Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI !!!!!!
117 Cevap5302 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

716 Mesaj
28 Ağustos 2013; 22:38:57 

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINIYOR

LODGY'e bakıldı vazgecıldı ...
Clıo Sport TOURER INCELENDI vede alım asamasındayım

ŞU ANDA
; Clıo Sport TOURER JOY 1.2 +STEPNE+SİS FARI ; 35.500 FİYAT ALDIK

Yani Çok arastırdım Baktım dolastım EN sonunda Bu araca karar kıldım AMA kronık sorun vs oldugunu soyluyor yardımcı olursanız sevınırım

0
S-DİZAYN DAN ALMIŞ OLDUĞUM
KROM KAPLAMALAR GELDİ VEDE UYGULADIM ....
800 TL YE
BOYA KORUMA
KAPUT KORUMA FILMI
KOLTUK KORUMA
MOTOR KORUMA
CAM FILMI

0

0

KROM CAM ÇITALARI

0

KAPI ÇITALARI
0

ÖN KONSOL KROM KAPLAMA
0

ÖN KAPI EŞİĞİ

0

ARKA KAPI EŞİĞİ

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 28 Mart 2014; 9:53:46 >

Yaşadığım En İyi Gün Bugundür

167 Mesaj
28 Ağustos 2013; 22:51:17 

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Merhaba arkadaşlar....

Yaklasık 4-5 aydır LODGY yakından ıncelıyorum vede artık kararımı verdım gıbı...
7 KİŞİLİK PARK Sensörü dahil 40.500 tl ye fırma ıle anlastım sayılır...

(bugun gittim inceledim arkadaslar...ARAC COK BUYUK RESMEN Mınıbus kullanır gibi oldum,arka koltukta oturan kısı sıze baya bır uzak yanı :)
3 sıra koltuuguda denedım gayet ıyı dız mesafesı var !!!! kullanımıda gayet zevklı dızel motor oldugu ıcın bıraz ses verıyor sankı ıcerıye )))

1.5 DCİ MOTOR 7 KİŞİLİK OLMASI GENIS İÇ HACME SAHIP OLMASI BENİ cezbeden unsurlar....

ARKADSLAR NE YAPMALIYIM YAKLASIK 10 sene yakın bınecegım ılerde arkasına CEKI DEMIRI TAKIP KARAVAN BAGLAYACAGIM....
10 SENE DIZEL BIR ARAC SIZCE NASIL ???

karma tüketim verısı
tüketim 4,2 lt / 100 km)*

Bayadır ınclıyorum Captur alcaktım vazgectım sebep yakıt tuketımı vede pahalı olması....

RENK TE KARAR VEREMEDIK SİZCE BEYAZMI YOKSA GIRIMI ...!!?

0

0

Dış Tasarım
• Ön ve arka çiftrenklitamponlar
• 16’’ alüminyum jantlar
• Kromrenk ön panjur çıtası
• Yan koruma çıtaları
• Tavan barları
• Gövde rengi dış kapı kolları
• Gövde rengi yan aynalar
• Ön sis farları
• Gündüz farları
• 3. Stop lambası
• Elektrikli dış dikiz aynaları
• Arka camsilecekleri
• Karartılmış camlar
Koltuklar ve İç Döşemeler
• 5veya7koltuk
• Kromçıtalı parlak siyah orta panel
• Kromambiyans (havalandırma ve
sayaç çerçeveleri, iç kapı kolları,
vites kolu topuzu kaplaması)
• 1/3-2/3yatırılabilen, portföy
şeklinde katlanabilen2. sıra koltuk
Güvenlik
• ABS (Anti-blokajfren sistemi)
• AFU(Acilfren destek sistemi)
• ESP (ElektronikDenge Programı)
• ASR(Elektronik PatinajÖnleme
Sistemi)
• Sürücü hava yastığı
• Ön yolcu hava yastığı
• Uzaktan kumandalımerkezi kilit
• Ön gergili ön emniyet kemerleri
• 3noktalı arka emniyet kemerleri
• Isofix bağlantılı3koltuk (2. sırada)

