Şimdi Ara

Cod ve BF farkını yaşadığım düşünceyle anlatıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
3.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cod MW3 oynarken diyordum ki; "aah ah ben de şu savaş ortamına girsem tatatata adam öldürsem acayip havalı valla."

BF3 oynarken diyorum ki: "Allah kimseye savaş vermesi savaş çok kötü birşey."

Konunun yeri yanlış değildir.

Hangisi daha iyi siz yorumlayın

• bf daha iyi
  • Bütün cod serisini single multi olarak oynamış biriyim ve bf serisinden sadece 3 oynadım ve bf her halukarda alır .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf alır
  • Mercedes bmw

Kelle Paça

Kavun Karpuz,

gibi değil bu konu,

Kesinlikle Tartışmasız BF3..
  • kesinlikle bf
  • COD oynamayı severim ben ne kadar gerçekten uzak olsa da iyidir ama BF3 daha farklı, daha bi savaştığını hissediyorsun.
  • Bf Cod dan özentilik yaptı herşeyi ama ondan daha güzel olmuş
  • cod zaten bf3'e rakip olarak gösterilemez bile, senaryo senaryo diye ağlayanlar başka kapıya gitsin konumuz o değil. tamam eyvallah güzel senaryo yazmışlar oynuyorsun bitiyor 8-10 saate. biz yıllarca oynanan multiplayerdan ve maplerden bahsediyoruz.

bf3 tam olarak bir savaş simülatörüdür zaten. ha ama 10m2 mapte alayım elime silahı dıkşın dıkşın onu bunu vurayım frag yapayım diyenler cod oynayabilir hani, lafımız yok.
  • call of duty 1-2 oynamayan bizden değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vendetta

Bf Cod dan özentilik yaptı herşeyi ama ondan daha güzel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Mercedes bmw

Kelle Paça

Kavun Karpuz,

gibi değil bu konu,

Kesinlikle Tartışmasız BF3..

+1

• Senaryo olarak Call of Duty
    Multiplayer olarak Battlefield
  • şu gtx 660ı bi alayım direk orjinal bf4ü alıp ultra ayarlarda mp oynucam. günlerce evden çıkmıcam. odamın bir köşesine mıçabilirim. ya da basede pusarım iki dakika bilmiyorum. ama anasını ağlatıcam. o denli dün mp gameplayini izledim saatlerce. böyle kriz durumundayım. 1 yıla yakın zevkle oyun oynamadım. bilgisayarda boş boş takılıyorum aylardır. şuanda yaşamakta olduğum seks düşkünlüğü ne kadarsa adam akıllı bir oyun oynama isteğide o kadar. gidicem içerideki televizyonu söküp ağzımın dibindeki bilgisayar masasına sokucam hayvan gibi oynucam. güneş yüzü görmücem. o denli. umarım f710 desteğiyle gelir. joysticklen oynarık. yayıla yayıla oynamak istiyorum günlerce. klavyeye doğru eğilirsem fıtık olurum. cdye sarılarak eve götürcem o gün.

neyse cod diyenlerde kendini öldürsün. bf oynayıp hala cod diyenlere zaten bir şey dememe gerek yok.

edit: yukarıdaki arkadaş bf coddan özendi yazmış ya onada ayrı bir sinir oldum bak şimdi. zamanında ps2ye özel cod çıkmıştı 3. oyun daha işte o zamanlar modern savaş oyunu yapıyordu bf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hahayouaredead -- 28 Ağustos 2013; 15:21:32 >

• CoD Daha güzel +oyunları sistem dostu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahrolsun MW3!

Nick i okuyunca video ya bakmama gerek kalmadı

NOT:BF4 çıksın da orijinal alıp coşalım.Hayatımda ilk kez orijinal oyun alıcam,onu da hiç origin,ucuzluk,key falan uğraşamam,gidicem direk o kutuyu elimde hissedicem,para öenmli değil

• csgo
    cod 2
    cod 4
    bf2 forgotten hope
  • Dostum BF varken Cod nedir

Bu arada BF yi çok deli oynarım. Bu forumda rakibim yok BF konusunda. Her oyunda belki beni yenebilirsiniz ama bf3 ve bfbc2 de asla

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

Dostum BF varken Cod nedir

Bu arada BF yi çok deli oynarım. Bu forumda rakibim yok BF konusunda. Her oyunda belki beni yenebilirsiniz ama bf3 ve bfbc2 de asla

Diyosun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.