeyi bilmiyordur?:)

• Şahsi görüşüm, kesinlikle başarısız bir cihaz.
    Öncelikle kullanıcısı ayakta kaldığı ve bir bisiklete göre daha fazla bacak hareketi yapmak zorunda kaldığı için çok yorucu olacağını düşünüyorum...

• Pahalı
  • yürüyeceksek niye bu alete bindik ?

• Güzel düşünülmüş. Dönüş kabiliyetide iyi. Beğendim..
  • İBB alsın bundan 100 tane isbike gibi kiraya versin. Sahilde gidip gelsin mangalcılar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.