Konfor
• Hidrolik direksiyon
• Manuel klima
• Yol bilgisayarı
• Elektrikli ön ve arka camlar
• Yükseklik ayarlı sürücü koltuğu
• Yükseklik ayarlı direksiyon simidi
• Yükseklik ayarlı ön emniyet kemerleri
• Yükseklik ayarlı3arka koltuk başlığı
• Arka koltukta havalandırma ızgarası
• Portatif küllük ve çakmak
Yerleştirme gözleri ve
aksesuarlar
• Kapalıtorpido gözü
• Torpido paneli üzeri kapalı eşya
yerleştirme gözü
• Bagaj filesi (5kişilik versiyonda)
• Bagaj gizleme pandizotu
Multimedya
Radyo CDMP3
• Priz veUSBbağlantısı
• Bluetooth telefon
• Direksiyondan kumanda
• 2ön hoparlör

Arka tarafta hava yastığı olmaması kötü keza perde hava yastıklarıda yok ve 3. sıra koltuklarda başlık yok emniyet kemeri yazısınına göremedim bundan emin değilim saydıklarım da olsaydı eğer muhteşem olurdu ve bu haliylede muhteşem bir araç HAYIRLI OLSUN.

yinede ikinci el baksaydınız keşke kullanmayıp satanlarda var 2 binde 3 binde

716 Mesaj
28 Ağustos 2013; 22:56:08 

Tesskurler NoTingMan

2 el satanlar daha fazla ıstıyorlar arac pıyasada bayılerde stok sorunu oldugu ıcın bırde devamlı zam ustune zam gelmesınden dolayı pıyasası bellı degıl...

3 sıra koltukta baslık var aslında bugun baktıgımda vardı

167 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:05:56 

quote:

Tesskurler NoTingMan

2 el satanlar daha fazla ıstıyorlar arac pıyasada bayılerde stok sorunu oldugu ıcın bırde devamlı zam ustune zam gelmesınden dolayı pıyasası bellı degıl...

3 sıra koltukta baslık var aslında bugun baktıgımda vardı

Araç teslim süresi belirttilermi bekleme varmı?

716 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:11:12 

quote:

Orijinalden alıntı: NoTingMan

Araç teslim süresi belirttilermi bekleme varmı?

NoTingMan 3 gun ıcınde verceklerını soyledıler suanda stoklarına gelmıs

2100 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:12:24 

40bine 0 Dacia Duster 1.6 Ambiance New Age 4x2 var

716 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:15:00 

quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

40bine 0 Dacia Duster 1.6 Ambiance New Age 4x2 var

onada cok baktım aslında duster alırsam eger 4*4 olsun ısterım ıkıncısı makyajlanıyor kasası!!!

Bu mesajda bahsedilenler: @xrebelliousx Bu mesaja 1 cevap geldi.

167 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:15:35 

quote:

NoTingMan 3 gun ıcınde verceklerını soyledıler suanda stoklarına gelmıs

MPV almak istiyorsanız çok mantıklı bir tercih ama başlıktada SUV yazıyor aynı markada Duster var arkadaş üstte belirtmiş 40 bin TL diye iyi düşünün sonuçta mutlu olmanız gereken içinize iyice sinmesi gereken bir araç

2100 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:17:03 

quote:

onada cok baktım aslında duster alırsam eger 4*4 olsun ısterım ıkıncısı makyajlanıyor kasası!!!

haklısın

716 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:21:51 

quote:

MPV almak istiyorsanız çok mantıklı bir tercih ama başlıktada SUV yazıyor aynı markada Duster var arkadaş üstte belirtmiş 40 bin TL diye iyi düşünün sonuçta mutlu olmanız gereken içinize iyice sinmesi gereken bir araç

içime sinmesine sindi aslında ama DACİA markası dıyınce reno al felan dıye oluyor ama bu arac farklı benım gozumde sınıfın en buyugu MPV-SUV karasız kalmsıtım DUSTER alayım da dedım ama 4*4 olsun dedım oda fıyatlar baya uctu

