Şimdi Ara

Nokia 515 | Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
15.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Ben de akıllı telefonların uygulama güncelleme çılgınlığından bıkmış, androidde bir kaç işlem yaptıktan sonra "belleği temizle" gınası gelmiş kişi olarak Nokia 515'e gaz kesmekteyim. Fakat whatsapp resmi sitesinde de malesef bu modlein desteklenmediği yazmakta. Halihazırda akla ilk gelen S40 tabanlı başka bir Nokia cihazın whatsapp dosyasını pc suite vasıtası ile bu telefona atmak fakat "uygulama uyumsuz, kaldırılsın mı?" hatası vermekte. Google'da arattığınızda herkes şikayetçi fakat net bir cevap veren yok.

Aslında Nokia 515'e whatsapp kurup, kullanan var. Fakat ulaşabilmek gerekiyor bu kişilere.

Ekran görüntüsünde de verdiğim gibi Ekşi sözlükteki bir Nokia 515 kullanıcısı whatsapp yüklemeyi başarmış. Herif çatır çatır da kullanıyor. Benim üyeliğim olmadığı için mesaj yoluyla ulaşamadım. Varsa aranızda üyeliği olan biri msj atsın, öğrensin ve bizimle paylaşsın bir zahmet. Büyük sevap kazanır.
    Nokia 515 diye aratın, 2.sayfa, "3 tas has hosaf" nickli vatandaş.

• haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    şu an için hiçbir yerde çift hatlı modelin satışı yok.
  • teşekkür ederim cevabınız için peki gelme ihtimali nedir fikriniz var mı?
  • haklısın toprAAm kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Nokia 515 Dual SIM sahibiyim. Türkiye'de satışı yok. Rusyadan düzgün pasapart kayıtla alındı. Sorularınız varsa yöneltebilirsiniz.

515 Dual SIM'in Türkiye'ye gelme ihtimali de yok. Çünkü tek hatlısı dahi satmamış, adamlar çift hatlısını mı getirecekler bir de... İlgilenen olursa belki satmayı düşünebilirim. Ama şimdilik iyiyiz, memnunuz.
    Ayrıca whatsapp kurdum. Denedim açıldı, kayıt ekranına kadar ilerledim. Daha fazla devam etmek istemedim. Zaten diğer numaram kayıtlı, 2 kayıt birden yapıp riske girmek istemedim. Çünkü whatsapp zaten çift hatlı telefonlarda desteklenmiyor. Alengirli yöntemlerle de olsa yüklemişim, bozmayayım dedim.

Whatsapp'ı nasıl yükleyeceğini düşünen arkadaşlara yakın zamanda ayrıntılı bir yazı hazırlarım. Şu an kesin sonuca ben de ulaşmadım çünkü. Hattımla ilgili olan sıkıntılar yüzünden zorlamadım şansımı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakaerkan

Öncelikle Nokia 515 Dual SIM sahibiyim. Türkiye'de satışı yok. Rusyadan düzgün pasapart kayıtla alındı. Sorularınız varsa yöneltebilirsiniz.

515 Dual SIM'in Türkiye'ye gelme ihtimali de yok. Çünkü tek hatlısı dahi satmamış, adamlar çift hatlısını mı getirecekler bir de... İlgilenen olursa belki satmayı düşünebilirim. Ama şimdilik iyiyiz, memnunuz.
    Ayrıca whatsapp kurdum. Denedim açıldı, kayıt ekranına kadar ilerledim. Daha fazla devam etmek istemedim. Zaten diğer numaram kayıtlı, 2 kayıt birden yapıp riske girmek istemedim. Çünkü whatsapp zaten çift hatlı telefonlarda desteklenmiyor. Alengirli yöntemlerle de olsa yüklemişim, bozmayayım dedim.

Whatsapp'ı nasıl yükleyeceğini düşünen arkadaşlara yakın zamanda ayrıntılı bir yazı hazırlarım. Şu an kesin sonuca ben de ulaşmadım çünkü. Hattımla ilgili olan sıkıntılar yüzünden zorlamadım şansımı.

Hocam bilgilendirme için teşekkürler ben almak istiyordum satılmaması kötü olmuş eğer komisyon dahilinde alıp gönderebilirseniz haberim olsun tekrar teşekkür ederim
    Ekleme: gönderme işi olabilir mi fikrim de yok.
    Ekleme 2: sanırım Rusya'da değilsiniz sadece telefon ordan alındı tekrar okuyunca dank etti pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 26 Şubat 2014; 17:21:49 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Whatsapp çalışıyor. ;)
  • Arkadaşlar bu telefona whatsapp yüklenmiyor mu? İşi çözebilen varsa lütfen bana da anlatabilir mi? :)
  • Nokia Suite yazılımı telefonu görmedi başka bilgisayarda ve eski-yeni sürüm ile denedik olmadı. Geri iade ettik. Fiziksel olarak telefon köşeleri çok çıkıntılı elde rahat durmuyor. Rahatsız edici. Üstelik elden kayıyor, düşme riski çok yüksek. Nokia 515 alacaklar tekrar düşünsün. Yerine Nokia 301 alınabilir. 301 elde daha rahat duruyor, köşeleri yuvarlak, en azından 150 TL tasarruf edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayulun -- 25 Ocak 2015; 19:21:16 >
  • Cihaz artık WhatsApp destekliyor:http://www.whatsapp.com/s40/
  • dual sim versiyonu satılmayacak mı ülkemizde ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

dual sim versiyonu satılmayacak mı ülkemizde ya?

