Şimdi Ara

s4'mü s4 active'mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • galaxy s4 alcam ama normal mi alıyım activemi alıyım karar veremedim fiyatları özellikleri nedir en genelde oyun oynucam

• Oyun oynuycaksan s4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gidip kendiniz mağazaya gidip her iki cihazı da test edip görebilirsiniz. S4 Active suya ve toza karşı dayanıklı bildiğim kadarıyla ve tasarım biraz daha farklı tuşları falan ve dış çerçevesi. Her iki cihazı da görmenizi tavsiye ederim. İyi günler.
  • AERN A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ikisinede bakacam da normal s4 daha yakın gelio ama activede içimde kalıyo
  • İkisi de değil. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

İkisi de değil. :)

neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4lone

quote:

neden ?

Samsung S2 den sonra yazılım olarak cihazları şişiriyor. Bir ton gereksiz uygulama var. Bunlarla göz boyuyor. Yerinizde olsam Nexus 4 veya HTC One alırım. Ya da bekleyecekseniz HTC One Google Edition veya Motorola Moto X i almanızı öneririm.
  • Note2 kullanıyorum memnunum. Ancak diğer cihazları kullanmadım. Nasıldır bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AERN -- 29 Ağustos 2013; 12:44:06 >
  • quote:

quote:

quote:

neden ?

Samsung S2 den sonra yazılım olarak cihazları şişiriyor. Bir ton gereksiz uygulama var. Bunlarla göz boyuyor. Yerinizde olsam Nexus 4 veya HTC One alırım. Ya da bekleyecekseniz HTC One Google Edition veya Motorola Moto X i almanızı öneririm.

Katılıyorum. Bir ara google s4 ü de nexus programına dahil edecek diye haberler çıkmıştı o konuda bilginiz var mı hocam? S2 kullanırkenki hevesim yok romlarla uğraşmaya aosp tabanlı bişey bulursam ancak öyle yüklerim.. S4 ü hiç bakmadan aldım kaynak kodlarını verdiler mi onu bile bilmiyorum ama telefonda kullanmayacağım 250 özellik var aosp daha çok ilgimi çekiyor..

• normal s4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg optimus g pro bak dostum

• s4
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

quote:

quote:

neden ?

Katılıyorum. Bir ara google s4 ü de nexus programına dahil edecek diye haberler çıkmıştı o konuda bilginiz var mı hocam? S2 kullanırkenki hevesim yok romlarla uğraşmaya aosp tabanlı bişey bulursam ancak öyle yüklerim.. S4 ü hiç bakmadan aldım kaynak kodlarını verdiler mi onu bile bilmiyorum ama telefonda kullanmayacağım 250 özellik var aosp daha çok ilgimi çekiyor..

Hocam S4 Google edition çıkacaktı en son.Ben de durum ne tam bilmiyorum açıkçası.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

quote:

quote:

neden ?

Hocam S4 Google edition çıkacaktı en son.Ben de durum ne tam bilmiyorum açıkçası.

Google Edition çıktı ve hatta 4.3 güncellemelerini aldılar.

Active'nin kamera performansı S4'ten daha düşük. Oyun oynayacaksan S4 almalısın.

• GALAXY S4 E O KADAR PARA VERCEGINE GİT LG NEXUS 4 AL :))
  • quote:

quote:

quote:

neden ?

yeah die samsung

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saolun arkadaşlar bi indirim gününde gidip bakıcaz artık
  • Ben de S4 active alacağım. Bekliyorum. Nexus u çıkarılabilir pil olmamasından dolayı eledim. Aynı özellikte samsung olsaydı alırdım. İyi günler...
  • Samsungu bırakın çöp telefonlar yapıyor. Gidin htc motorola lg'ye bakın derim

• Galaxy S4 hem ince hemde daha estetik duruyor bence. Ayrıca s4 active, galaxy s4 ten daha ağır.
    Aşağıdaki kıyaslama sitesinde editör Galaxy S4 e 92 puan Galaxy s4 active ye 89 puan vermiş.
    http://hadikiyasla.com/komper.php?kpids=2%2C64&target=&cid=1&docompare=KIYASLA
    Ekran konusunda da Galaxy s4 Active TFT LCD kullanılırken, Galaxy s4 te Super AMOLED kullanılmış.

Bu karşılaştırma sonucuna göre biraz paraya kıyıp Galaxy s4 daha mantıklı gibi duruyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.