167 Mesaj
28 Ağustos 2013; 23:55:24 

İçinize sindiyse HAYIRLI OLSUN tam bir f/p aracı alıyorsun

SS isterük alınca uplarsın artık konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoTingMan -- 28 Ağustos 2013; 23:55:22 >

716 Mesaj
29 Ağustos 2013; 8:33:23 

quote:

İçinize sindiyse HAYIRLI OLSUN tam bir f/p aracı alıyorsun

SS isterük alınca uplarsın artık konuyu

Bugün gidiyorum bakalım anlasirsak alacağım ...
Izlenimlerimi yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

716 Mesaj
29 Ağustos 2013; 23:13:25 

quote:

Bugün gidiyorum bakalım anlasirsak alacağım ...
Izlenimlerimi yazarım

bayiye GİTTİM bugun yine...

CAPTUR u test ettım 1.2 Benzınlı versıyon EDC lı yanı cıdden harıka bır Ootomatık vıtes EDC cok ıyı gıdıyor ...
SCENICTEN sonra gayet tatmın edıcı oldu SPOR gorunum spo ıc dızayn vs harıka...

Captur Icon Turbo 90 bg Stop & Start
48.800 TL
17'' Alüminyum alaşımlı jantlar (Siyah/Turuncu/Fildişi Rengi)
Dış Kişiselleştirme (Siyah/Turuncu/Fildişi Rengi)
Metalik Renk / Çift renk

YUKARDA yazdıgım opsıyonlar var ...

SİZCE NASIL...

BIR YANDnda RENAULT SPORT TOURER baktım sımdı ıkısı arasında gıdıyoprum :)

0

0

1258 Mesaj
30 Ağustos 2013; 0:28:52 

şahsen 7 kişilik otomobil lazım değilse dacia'ya bulaşmayın bence. 15 güne kadar yeni sx4 gelecek suzuki dizel değil ama lpg atar 10 sene binersiniz tahmini fiyat 45 civarı. Dacia gibi bir arabaya 10 sene nasıl binilir 10 sene sonunda nasıl satılır. 2. el algısı nasıldır euroncap testleride ortada.

Tacize Artık Yeter!, Facebook sayfasını beğenmek için tıklayın bir omuzda siz verin; https://www.facebook.com/pages/Tacize-YETER/249330295265916

716 Mesaj
30 Ağustos 2013; 9:38:46 

quote:

Orijinalden alıntı: dusau

şahsen 7 kişilik otomobil lazım değilse dacia'ya bulaşmayın bence. 15 güne kadar yeni sx4 gelecek suzuki dizel değil ama lpg atar 10 sene binersiniz tahmini fiyat 45 civarı. Dacia gibi bir arabaya 10 sene nasıl binilir 10 sene sonunda nasıl satılır. 2. el algısı nasıldır euroncap testleride ortada.

Aynen katılyorum ..Baslıgı degıstıreyım ozaman dıger araclara bakma vaktı geldı SUZUKIlrede cok baktım aslında sımdı yıne bakıyorum

1258 Mesaj
30 Ağustos 2013; 10:35:45 

quote:

Aynen katılyorum ..Baslıgı degıstıreyım ozaman dıger araclara bakma vaktı geldı SUZUKIlrede cok baktım aslında sımdı yıne bakıyorum

Sizin baktığınız eski kasa olmasın yeni kasa arkadan qashqaiye benziyor. yeni kasa diye aratırsanız bir kaç foto bulursunuz

Tacize Artık Yeter!, Facebook sayfasını beğenmek için tıklayın bir omuzda siz verin; https://www.facebook.com/pages/Tacize-YETER/249330295265916

145 Mesaj
30 Ağustos 2013; 12:53:23 

kullanım klavuzunda cekme kapasiteleri yazar. Baglayacagınız karavana uygun mu on bir bakın derim. Örnegin fiat linea 750 kg karavan falan cekemiyor şasi uygun degil. Lodgy buyuk bir araba muhtemelen uygundur ama işi saglama almak lazım