Maalesef.
  • bu telefon 640x480 video çekmiyor mu? 30fps? internette çekilen video 320x240 gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.S.K

Merhabalar,

yeni aldım cihazı , fakat çok kullanışlı zarif ve saglam duruyor.telefon duruş ve kullanış olarak iyi.klasik sınıfını biraz ileriye taşımış :) fakat whatsapp desteği resmi olarak yok aceba S40 tabanlı oldugu söyleniyor,buna göre whatsapp yukleme durumu nedir,varsa böyle bir durum ,bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi nasıl nerden indirir ve yukleyebilirim?teşekkürler..

Slm.
    Bu nokia 515 modelinin tipi çok çok hoşuma gitmişti tam da almaya gidecek iken buradaki bir kaç arkadaş Hoparlöründen (konuşma esnasındaki seslerin çok kötü olduğundan bahsetmiş) bir anda soğudum.

Sizce konuşma esnasında karşıdan gelen ses nasıl? tabi bunu kıyaslarken bir akıllı telefona göre kıyaslama yapmadan cevap verirseniz daha iyi olur.
    Bir kişi de sesin gayet tatminkar iyi olduğunu söylemiş. Sonuçta bu beklenti meselesi.

Sizce 400-500 TL lik bir telefona göre sesi nasıl?

Teşekkürler.

• Arkadaslar merhaba,
    Babama aylar oncesinden aldigim 515 de bugun problem cikti. Ne zaman yapilan aramalar ekranina girsek once bembeyaz bir ekran geliyor ardindan ekran kapanarak goruntu gidiyor. Bu asamada diger tuslara basinca ekran geliyor ve rehber hatasi veriyor. Ama rehbere girip islem yaptiriyor orada bir sikinti yok. Bu problem sadece yapilan aramalar menusunde oluyor. Tavsiyeniz nedir ne yapabiliriz? Cihazi fabrika ayarlarina ceksem rehber silinir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniavolkan

Arkadaslar merhaba,
    Babama aylar oncesinden aldigim 515 de bugun problem cikti. Ne zaman yapilan aramalar ekranina girsek once bembeyaz bir ekran geliyor ardindan ekran kapanarak goruntu gidiyor. Bu asamada diger tuslara basinca ekran geliyor ve rehber hatasi veriyor. Ama rehbere girip islem yaptiriyor orada bir sikinti yok. Bu problem sadece yapilan aramalar menusunde oluyor. Tavsiyeniz nedir ne yapabiliriz? Cihazi fabrika ayarlarina ceksem rehber silinir mi?

Sorun cozuldu,
    Tum arama bilgilerini silince sorun cozuldu.
    Bilginize,

• quote:

Orijinalden alıntı: boramir1903

Kullanan arkadaşlar bu telefonun beyazından anneme almayı düşünüyorum, acaba bu cihazda 3g görüntülü konuşma yapılabiliyor mu? Ön kamerası yok ama bizim için sıkıntı değil maksat torununu göstermek. Acaba kullanan biri arama menüsünde görüntülü arama seçeneği var mı bakabilir mi?

aynı sorunun cevabını arıyoruz :D bulabildiniz mi cevabı acaba? okudum bi saattir ama göremedim size yazılmış bir cevap
  • Arkadaşlar aranıza katılmış bulunuyorum.Üst seviye hemen tüm cepleri kullandım rom atmaktan , prğram kurmaktan yoruldum ve bunun gold rengini aldım.
    Tek bir sıkıntım var gelen mailerimi tam görüntülemiyorum , mesela bir sitenin reklamı geliyor sacma sapan kodlar cıkıyor.
    Mailerimi tam nasıl okurun ve görüntülerim.
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    nokia 515 3g ile Görüşme esnasında temiz ses veriyor. Ama son dönemlerde hoperlörden ses vermemeye başladı kapağını çıkarıp takınca toparlıyor.
  • beyler bu telefonu cok begendim almayi dusunuyorum ancak whatsapp telefonda mevcutmu

• quote:

Orijinalden alıntı: Royal Guard

beyler bu telefonu cok begendim almayi dusunuyorum ancak whatsapp telefonda mevcutmu

Mevcuthttp://www.whatsapp.com/s40/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.