Şimdi Ara

SAMSUNG SM-T310 GALAXY TAB 3 8 0 TABLET KULLANANLAR BURAYA.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR SAMSUNG SM-T310 GALAXY TAB 3 8 0 TABLET KULLANAN KİŞİLER TABLET HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM BENDE ALMAK İSTİYORUM GENEL KULLANIM VE OYUNLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İSTİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN.

• 1.5 saat kullandım oyun performansı biraz kötü ama onun duşında alınabilir

onun yerine Memo Pad Hd 7 alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

1.5 saat kullandım oyun performansı biraz kötü ama onun duşında alınabilir

MEMO PAD HD 7 GTA VİCE CİTY İ KASIYOR DEMİŞTİN 1-2 GÜN ÖNCE Mİ NE :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunbaba101

quote:

Orijinalden alıntı: Bytekno

1.5 saat kullandım oyun performansı biraz kötü ama onun duşında alınabilir

MEMO PAD HD 7 GTA VİCE CİTY İ KASIYOR DEMİŞTİN 1-2 GÜN ÖNCE Mİ NE :D

evet kasıyor hala bir şey değişmedi

daha şık kamerası daha iyi quad core işlemcisi var :D işlemcisi open gl 3.0 destekli

çin malı almam diyenlerin alması gereken bir tablet ben aynı fiyata kendime chuwi v88 aldım yarın gelir diye umuyorum performansı tab 3+hd 7 den fazla :D

• arkadaşlar tab 3 8.0 almayı düşünüyorum oyun öncelik modern combat,gta,need for speed kasmaları oluyor mu ? bide pil %100 ken kaç saat gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endoplazmikbirredikulum

arkadaşlar tab 3 8.0 almayı düşünüyorum oyun öncelik modern combat,gta,need for speed kasmaları oluyor mu ? bide pil %100 ken kaç saat gidiyor

http://www.youtube.com/watch?v=FFP5Raqi3V0 bu videoyu izlersen bir kaç sorunun cevabını bulursun

• Arkadaslar yenı eve geldım ve getirdim vatandan %30 indirimle 653 tl almıs oldum negatif yorum atmayın lutfen tamamen webde dolasmak film altyazılı dizi izleyebılmek için aldım universiteye gideceğim yurtta sıkılmak ıstemıyorum diye mağazada adam açıp ismimle bir kurulum yaptı ama bazı yerlerı geçti simdi makine sıfır ne yapmalıyım önce hangi programları kurmalıyım hangi özelliklerini bilmeliyim başlıca programlar bu google play nasıl kayıt olacağım androidi ilk defa kullanacağim aynı tableti olan deneyımlı arkadaslar varsa yardımcı olabılırmı heyecandan hala açmadım :)

Dipnot: Ana bölümde yeni konu açtım ordan cevaplayabılırmısınız yada burdan lutfen kaldım öyle yine :) ne yapacağını bılmeyınce ınsan
  • Cihaz otg ile flash disk mause vb destekliyormu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Kendim ipad4 kullanıyorum. Günlerdir oğluma tablet arıyordum ve 500 liraya sıfır kutusu açılmamış galaxy tab 3 8 buldum ve aldım. Cihazın tasarımı , malzeme kalitesi , arayüzü , donanımı gerçekten harika. Ülkemiz maalesef çin'in adı sanı duyulmamış tabletleri tarafından resmen istila edilmiş durumda. İnsanlar maalesef donanım güçlerine aldanarak yazılımı ve donanımı sıkıntılı bu tabletleri alıyorlar. Sonrasında bir çok sıkıntı yaşıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benign2004

Kendim ipad4 kullanıyorum. Günlerdir oğluma tablet arıyordum ve 500 liraya sıfır kutusu açılmamış galaxy tab 3 8 buldum ve aldım. Cihazın tasarımı , malzeme kalitesi , arayüzü , donanımı gerçekten harika. Ülkemiz maalesef çin'in adı sanı duyulmamış tabletleri tarafından resmen istila edilmiş durumda. İnsanlar maalesef donanım güçlerine aldanarak yazılımı ve donanımı sıkıntılı bu tabletleri alıyorlar. Sonrasında bir çok sıkıntı yaşıyorlar.

Aynen öyle. 200 TL ye çin malı bir tablet almıştım. Ondan sonra bu tablet mercedes gibi kalıyor. 5 aydır kayınçom kullanıyor 1 haftadır ben kullanıyorum çok memnunum tabletten.
  • T310 GALAXY TAB 3 1.5GHZ ÇİFT ÇEKİRDEK-16GB DISK-1.5GB-8''-BT-ANDROID 4.2-314 GR 550 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/t310-galaxy-tab-3-15ghz-cift-cekirdek-16gb-disk-15gb-8-bt-android-42-314-gr-9720.html#galeri

SAMSUNG T530 GLAXY TAB4 1.2GHZ-1,5 GB RAM-16GB DISK-10.1''-CAM- AND.4.4 590 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-t530-glaxy-tab4-12ghz-15-gb-ram-16gb-disk-101-cam-and44-14374.html#galeri

bu 2 tabletten hangisini almamı önerirsiniz

• Bende tab 3 8.0 var 2 sene oldu alalı

OYUN:Oyunlarda miss gibi oyuncular alabilir

KAMERA:Eh yani

FİRMWARE:Türkiyeye 4.4.2 yok ama sammobileden ing için olan 4.4.2 yi indirip attım hem de türkçe bi fark yok şu anda 4.4.2

ISINMA:oyunlarda 42 dereceyi gördü sıcakken antutuda 16 bin,buzdolabında 20 bin

Batarya:Oda bi 10 saat gider
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.