716 Mesaj
30 Ağustos 2013; 22:46:10 

quote:

Orijinalden alıntı: tplatpla01

kullanım klavuzunda cekme kapasiteleri yazar. Baglayacagınız karavana uygun mu on bir bakın derim. Örnegin fiat linea 750 kg karavan falan cekemiyor şasi uygun degil. Lodgy buyuk bir araba muhtemelen uygundur ama işi saglama almak lazım

TESEKKRLER guzel bır ayrıntı bu almadan once aracı kontrol ettırecegım...

ama HALA nasıl bır arac alcam bulamdım okadar kararsızımki 2013 ten buyana arac bakıyorum

236 Mesaj
31 Ağustos 2013; 19:44:49 

O kadar çok seçenek var ki insan karar vermekte zorlanıyor kısa süre sonra ben de aynı rakamlara bir araç alacağım. Benim tercihim dizel olacaktır. Duster iyi ama 4x4 olmayınca heyecanı kalmıyor. 46 bin liraya 4x4 alıyorsun ama halen donanım ve güvenlik konusunda ciddi eksiklikler var. Clio st iyi araç, deneyip uzun yolda içeri ne kadar ses alıyor kontrol etmek gerek. Ve kesinlikle

2005 1.20d
2013 Aveo LT 1.3 Sedan

716 Mesaj
1 Eylül 2013; 11:43:21 

quote:

Orijinalden alıntı: smoke93

O kadar çok seçenek var ki insan karar vermekte zorlanıyor kısa süre sonra ben de aynı rakamlara bir araç alacağım. Benim tercihim dizel olacaktır. Duster iyi ama 4x4 olmayınca heyecanı kalmıyor. 46 bin liraya 4x4 alıyorsun ama halen donanım ve güvenlik konusunda ciddi eksiklikler var. Clio st iyi araç, deneyip uzun yolda içeri ne kadar ses alıyor kontrol etmek gerek. Ve kesinlikle

ben denedım ST arac ıcerıye ses almıyor ama kısa surus oldu max 100 km hız yapabıldım...

benım cok hosuma gıttı dıreksıyon vede yol tutus vs harıka sankı bıraz suspansıyon dusuk geldı ama gayet basarılı bır arac...

716 Mesaj
2 Eylül 2013; 22:45:48 

Araç için hala bekliyorum ....fiyat vermediler zamlancaklar dediler hep.bişey salliyorlar yaaa delircem....

716 Mesaj
3 Eylül 2013; 22:00:26 

BU FİYATLARI GORDUNUZMU HİÇ RENO ŞAŞIRMIŞ...

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg
36.250 TL

1540 Mesaj
4 Eylül 2013; 11:41:14 

Madem MPV de bakıyorsunuz; İç hacmi ile sizi çok şaşırtacak olan Honda Jazz'a bakmanızı öneririm. CVT otomatiğin keyfi diğerlerinde bulamazsınız.

Bu mesajda bahsedilenler: freedom058

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Eylül 2013; 11:52:50 

quote:

Araç için hala bekliyorum ....fiyat vermediler zamlancaklar dediler hep.bişey salliyorlar yaaa delircem....

40 bin demişin,çıktığın rakam 50k küsür.
Verebileceğin rakam ne öncelikle?

716 Mesaj
4 Eylül 2013; 12:37:31 

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

40 bin demişin,çıktığın rakam 50k küsür.
Verebileceğin rakam ne öncelikle?

40 bin tlye kadar bakıyorum ...capturun ikinci elini buldum ama kaçırdık için 0.90 tce 42.000 tlye...
Şimdi fiyatlar zamlandı ertelemek zorunda kaldım

716 Mesaj
7 Eylül 2013; 15:04:17 

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg.

Zamdan sonra alınan fiyat....

