Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne zaman gelecek bu telefon paramızla rezil oluyoruz
  • Kesinlikle tasidigi megapixselin emsalinde olan diger modellere gore yetersiz fotograf cekiyor.Bu linkteki http://www.gsmarena.com/n73_d900_k800_photo-review-102.php Foto review i ya incelemedin sanirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: sarıkanaryam

bence resimler süper ya....dier markalarla hiçbi farkı yok .....
    çok net ve kaliteli yani...yakın çekimdede güzel...............

• Beyler 5 eylül için ön sipariş bu adreste
    http://www.sibermarket.com.tr/urun.php?ID=1741

almak isteyen olursa diye yazayım dedim.

Şahsen bu telefonu fiyatı uygun olsaydı almayı düşünüyordum ama sadece ince olduğu için bu telefona bu kadar para vermeyi düşünmüyorum. N73 ve K800 arasında karar vermem gerekecek sanırım. K800 de daha satışa sunulmuş durumda olmadığı için Türkiye'de sanırım N73'e kayacağız.

Neyse almayı düşünenlere şimdiden hayırlı olsun. güle Güle kullanın...
  • sağolasında, daha önce diğer topicte verimişti bu haber..
  • 15 eylülden sonra çıkacak büyük ihtimalle bu alet.fuardan sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: Biohazard

15 eylülden sonra çıkacak büyük ihtimalle bu alet.fuardan sonra

sanmam, yarında çıkabilir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_9027995/mpage_3/key_/tm.htm
  • aslında D900 un kullanıcı foto ları gsmarena daki fotolardan çok daha ii gibi geldi bana. ayrıca en az rakipleri kadar özelliği çokçok ince bir kalıba sığdırmak teknoloji bu olsa gerek.
  • HERKESE SLMLAR FORMDAKİ BUTUN YAZILARI OKUYAMADIM AMA EKLEMEK ISTEDIIM BIRSEY VAR 3 MP AMA DPI DURUMU NE RESMIN NETLIGINI VE KALITESINI DPI BELIRLIYOR BEN BU FORUM OLAYINA TELEFON ALACAKKEN GIRDIM UZUN UGRASLAR SONUCUDA YANLIS TEL ALDIM KANISINA VARILDI EMEKLERIM HEBA OLDU BU YUZDEN CEKILMIS RESIMLERI BILGISAYARA KAYDEDIP DPI SI KACMIS BI BAKIP EKLERSENIZ SEVINIRIM
  • 3 megapixelde (2048x1536) 72 dpi, 1 megapixelde 96 dpi görünüyor resim özelliklerinde. standart oranlar, bir kayıp yok yani...
  • telefon tek kelimeyle su an parayla alinabilecek en iyi telefon diyebilirim
    ben on siparis verdim 4 gun evvel alabildim,
    nereyi arasam geliyor ve bir kac saat icinde tukeniyor diyorlar telefon
    fiyat araligi 999-1200 ytl arasi (yerine gore degisiyor)
    ozelliklerine girmeyecem zaten nette bulabilirsiniz ama resim kalitesi tek kelimeyle mukemmel diyebilirim

bu arada hepsiburada, teknosa gibi yerlerde telefon varmis gibi gosteriyorlar ama halen yok ellerinde, benim aldigim fiyat 1100 ytl 6 taksit, samsung bayisinden aldim.
    ama 2-3 hafta icinde sanirim her yerde bulunur 950-1050 ytl arasinda fiyatlarda diye tahmin ediyorum
    su anki telefonunuzdan bikmadiysaniz biraz daha beklemenizde yarar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bellerephone -- 13 Eylül 2006; 21:24:46 >
  • Demin Nautilus Bimeks de gördüm telefonu.
  • fiyat neydi merak ettim
  • Telefonu aldım mükemmel bi telefon,yanlız şasrjı çok az gidio 12 saat filan.Alan arkadaşların nasıl gidio bilgi verirseniz sevinirim...
  • 3-4gün oldu ben de telefonu alalı.. şarjı bana çok kötü gelmedi.. bi kaç gündür çok oynadıgım için, 2-3gün dayandı.. bir de ilk sarjı olduğu için az oldugunu düşünüyorum.. aldıgımdan beri hiç bir şikayetim yok.. 512 mb micro SD kartı hediyesi çok iyi.. usb den takıp direk harici bellek olarak kullanılabiliyor.. paket içeriği de çok iyi.. telpadan direk geldigi için bütün kabloları içinde.. boyut ve hafiflik olarak da rahatsız edici bir tarafı yok.. böyle bir telefonu spot alacak olan varsa pek önermem, 2 yıl garantisi var..

kısayollarını bilen warsa sevinirim..
  • oy oy oy, girmeyeli ne çok şey yaşanmış burda! uzun zaman oldu bea!
  • arkadaslar pazar gunu D900 umu kavusuyorum 1 aydan berı e900 mu d900 dıye takıldım ama ozellık olarak dızayn olarak D900 e900 fark actı kısaca D900>e900 :)
  • tabiyki d900
  • abi isallah alırsınız d900 ama incelik falan cok ustun ozellıkler olmasa gerek.. ben bu telefonunda pek iyi olcagını sanmıyorum ama... d600 ün fotoları kamera onunde sarı perde var gibiydi. bakalım d900 de perdenin rengi ne olacak pembe falan olursa yandınız kolay gelsin
  • arkadaşlar d900 için tema lar çıktımı biliyormusunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.