Şimdi Ara

200TL!!! SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
9.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Amasya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürün faturalı ve garantilidir. Hali hazırda 1,5 yıl garantisi mevcuttur. Herhangi bir sorunu olmamakla birlikte anakart vida yerleri dışında çizik bulamazsınız. Kutusu, kutu içeriği, kitapçığı, vidaları, ek aparatları, kabloları vs. hepsi mevcuttur. Ürün çift psu takılabilen iç-dış mat siyah full tower bir kasadır. Ön panelin arkasında 2 adet 4 lü hdd takılabilen 12 cm fanlı HDD montaj kutuları mevcuttur. Dilediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. İçerisinde hepsi beyaz ledli ve xigmatek marka 1 adet 14cm lik egzos fanı, 2 adet 12 cm lik yüksek devirli fan ve 25 cm lik yan akrilik pencerede bulunan fan mevcuttur, yanında verilecektir. Üzerinde hdd external olarak kullanabileceğiniz bir adet docking station bulunmaktadır. Alacağınız ürün gerçekten sıfırdan farksızdır. Ürünü sıvı soğutma sistemi için almıştım; ancak sistemi kurmayınca satmaya karar verdim, hiç olmazsa başka bir arkadaşın işi görülsün. Ürün kilerde kutusunda paketlenmiş halde durmakta. İstediğim fiyat pazarlıksız 200 TL

200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA 200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA 200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA 200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA 200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA 200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA 200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA 200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R@ -- 10 Ağustos 2014; 22:20:30 >

• pm

•  200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuzlu
  • fiyata bişi diyemem ama kasada kasa yani,hayırlı satışlar
  • HDD Docking Altındaki Nedir?Cizikmi Var Yoksa Dvd Sürücüsümü Takılı Orda?Biraz Daha Net Resimler Koyma Şansınız Varmı?Orası Aklıma Takıldı...
  • pm attım
  • sıvı soğutmada F/P nin kralı kasa..fiyatı da çok uygun..hayırlı satışlar dilerim
  • Şu HDD kasalarından 1 tanesini yada 2 tanesini ayrı olarak satmayı düşünür müsünüz?
     200TL!!!  SATILIK XİGMATEK ELYSİUM FULL TOWER ÇİFT PSU KASA
  • Üstadım kasanın son durumu nedir?
  • Satıştadır hocam.
  • 1 adet Pm
  • tekrar pm.
  • pm gönderiyorum cevap gelmiyo pm ulaşmıyomu yoksa
  • sizin gönderdiğiniz pmler bana ulaşıyo benim gönderdiklerim size ulaşmıyo galiba
  • R@ kullanıcısına yanıt
    Kasa Satıldımı...
  • takip
  • Az önce Pm atmıştım gelmedi mi?
  • Maalesef hocam yurtici kargi ile yuzde 40 anlasmam var sıkıntı olmaz kargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.