Beyaz renk...Park sensoru + sis farı+ stepne+ 35.500 15 ay sıfır faiz..15.000 tl için nasıl rakamlar sizce liste fiyatı 36.850 geliyor ...bugün karar vericem

Uzaklaştırılmış
7 Eylül 2013; 16:06:53 

hocam size dizel lazım karavan bağladığınız zaman benzinlide tüketim uçar gider ancak dizelde çok sıkıntı olmaz neden logdy den vazgeçtiniz? arka koltukları yatırsanız çift kişilik yatak olur

Bu mesajda bahsedilenler: @freedom058 Bu mesaja 1 cevap geldi.

716 Mesaj
7 Eylül 2013; 16:10:33 

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

hocam size dizel lazım karavan bağladığınız zaman benzinlide tüketim uçar gider ancak dizelde çok sıkıntı olmaz neden logdy den vazgeçtiniz? arka koltukları yatırsanız çift kişilik yatak olur

Lodgy biraz kalite vs çok canımı sıktı karavan olayınida erteledim gibi şimdilik...
Durum bu aldığım fiyatta bu napsam karar veremedim

Uzaklaştırılmış
7 Eylül 2013; 16:19:11 

quote:

Lodgy biraz kalite vs çok canımı sıktı karavan olayınida erteledim gibi şimdilik...
Durum bu aldığım fiyatta bu napsam karar veremedim

hocam eğer temiz kullanırsanız takılmayın derim ben gittim inceledim eğer bu aracı alacağım zaman çıkmış olsaydı 20 bin fazladan vermez beyaz renk fulünü alırdım size tavsiyem aynı marka malzeme renault siz markaya para verirsiniz captur alırsanız bana kalırsa logdy torosa hurda yasa çıksın bende gidip 31-32 bine b sınıfı alacağıma 26 bine lpg li bir sandero alacağım

716 Mesaj
7 Eylül 2013; 17:56:36 

Evet Sandero alınabılır ama ben bıraz genıs dusunuyorum aracı ...

TOYOTA AURİS e bıle baktım 42.000 tl ye 1.33 life verısıyonu için....

Ama ben CLIO ST dusunuyorum halen... 15.000 tl ye sıfır faız aslında cok ıyı kafdadan 3000 tl kar oluyor bunuda aracın zamlarına sayalım bari...

716 Mesaj
8 Eylül 2013; 1:20:27 

quote:

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg.

Zamdan sonra alınan fiyat....

Beyaz renk...Park sensoru + sis farı+ stepne+ 35.500 15 ay sıfır faiz..15.000 tl için nasıl rakamlar sizce liste fiyatı 36.850 geliyor ...bugün karar vericem

ARKADAŞLAR FİKRİ OLAN YOKMU HİÇ???

Yardımlarınızı bekliyorum

291 Mesaj
8 Eylül 2013; 2:43:00 

en baz donanımda arka camlar manuel 35 nin fiyat olan arabada aka cam neden otomatik olmaz ki

716 Mesaj
8 Eylül 2013; 8:57:04 

quote:

Orijinalden alıntı: arimayaa

en baz donanımda arka camlar manuel 35 nin fiyat olan arabada aka cam neden otomatik olmaz ki

Neden olmaz orasini bendebilmiyorum

716 Mesaj
8 Eylül 2013; 19:20:46 

çok alakasız olcak ama TANIDIGIMDA skoda roomster 2010 1.2 dynamic Var vede satıyor ılk sahıbı bıraz fazla ıstıyorum ama 27.000 tl bugun kullandım aracı 1.2 motoru ıncelemek ıcı gayet basarılı hızlı atak sasırdım sımdı bu aracıımı dusunmelıyım ne yapmalıyım dıye sordum 2010model panoromık tavan var nerdeyse aynı arac

716 Mesaj
9 Eylül 2013; 14:04:34 

35.500 bugün anlaşacagiz sanirsam ...
Uumarim sorun çıkmaz

610 Mesaj
9 Eylül 2013; 14:54:26 

Bahsettıgınız araç ilk çıktıgında bende dusunmustum. ankarada gıtmedıgım plaza kalmamıs hıc bırıde ne ındırım yapmıs nede ılgı alaka gostermıstı. suanda bu fiyatları gorunce aman allahım dıyorum.

