Şimdi Ara

Sony Honami'nin ilk videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
4
Favori
6.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Honami'nin ilk videosu yayınlandı

Sony'nin uzun süredir merakla beklenen yeni nesil akıllı telefon modeli Xperia i1 (Kod adı Honami) için ilk resmi video yayınlandı. Sahip olduğu 20.7MP çözünürlüğünde, 4K video kaydı yapabilen özel kamerası, Snapdragon 800 işlemcisi, Sony'nin yenilikçi G Lens teknolojisi ve 5-inç Full HD ekran gibi özellikleriyle ön plana çıkan Honami, 4 Eylül tarihinde  Almanya'daki IFA Fuarı'nda yapılacak lansman ile duyurulmuş olacak.

Sony'nin Xperia Z ile hayatımıza giren Omnibalance tasarım anlayışını devam ettiren Honami, güçlü özelliklerine ek olarak suya ve toza karşı dayanıklı yapısıyla da heyecan uyandırmayı başarıyor. Yayınlanan video kapsamında da su geçirmezlik özelliğine de vurgu yapılan Honami, sahip olduğu kamera özellikleri ve Lens Camera konsepti gibi ekstra özellikleri ile akıllı telefonlar arasındaki kamera yarışında zirve yarışına da dahil oluyor. Kamera performansı açısından Nokia Lumia 1020 ve Samsung Galaxy S4 Zoom ile rekabete girişecek olan cihaz, donanımsal ve tasarımsal avantajları ile fark yaratacak gibi görünüyor. 

• Mükemmel bir cihaz olacağa benziyor.

• İyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikleri belli olunca telefonların arasında yerini belli eder tasarıma bakarak çok etki yaratmayacağını düşünüyorum.
    Power tuşu ne öyle hayvan gibi bu tuş büyüklüğünü bu telefonda biraz daha küçültselerdi iyi olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRambo -- 27 Ağustos 2013; 16:55:23 >
  • Artık Sony almamak için bir neden kalmadı.

Edit: Z ye çöp oldu diyenler S4 ve Htc One da çöp oldu öyleyse. Herkes s600 ün FHD yi kaldıramayacağını biliyordu ama bizim milletimizde Telefonla zenginlik ölçüldüğü için...

---Temasına laf edenler ios kullanmıyorsunuz android kullanıyorsunuz kısıtlama yok
    Dipnot: HTC One X kullanıyorum önceden S2 ve S1 kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAXSTAR -- 27 Ağustos 2013; 17:23:42 >
  • Sony gümbür gümbür geliyor.Eğer bu şekilde devam ederse yakında androidin liderliğine oturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearfulDream -- 27 Ağustos 2013; 16:53:55 >
  • sony aşktır ericcson ken dahada bir tatlıydı.

• Çok iyi gidiyorsun Sony, helal olsun kullanıcıların her isteklerine önem veren bir firma. İnşallah piyasada önemli yer edinir
  • umarım fiyatı 2000'i geçmez.

• Her tarafı açık ve su geçirmez oldu bu sefer sony

• her yerde adının "z1" olacağı konuşuluyor, siz "i1"de ısrarcısınız yani?

• yeni kral geliyor

• bu honami adını tek sevmeyen ben miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal buton sacmalıgı bundada olur kesin.

• Samsung'un yaptığı reklamın yarısını yapsalar satış rekorları kırarlar.

• Yeni snapdragon 800 ve dolu donanımı ile diğer firmalar arasında(Samsung, HTC, LG vs.)rekabet kızışacak. Ayrıca yeni çıkacak cihazlarda pil kapasiteleri de artıyor. 2014 yılı, Android tarafında FullHD deneyiminin en stabil ve performanslı yaşanacağı yıl olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espa -- 27 Ağustos 2013; 18:05:32 >
  • tasarım çok hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

bu honami adını tek sevmeyen ben miyim

Tek değilsin dostum. Bende hiç sevmedim.

• 4K video kaydi mi oha iyiymis

• quote:

Orijinalden alıntı: Illuminn

bu honami adını tek sevmeyen ben miyim

Zaten ismi Sony Xperia Z1 olacak .Honami olmayacak.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.