Şimdi Ara

Genius, KB-G265 isimli yeni geliştirdiği oyuncu klavyesini kullanıcılar karşısına çıkarttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Genius, KB-G265 isimli yeni geliştirdiği oyuncu klavyesini kullanıcılar karşısına çıkarttı

Oyunculara özel olarak ürettiği donanımları arasına KB-G265 isimli yeni geliştirdiği oyuncu klavyesini ekleyen Genius, ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Oyuncuların seveceği bir tasarım anlayışı ile üretilen ve firmanın KB-G255 modelinin geliştirilmiş versiyonu olduğu belirtilen Genius KB-G265 oyuncu klavyesi, üzerinde mavi renkli LED ışık sistemi ve uzun kullanımlarda kişilere büyük yardımı dokunan bilek dayama bölümü yer alıyor. Ayrıca birçok farklı işlem için 8 makro tuşu ve 20 anti-ghost (Çoklu tuş kullanımı için) özellikli tuş barındıran model, 1000 HZ yoklama hızıyla da birçok standart klavye modelinden 8 kat daha iyi tepkiler ortaya koyabiliyor. Bilgisayar sistemleri ile USB2.0 üzerinden bağlantı kuran Genius KB-G265, kullanıcılara gövdesi üzerinde iki adet USB portu sunuyor ve beraberinde istenilen tuşların daha belirgin hale getirilebilmesi için 8 adet tuş başlığı geliyor.

48.5 x 21 x 2.8cm boyut ve 930 gram ağırlık değeriyle hazırlanan Genius'un yeni oyuncu klavyesi KB-G265, şimdilik Kuzey Amerika merkezli olarak 40$ fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Ürünün diğer bölgeler için satış tarihi hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

• Kusura bakmayın ama aynı tasarımı 1 yıl önce eBaydeki çin malı klavyelerde görmüştüm.

• O fiyata çok iyi olmuş . 20 Anti-ghosting tuşu çok iyi özellikle .

• Agresif tasarımlar son zamanlarda moda oldu. Ama bu klavye biraz yetersiz olmuş tuşları 10 yıl önceden geliyor sanki.

• Yahu Allah aşkına, nasıl bir Türkçe'dir?
    Bırakın ben editör olayım bâri.

"kullanıcılar karşısına çıkarttı" nasıl bir laf?
    Sanki yolda yürüyoruz ve şaak! diye karşımıza çıkartıyor.
    Afallıyoruz...

"Kullanıcıların beğenisine sundu" denir.

Yakında Türkçe dersi vermeye başlarım her halde.
    Güzel Türkçe'miz nasıl konuşulur...

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Yahu Allah aşkına, nasıl bir Türkçedir?Bırakın ben editör olayım bâri.kullanıcılar karşısına çıkarttı nasıl bir laf?Sanki yolda yürüyoruz ve şaak! diye karşımıza çıkartıyor.Afallıyoruz...Kullanıcıların beğenisine sundu denir.Yakında Türkçe dersi vermeye başlarım her halde. Güzel Türkçemiz nasıl konuşulur...

Herkes TDK'da çalışıyor. Tamam dikkat etmemiş olabilir de ne bu yargı ? İnsanlık hali sen anlayabiliyorsan anlatılmak isteneni sıkıntı yok. Can Tunçer'in ilk haberi değil ki Türkçe'yi de gayet iyi kullanır olabilir böyle şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SrhtCnr44
    Tamam dikkat etmemiş olabilir de ne bu yargı ? İnsanlık hali sen anlayabiliyorsan anlatılmak isteneni sıkıntı yok. Can Tunçer'in ilk haberi değil ki Türkçe'yi de gayet iyi kullanır olabilir böyle şeyler.
    Türkçe'yi gayet iyi kullanan birisinde olmaz arkadaşım merak etme.
    Gir, benim bütün mesajlarımı oku. Bak bakalım var mı...
    Mesajlarımda harf hatası yapmış olabilirim. O başka bir şey.

Harf hatası başka şey, devrik cümle başka, anlamsız şeyler başka.
    Harf hatası yapmış olsaydı "olabilir insanlık hali" derdim. Biz de insanız sonuçta...

Bu ne yargı demişsin. Söyleyeyim: Konuşmayı, yazmayı bilmeyen adam TV de çalışıyor.
    Koskoca dizinin adını "Alemin KIRALI" yazmışlar. Adam daha Kral'ın nasıl yazıldığını bilmiyor...

