Şimdi Ara

Cod ve BF farkını yaşadığım düşünceyle anlatıyorum. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
3.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

Fps oynamayi bilmeyenler dolusmus

bf3 ü begenenlerin %90 ı liseli olabilir.

Tmm kardesim bf oynayamiyorsun codcusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf bad company 2 multiplayer oynuyorum hala ve bf3 den çok daha zevkli geliyor. Cod multiyi bir kere açıp kapadım sadece..

Bf savaş-similasyon oyunudur.

Cod ise senaryo-aksiyon oyunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 29 Ağustos 2013; 13:41:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: One Way Out!

quote:

Orijinalden alıntı: hahayouaredead

şu gtx 660ı bi alayım direk orjinal bf4ü alıp ultra ayarlarda mp oynucam. günlerce evden çıkmıcam. odamın bir köşesine mıçabilirim. ya da basede pusarım iki dakika bilmiyorum. ama anasını ağlatıcam. o denli dün mp gameplayini izledim saatlerce. böyle kriz durumundayım. 1 yıla yakın zevkle oyun oynamadım. bilgisayarda boş boş takılıyorum aylardır. şuanda yaşamakta olduğum seks düşkünlüğü ne kadarsa adam akıllı bir oyun oynama isteğide o kadar. gidicem içerideki televizyonu söküp ağzımın dibindeki bilgisayar masasına sokucam hayvan gibi oynucam. güneş yüzü görmücem. o denli. umarım f710 desteğiyle gelir. joysticklen oynarık. yayıla yayıla oynamak istiyorum günlerce. klavyeye doğru eğilirsem fıtık olurum. cdye sarılarak eve götürcem o gün.

neyse cod diyenlerde kendini öldürsün. bf oynayıp hala cod diyenlere zaten bir şey dememe gerek yok.

edit: yukarıdaki arkadaş bf coddan özendi yazmış ya onada ayrı bir sinir oldum bak şimdi. zamanında ps2ye özel cod çıkmıştı 3. oyun daha işte o zamanlar modern savaş oyunu yapıyordu bf.

bu neyin kafasi

olum 1 yıldır oyun oynamadım zevk alarak diyorum. azdım olum. şimdi biraz idare etsin diye blacklight indirdim ama o da herkes para yatıran oyuncu. eşitlik yok. mapler biraz büyük ama bfdeki kadar değil.

• Cod eglencelidir bende yillarca cod oynadim taaki bc2 le tanisana kadar zaten sonra olanlar oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bilgisayarım ;

2 gb ram
    dual cpu 2.0 ghz
    512 ekran kartı

bf3 e yeter mi ? markası beko

not ; hard disk yeter
  • Yıl olmuş 2014 hala Cod un senaryosu iyi diyenler var.

• 2006 yılından beri Call Of Duty 2 Multiplayer oynuyorum bu senelerde Türk Serverları kapansa bile gidip Hırvatların Serverinde oynuyorum Diğerleri gibi benim öğrencilik hayatımı Metin 2 , Knight bitirmedi Cod 2 MP bitirdi . Soruya gelecek olursak bence ikiside farklı kategoride.Hangisi sorusuna cevap veremem yani.Biri Hızlı ve Aksiyon dolu bir savaş . Diğeri Yavaş ve Taktiksel Savaş kişiye göre değişir bu seçenek.Call Of Duty rifle silahlar içeren bir oyun çıkarana kadar Cod2 ye devam
  • Fark kalmadı ki BF gittikçe Call of Duty'e dönmeye başladı. Nerede Bad Company 2, nerede Battlefield 4.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.