Şimdi Ara

Gamescom 2013 Özel: The Crew

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ubisoft un E3 fuarına damga vuran oyunlarından biri The Crew i Gamescom fuarında denedik. Trafik canavarı olup, duvarların içinden geçtik!

• Bırakın artık grafiği ya,doğru düzgün bi yarış oyunu olsun yeter,grafik isteyen gider nfs oynar zaten.
  • güzel oyun olmuş özelleştirme olayı cok hoşuma gitti.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • test
  • Süper olmuş Ubisoft'a helal adamlar inanılmaz oyunlar yapıyo ve hala yarış konusunda nfs diyenlere helal olsun :D

• NFS'nin nesini sevmiyorsunuz anlamadım. Şu ana kadar grid 2, burnout paradise, blur, split/second denemedim.. bu oyunlarda araba yarışı namına hiçbir şey yoktur. Arabanın yolda gitmediği bariz belli oluyordu oynarken, misal; en son nfs most wanted 2'yi bitirdim.. araba sürerken insan yolda gittiğini anlıyor en azından. Araba ağırlığını koyuyor ve sen de onu hissediyorsun. Şu an tek umudum bu oyun, bu da iyi çıkmazsa sadece NFS ile yola devam yine.

• Denemedim yazmışım, denedim olacaktı o :)

• yalnız, herkes canını indirdi aracın son vuruşuda sen yaptın ne ks ama
  • Arcade oyundan simulasyon hissi bekleyenler var. Yapmayın beyler

• Reis buralarda araba yarışında yaya mı olur diyen birileri vardı gördün mü
  • Güzel oyuna benziyor
  • Oyun mükemmel gözüküyor. Bir Nfs hayranıyım ancak nfs en büyük özelliğinden modifiye olayının az olması ve günden güne yok bence bu çok büyük bir saçmalık yanlış anlamayın oyun oynuyoruz bari oyunda doyasıya modifiye zevki yaşayalım değilmi ? bu yüzden The Crew daha şimdiden beğendim Çünkü modifiyede sınırsız bir yelpaze sunuyor size ve gerçektende görüldüğü üzere mükemmel duruyor.
  • Oyun güzel gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.