Clıo nun arka dız mesafesı cok dar bana gore, ayrıca benzinli bınebılecek gucunuz varsa yada cok az kullanıyorum dersenız sız bılırsınız ancak bu arac sehır ıcı 8 lt civarı yakıyor. 8x 5tl benzin dersek 40 ederkı bence cok para kmde. Bu aractan vazgectım ve 3 ay once ilk sahıbınden 36.5tl 3008 vti aldım. 1.600 lpg taktırdım sehır ıcı 23 kurusa gezıyorum. hem cok konforlu hemde cok genıs bır araca sahıbı oldum. clio lpg taktıırım dersenız stepne yerı altta oldugu ıcın mumkun degıl ıcerıye koyarsanız bagaj kalmayacak.

Bence ilanlara bakın bu fiyatlara cok daha avantajlı araclar var bende hayatımda ılk defa 2.el arac aldım ama dedıgım gıbı ılk sahıbınden temız kullanılmıs bır arac almanızı tavsiye ederim.

İlk sahıbı 2004 model 10 yıllık Palio 1.2 16v Go kullanıcısı (SATILDI) Peugeot 3008 2010 model 1.6VTİ LPG premıum kullanıcısı (HALEN)İlk sahıbı Peugeot 407 2006 model 1.6 HDI comfort kullanıcısı (AİLENİN)

716 Mesaj
9 Eylül 2013; 15:59:18 

quote:

Orijinalden alıntı: MAJAY

Bahsettıgınız araç ilk çıktıgında bende dusunmustum. ankarada gıtmedıgım plaza kalmamıs hıc bırıde ne ındırım yapmıs nede ılgı alaka gostermıstı. suanda bu fiyatları gorunce aman allahım dıyorum.

Clıo nun arka dız mesafesı cok dar bana gore, ayrıca benzinli bınebılecek gucunuz varsa yada cok az kullanıyorum dersenız sız bılırsınız ancak bu arac sehır ıcı 8 lt civarı yakıyor. 8x 5tl benzin dersek 40 ederkı bence cok para kmde. Bu aractan vazgectım ve 3 ay once ilk sahıbınden 36.5tl 3008 vti aldım. 1.600 lpg taktırdım sehır ıcı 23 kurusa gezıyorum. hem cok konforlu hemde cok genıs bır araca sahıbı oldum. clio lpg taktıırım dersenız stepne yerı altta oldugu ıcın mumkun degıl ıcerıye koyarsanız bagaj kalmayacak.

Bence ilanlara bakın bu fiyatlara cok daha avantajlı araclar var bende hayatımda ılk defa 2.el arac aldım ama dedıgım gıbı ılk sahıbınden temız kullanılmıs bır arac almanızı tavsiye ederim.

Aynen bende çok baktım ilk günden buyana...

Hatta dacia lodgy alcaktim sonra büyük gelir dedim vazgeçtim...
Scenic vs 3008 bile baktım aslında kafa gidip gidip geliyor yada hiç araç almiycam kalcak ole...

716 Mesaj
9 Eylül 2013; 21:26:00 

arkdaşlar LPG bu aracların yanı SPORT TOURERın tam olarak bagaj kısmnda nereye takıluıyor ?

716 Mesaj
10 Eylül 2013; 20:21:36 

Peugeot 208 mİ PEKI ...
yoksa CLIO Sport tourer mu??? Şimdi Peugeot 208 incelıyorumda yakıt tuketımı sehır ıcınde 5.5 gorenler var !!!

4486 Mesaj
10 Eylül 2013; 20:30:30 

Sizin kafa çorba olmuş azizim. Başlıkta mpv yazıyor ama konu nerelere gelmiş.

