Şimdi Ara

Logitech, batarya ömrüyle dikkat çeken G602 isimli yeni kablosuz oyuncu faresinin tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Logitech, batarya ömrüyle dikkat çeken G602 isimli yeni kablosuz oyuncu faresinin tanıttı

Oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda donanımlar hazırladığı G-Serisi içerisine G602 isimli yeni bir oyuncu faresi ekleyen Logitech, bu yeni model ile kullanıcılara ciddi bir batarya ömrü sunabiliyor.

Oyuncuların hızını kesen kablolardan arındırılmış şekilde hazırlanan Logitech G602, kullanıcılara 250 saat aktif, 1400 saat bekleme süresi sunabiliyor ve bu özelliği ile birçok kablosuz oyuncu faresini geride bırakıyor. Gövde tasarımı uzun oyun seansların da bile ağrı yapmayacak ergonomik bir yapıda hazırlanan fare, üzerinde 11 adet programlanabilir buton ve yüksek performans sağlayan 2,500 DPI Delta Zero optik sensör barındırıyor. Logitech'in belirttiğine göre 20 milyon tıklama ömrü sunabilen G602, 2,4 GHz kablosuz bağlantı ve 2 milisaniye bildirim hızıyla gecikmesiz bir oyun performansı ortaya koyabiliyor ve maksimum 20G hızlanma sağlayabiliyor.

Windows ya da Mac OSX sistemler ile uyumlu olarak çalışabilen Logitech G602 kablosuz oyuncu faresi, Eylül ayı içerisinde 80$ fiyat etiketiyle satışa çıkıyor. Ürün hakkında hazırlanmış kısa tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

Logitech, batarya ömrüyle dikkat çeken G602 isimli yeni kablosuz oyuncu faresinin tanıttı

• bunu kullanmak için nasıl bir ele ihtiyaç var farkındamısnız ?

• insan eli tabikide

• işte bu. Umarım Türkiye ye gelir. Hemen alacağım

• 250 saat aktif kullanım sunuyor ki bu çok iyi.Türkiye'de satışa sunulacaktır muhtemelen.Tasarım olarak değişik duruyor,denemek lazım.
  • bu oyuncu mouse tepki süresi artırılırsa performans moduna geçilirse 3 5 günden fazla gitmez. zaten tasarrufta g700 3 5 gün gidiyor ama performans ta 24 saati geçemiyor

• off yine manyak bi mouse geliyor
  • Sanki uzaylılar için sınırlı sayıda üretilmiş

• bunu almalıyım harika birşey oy oy

• 2500 DPI biraz az gibi böle bi mausa 10 gün 10 saaat yazmıs ama o kadar gitmez emin olun
  • Bu saatten sonra oyuncu faresi de aldıracak logitech.

• Sağ tuşun biraz daha uzun olması ergonomik açıdan iyi olmuş. Tasarımını da beğendim. Microsoft'un fareleri gibi aşırı sade, Cyborg'un fareleri gibi aşırı "robotumsu" olmamış. Tam ortasını tutturmuşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trye öbür sene gelir
  • 80$ amazon fiyatı. kargoyla falan 100$ a yaklaşıyor.
  • dpi yı neden düşük tuttular diğer modellerine göre acaba.
  • Detaylı görsel bilgi almak isteyenler için.
    http://www.youtube.com/watch?v=kpnFO0aqALc

youtube.com/watch?v=kpnFO0aqALc

• Beyelr bana yardımcı olurmusunuz hayatımda ilk defa Logitech Gaming serisi bir mause alıyorum G tuşları ve DPI ne nedir ne işe yarar lütfen biri bana açıklasın.Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.