Şimdi Ara

LG G2 uzaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G2 uzaya çıktı

Son dönemlerde akıllı telefonların dayanıklılık ve çekim kabiliyetlerini göstermek adına uzaya gönderilmesi trend haline geldi. Bu trende katılan son cihaz ise LG'nin yeni amiral gemisi G2 oldu.

LG, uzaya gönderilen ilk 13MP çözünürlükte kameraya sahip modelin G2 olduğunu belirtiyor. Optik görüntü dengeleme - OIS özelliği de sunan LG G2'nin atmosferde 30km mesafeye çıkarak -50 derecede yaptığı video kaydı da YouTube üzerinden takipçileri ile paylaşıldı. LG'nin uzay deneyi ile henüz yaygın satışa sunulmayan G2 modeline ilgiyi artırmak istediği sanılıyor. 

LG G2 modelinde 5.2 inçlik Full HD IPS Plus ekran, Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 3000mAh batarya, 2GB RAM, Android 4.2.2 işletim sistemi gibi özellikler mevcut.

• OIS

• Bu bir telefon. Uzaya çıksa ne olur, çıkmasa ne olur? Sonuçta ben bu telefonu, "Aaaa bak LG G2 uzaya çıkmış. Uzaya çıkarak çok dayanıklı olduğunu kanıtlamış" diyerek almayacağım. Bir telefonu tercih ettirebilecek özellikleridir. İşlemcisi, grafik birimi, ekranı ve belki de bunlardan önemli olarak bataryası, işletim sistemi ve dayanıklılığıdır. Ben alacağım telefonu uzayda kullanmayacağıma göre uzayda dayanıklı olması çok da önemli değil. Önemli olan darbe aldığından, suya maruz kaldığında dayanıklılık göstermesi. Yoksa -50 derecede dayanıklı olmasının hiç anlamı yok. Zaten -50 dereceye benim vücudum dayanmaz. Öyle bir durumda telefonu benim ölüm mü kullanacak yani?

• Zıplamaya başlamıştı demek varmış.

• Telefon cekermi bilmem ama avea yine çekmez yine çekmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkem2626 -- 28 Ağustos 2013; 9:02:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylül ayı mükemmel geçecek. Bir cok alternatif çıkacak karşımıza. Seviyorum rekabeti yaa..

• görüntüyü hd izleyemeden kamera kalitesine bakıyoruz :D

• bkz. photoshop'ın dibine vurmak..
  • niye boş işlerle uğraşıyonuz?neden uzaya telefon gönderiyorsunuz?Yazık telefona gelin bana verin telefonu daha iyi :D

• Birileri bu adamlara söylesin bizler bu telefonu uzayda değil dünyada kullanacağız. Yada astronot olup hadi bakalım bi uzaydan atayım da dayanıklılığını göreyim demeyeceğiz. Bunun ortalama düşeceği yükseklik anormal durumlar hariç 1,5m falan. 30 km yukarıya çıkabilsem zaten test edeceğim başka şeyler olur bıktım artık hepsi pazarlama taktiği gerçekten insan teknolojiden soğuyor artık..
  • Bir de başlık bana komik geldi LG G2 UZAYA ÇIKTI Pes dedim
  • L920 den sonra testler böyle oldu ilahi chip.*.* hep sen başlattın bunu :D
    Edit, Bu arada o videoları o telefonun çektiğine İNANMIYORUM.
    Orjinal Videoları yayınlasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 28 Ağustos 2013; 14:24:50 >
  • Boş işler bunlar...

• Aklımı iyice çelmeye başladı bu telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 28 Ağustos 2013; 15:28:54 >
  • Nokia özentileri

• Artık astronotları,maymunları geçtikte devir, "Baaaak senin telefonun uzaya çıktı mı? benim telefonum ilk çıkanlardan" devri...:) Haydi apple sıra sende..Senden de bir İphone 5s uzay görüntüsü bekliyoruz...:))

• ooo bu süper olmuş artık aya giderken bile foto çekebileceğim teşekkürler LG yine bizi trollediğin için :)

• o uzaya gonderdıklerı telefonu sonra nasıl gerıye saglam bır sekılde almıslar?

bunu acıklasınlar yoksa ınanmam bu olaya

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.