Şimdi Ara

Nintendo, 2DS adlı yeni el konsolunu resmen duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Nintendo, 2DS adlı yeni el konsolunu resmen duyurdu

Yeni nesil oyun konsolu Wii U satışları firmanın yüzünü güldürecek kadar iyi gitmese de, taşınabilir oyun konsolu 3DS pazarda 33 milyon gibi rekor bir satış rakamına ulaşmış durumda. Nintendo ise beklenmedik bir hareketle, yeni bir taşınabilir oyun konsolu daha tanıttı.

2DS adındaki konsol 3DS modelinin 3D olmayan bir versiyonu olarak adlandırılabilir. Ancak daha çok 3DS'nin iki yana açılmış bir hali gibi görünüyor. Nintendo 2DS bununla birlikte 3DS ve DS oyunlarına destek sunuyor. Orijinal modeldeki WiFi, yerel çoklu oyuncu gibi özellikler bu modelde de yer alıyor.

Modelde çift ekran, 4GB SD kart, arkada iki kamera, tek hoparlör, 3.5mm kulaklık girişi şeklinde diğer özellikler yer alıyor. Modelin arka kısmı siyah veya kırmızı renkte iken, ön panel bölgeye göre siyah veya beyaz renk ile geliyor. 

Nintendo 2DS 12 Ekim itibariyle global olarak satışa sunulacak. Modelin satış fiyatı ise 129$ olarak belirlenmiş. 3D özelliğine ihtiyacı olmadığını düşünen ve nispeten daha ucuz bir el konsolu arayan tüketicilere hitap eden Nintendo 2DS'in nasıl bir satış başarısı yaklayacağını hep birlikte göreceğiz. 

• Tasarım harikası adeta(!).

• gamestopta gordum, "bu ne ki" derken burda denk geldim.
    tamamen kucuk cocuklara yonelik 3 boyutu olmayan bir alet.
    '3 boyutlu oyun gözü bozar' diye almayan insanlar biliyorum.
    bu arada sekil baya garip ama bende 3ds'i boyle kullandıgımı farkettim
  • beğenmedim
  • Nintendo kendi ayağına sıkmaya devam ediyor.

• O değilde 3DS katlanabilir olarak taşınma noktasında avantaj sağlıyordu. Bunu neremizde taşıyacağız.

• Tasarımcılar küfür ede ede tasarlamışlar bunu belli ki. Böyle bir ürün normal ruh haliyle ortaya çıkamaz.

• Satacağını düşünmüyordur umarım.
  • Bunu bile satarız mı diyorlar yani?

• Turkiyede 3ds daha ucuz olacak :D

• Ben 8 yaşındaki kardeşime 3D özelliğini kapatıp kullandırıyorum ama merak edip arada 3D ayarını açıyor.Bence küçük çocuklar için 3DS oyunlarını oynayabilecekleri basit bir ürün.99 $ gibi agresif bir fiyattan çıksa bir çok çocuğu mutlu ederdi.

• Çok baştan savma gibi geldi.

Adı ne olsun diye düşünmüşler, 3DS üç boyutlu buna da 2DS diyelim demişler.

Tasarım nasıl olsun diye düşünmüşler, böyle kötü bir tasarım ortaya çıkmış.
  • burdan bakınca konfor açısından iç açıcı değil

• Bunu tasarlayan mühendis kör oldu. :D

• Eline almadan karar verebilen DH mühendisleri hayır dedi.

Fakat cihaz tamamen doğru tasarlanmış. Elinizde 3DS'i nasıl tuttuğunuzu yapın. Ve cihaz arkada ufak çıkıntılara sahip. Bence ergonomik.

• ben de ilk gordugumde wtf is that? dedim. ama biraz dusununce ve videosunu izleyince aslinda hedef kitle yasi kucuk olanlar oldugu ortaya cikiyor.

sanki tuslarin yukariya tasinmasi sanki oyun deneyimi acisindan biraz daha iyi olabilir.
  • nintendo 3d olayının gereksiz bir gimmick olduğunu, asla handheld cihazlarda ds gibi dokunmatiğin yarattığı etkiyi yaratmadığını-yaratamayacağını anlamış olsa gerek ki 2ds'i piyasaya sürüyor.

ayrıca ömrümde hiçbir elektronik cihazda böyle kötü tasarım görmedim, rezalet gerçekten..
  • Alinir aslinda yav,vitayi 450ye satsam,bozuk 3dsi 100e okutsam,elde olur 550 250sine ya 2ds ya da 3ds alinir kalan para da ps4e harcanir.

İyi taktik yaptim he:)

• Eh fena degil iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu alet 99 dolara sonrada 79 dolara duser
    demedi demeyin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.