550D 18-55mm IS, 50mm 1.8
Citröen Grand Picasso
Galaxy Note 2 Titan Grey
DH 2005 Üyesi

Uzaklaştırılmış
10 Eylül 2013; 20:41:02 

quote:

Peugeot 208 mİ PEKI ...
yoksa CLIO Sport tourer mu??? Şimdi Peugeot 208 incelıyorumda yakıt tuketımı sehır ıcınde 5.5 gorenler var !!!

hocam benzinli 208 gaza hiç basma yine o değerleri zor görür ben dizelle 6 litre yakıyorum bu arada çok karışmasın kafanız lodgy iyidir

716 Mesaj
10 Eylül 2013; 21:46:04 

quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Sizin kafa çorba olmuş azizim. Başlıkta mpv yazıyor ama konu nerelere gelmiş.

mpv -ST yazdım ama lodgy cok baktım SIMDI CLIO SPORT TOURER almak uzereyım ...

716 Mesaj
10 Eylül 2013; 21:47:12 

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

hocam benzinli 208 gaza hiç basma yine o değerleri zor görür ben dizelle 6 litre yakıyorum bu arada çok karışmasın kafanız lodgy iyidir

lodgy Den vazgectık KREDI olanakları vede yasımızın genc olması bıraz spor arac olsun ıstedık oyuzden CLIO st dedık ...

1662 Mesaj
10 Eylül 2013; 21:54:14 

Mpv lerde b sınıf bir sw nin değerlerini yakalamak çok zor. Ben 2004 dizel C-Max la 4.5 altına inemiyorum, otobanda 5-5.5 a kadar çıkıyor. Ama Mpv nin keyfi başkadır, Clio ST bana da dar gelmişti. 3008 e lpg de mantıklı, ancak benim büyük araçta tercihim dizel, bu araçlar yüksek yapıda araçlar, torka ihtiyaçları var Lodgy işinizi görür, keyifle kullanayım derseniz C-Max Ghia veya Titanium alabilir...

716 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:10:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

Mpv lerde b sınıf bir sw nin değerlerini yakalamak çok zor. Ben 2004 dizel C-Max la 4.5 altına inemiyorum, otobanda 5-5.5 a kadar çıkıyor. Ama Mpv nin keyfi başkadır, Clio ST bana da dar gelmişti. 3008 e lpg de mantıklı, ancak benim büyük araçta tercihim dizel, bu araçlar yüksek yapıda araçlar, torka ihtiyaçları var Lodgy işinizi görür, keyifle kullanayım derseniz C-Max Ghia veya Titanium alabilir...

mpv kullandım SCENIC oyuzden LODGY dedım ama sımdı kredı vs kullanıcam ıcın renault mantıklı evet clıonun arkası dar ama spor bır arac gorunumu guzel vs vs ...
cmaxlere cok baktım guzel arac temızını bulayım felan dıyorum ıkıncı elde guven olmuyor ...çok baktım arastırdım bu arac uygundur dedım

1662 Mesaj
10 Eylül 2013; 22:39:46 

quote:

mpv kullandım SCENIC oyuzden LODGY dedım ama sımdı kredı vs kullanıcam ıcın renault mantıklı evet clıonun arkası dar ama spor bır arac gorunumu guzel vs vs ...
cmaxlere cok baktım guzel arac temızını bulayım felan dıyorum ıkıncı elde guven olmuyor ...çok baktım arastırdım bu arac uygundur dedım

2. el maalesef öyle, hele çalışırken araç aramak ve bulmak çok zor. Bu mantıkla düşünüce güzel bir tercih...

716 Mesaj
10 Eylül 2013; 23:44:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

2. el maalesef öyle, hele çalışırken araç aramak ve bulmak çok zor. Bu mantıkla düşünüce güzel bir tercih...

Kafam gidip gidip geliyor...
Çalışıyorum.forumlara bakıyorum ona soruyorum buna sor derken iyice de elite döndüm....

Şimdide aklıma takılan 2013 bitiyor 2014 modelmi alsam?

103 Mesaj
11 Eylül 2013; 0:53:59 

St arac alacak olsam ilk bakacagim arac

2012 Hyundai i20 1.2 D-CVVT Jump
85 Hp 120 nM Tork

716 Mesaj
11 Eylül 2013; 14:33:44 

quote:

Orijinalden alıntı: grandTT