Şimdi Ara

TTNET'den NET6 ve NETLİMİTSİZ kullanıcılarına Galaxy Tab 3 7.0'a sahip olma imkanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
4.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET'den NET6 ve NETLİMİTSİZ kullanıcılarına Galaxy Tab 3 7.0'a sahip olma imkanı

Ülkemizin önde gelen servis sağlayıcılarından TTNET, Net6 ve limitsiz internet paketi kullanan müşterilerine Galaxy Tab 3 7.0 sahibi olma fırsatı sunuyor.

TTNET’in yeni kampanyasıyla 6GB kotalı Net6 paketi kullanan müşteriler ayda 6TL fark ödeyerek, NETLİMİTSİZ paketi kullanan müşteriler ise herhangi bir fark ödemeden ayda 63 TL’ye Galaxy Tab 3 7.0’a sahip olabiliyorlar. Müşterilerin tek yapması gereken kullandıkları paketi 24 ay boyunca kullanacaklarına dair taahhüt vermek. 31 Aralık’a kadar sürecek olan kampanyadan faydalanan müşteriler, ayrıca 3 aylık Tivibu Cep hediyesi de kazanıyor.

Sadece cihaz almak isteyen TTNET müşterileriyse  internet faturalarına ek; ayda 18 TL’ye 24 ay taksitle Samsung Galaxy Tab 3 tablete sahip olabiliyor.

• Cihazı piyasa değerinin 30-40 TL altına alabilmek için 24 ay ttnet e bağlı kalmak.. birşeyler derdim ama neyse. galiba ttnet kendini çok zeki zannediyor, yazık ona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 27 Ağustos 2013; 12:39:33 >
  • NETLİMİTSİZ kullanıyorum.Değiştiriceğimide sanmıyorum.Madem bi fark ödemeden aynı ödediğim faturayla 63 liraya sahip olucam almak isterim.Bugün gidip bi sorayım.
  • Piyasadan daha ucuz değil ki, tersine daha pahalı.
  • 349 a alınır dışardan hiç gerek yok
  • bende netlimitsiz kullanıyorum bnde araştırıcam. beleş vereceklerse alırım :)

• 63 ve 15 tl yalın internet ücreti yani 24 ay boyunca ayda 78 lira ediyor . ttnet yalın internet tvbuyu ayda 49 liraya veriyor 24 ay taahutle , biraz matematiği olan cihazın piyasa fiyatının çok üstünde olduğunu çok rahat hesaplar

• ttnet şubelerine danışan oldu mu arkadaşlar? Net limitsiz kullanıyorum, ücretsiz bu tableti alabilecek miyiz kesin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittim fakat telefondan sonra ttnet bayiine uğramayı unuttum Arayıp sordum netlimitsiz kullanıyorsanız aynı faturayı ödeyip sahip oluyorsunuz dedi.Ben yinede güvenmiyorum.Gidip soran bir arkadaş çıkar elbet.
  • paket fiyatını artıramazlar değil mi? Sözleşmeyi okuyan oldu mu? 2 yıl sabit fiyat olacaksa gidip imzalayalım.

• İnsan beleşe verir. Ben de bir şey var sandım.

• şu kampanya ile birleştirilebilir mi acaba,2sinde de 24ay şartı var sonuçta
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/2-Ay-Ucretsiz-10-Ay-Indirim-Kampanyasi.aspx
  • beyler ben zaten 65 ödüyom bizde katılabılıyozmu kampanyaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neymar Jr.

beyler ben zaten 65 ödüyom bizde katılabılıyozmu kampanyaya

Bende aynı durumdayım.Netlimitsiz 8 megabite kadar olandan kullanıyorum.TTnet'in böyle direk bedaava bişey vericeğini sanmıyorum ama umarım yararlanabiliriz.Bide yararlanmak isteyenlerin şuan taahhütü olmaması gerekiyomuş buarada.Aradığımda öyle denilmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

quote:

Bende aynı durumdayım.Netlimitsiz 8 megabite kadar olandan kullanıyorum.TTnet'in böyle direk bedaava bişey vericeğini sanmıyorum ama umarım yararlanabiliriz.Bide yararlanmak isteyenlerin şuan taahhütü olmaması gerekiyomuş buarada.Aradığımda öyle denilmişti.

biz yararlanamayız o zmn çünkü benim geçen ay ilk 2 ay bedava kampanyasıyla 24 ay taahhütlü yaptırdım
  • http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/TTNET-Internetle-Samsung-Tablet-Kampanyasi.aspx# buradan baktım, iş ciddi gibi, hava sıcak olmasa çıkıp soracağım da hava sıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

quote:

aslında bedava vermiyor,24 ay taahhüt veriyorsun,normalde taahhüt verdiğinde zaten ücret indirimi yapıyor belli miktar. Bu kampanyada ücret indirimi yapmıyor ama tablet veriyor işte,yukarda sormuştum başka kampanya ile birleştiriliyor mu diye bu şekilde bakınca cevabı bulmuş oldum,yani birleştirilmez.

• Bu tarifede olanlar için güzel bir seçenek malesef ki 1 ay önce 2 ay bedava 10 ay 44 TL kampanyasına geçmiştim
  • size bir şey soracağım, benim babam malulen emekli, abonelik de doğal olarak onun üzerine, malullere yapılan bir indirim var devlet ödemelerinde bu tarz.
    net limitsiz pakette 45 lira ödüyoruz aylık. peki taahhüt verirsek 24 ay biz, 65 tl üzerinden mi değerlendirilir, yoksa 45 tl üzerinden mi
  • Yeni abonelik açtırırsak kampanyadan yararlanılmıyormuş en az 6 aylık yalın yada türk telekom abonesi olmanız gerekiyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.