• quote:

quote:

Tamam dikkat etmemiş olabilir de ne bu yargı ? İnsanlık hali sen anlayabiliyorsan anlatılmak isteneni sıkıntı yok. Can Tunçer'in ilk haberi değil ki Türkçe'yi de gayet iyi kullanır olabilir böyle şeyler.
    Türkçe'yi gayet iyi kullanan birisinde olmaz arkadaşım merak etme.
    Gir, benim bütün mesajlarımı oku. Bak bakalım var mı...
    Mesajlarımda harf hatası yapmış olabilirim. O başka bir şey.

Harf hatası başka şey, devrik cümle başka, anlamsız şeyler başka.
    Harf hatası yapmış olsaydı "olabilir insanlık hali" derdim. Biz de insanız sonuçta...

Bu ne yargı demişsin. Söyleyeyim: Konuşmayı, yazmayı bilmeyen adam TV de çalışıyor.
    Koskoca dizinin adını "Alemin KIRALI" yazmışlar. Adam daha Kral'ın nasıl yazıldığını bilmiyor...

Güldürdün beni O dizinin ismi öyle maksat mizah katalım demişler dizinin ismine Çok bozmuşsun kafayı harflerle kelimelerle dikkat et başını ağrıtır Alemin yaz Google'a göreceksin zaten direk '' Alemin Kıralı '' belirecek

• quote:

Güldürdün beni O dizinin ismi öyle maksat mizah katalım demişler dizinin ismine Çok bozmuşsun kafayı harflerle kelimelerle dikkat et başını ağrıtır Alemin yaz Google'a göreceksin zaten direk '' Alemin Kıralı '' belirecek
    Çok komiksin ya. Tabi ki Google da Alemin yazınca KIRALI diye çıkar.
    Zira adamlar dizinin adını öyle koymuşlar. Google da aramalara göre sonuç gösterdiğine göre
    tabi insanlar KIRALI diye aradıkları için öyle çıkacak.

Sen de neredeyse biraz daha abartsan "Kral zaten Kıral diye yazılır" diyeceksin. Bilmeyene tabi.
    Yerse...

Tabi sen yine de Google da bir Alemin yaz bakalım ne çıkıyor. Kralı yazıyor. İnsanlar Kıralı diye aradıkları için
    2. sırada KIRALI diye de öneride bulunuyor..

Sen de beni güldürdün. Kralı yerine KIRALI yazılınca Mizah mı katılıyor. Kıralı şeklinde yazmışlar ya, acayip güldüm. İşte mizah bu.
    Ne komik olmuş. Yarıldım.

• quote:

quote:

Çok komiksin ya. Tabi ki Google da Alemin yazınca KIRALI diye çıkar.
    Zira adamlar dizinin adını öyle koymuşlar. Google da aramalara göre sonuç gösterdiğine göre
    tabi insanlar KIRALI diye aradıkları için öyle çıkacak.

Sen de neredeyse biraz daha abartsan "Kral zaten Kıral diye yazılır" diyeceksin. Bilmeyene tabi.
    Yerse...

Tabi sen yine de Google da bir Alemin yaz bakalım ne çıkıyor. Kralı yazıyor. İnsanlar Kıralı diye aradıkları için
    2. sırada KIRALI diye de öneride bulunuyor..

Sen de beni güldürdün. Kralı yerine KIRALI yazılınca Mizah mı katılıyor. Kıralı şeklinde yazmışlar ya, acayip güldüm. İşte mizah bu.
    Ne komik olmuş. Yarıldım.

Çattık delinin tekine
    Üstat biliyoruz kralın kral olduğunu ve biliyoruz Google'da aranmaya göre sıralama yapıldığını ama o yazıyı yazan adamın hatası yok bilerek koymuşlar diyorum anlamıyor musun beynin mi yok ? Google'a yaz Alemin Kıralı diye 3 4 satır aşağıda Vikipedi var orada bile '' Alemin Kralı'' olarak çıkacak dizi tüm kadro detayından yönetmenine kadar yazıyor bilerek koymuşlar o ismi hala gülüyorum var ya Bende rütbene bakıp cevap yazıyorum ülke ne insanlara kalmış.

Edit : Fotoğraflarından da anlaşılıyor zaten işlemciyi tutuş şeklini kes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marquis-de-Sade. -- 29 Ağustos 2013; 20:53:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.