Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: expert22

çok güzel telefon... ama keşke otofokus koysalardı ya... n83 ü bekleyelim bakalım... şimdilik telefonumuz ii :D

bu tele otofocus koysalardı bunumu alacaktın eğer öyleyse otofocusda var kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi centre -- 23 Ağustos 2006; 19:56:23 >

• otofocusda macroda bu var bu telde, macroda hiç fena değil, sanırım bir hafta on gün içinde bunuda görürüz piyasada, bakalım nası bişeymiş, eğer genişlik rahatsız edici değilse bende bu teli alırım artık herhalde, yoksa samsung x300 alacağım
  • TuĞraNz arkadaşım d900 ile e900 aarasında bir karşılaştırma yapıldımı daha önce yapılmaydıysa içine yorumunu da katarak bi karşılaştırsanız iyi olur .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpower14 -- 25 Ağustos 2006; 16:20:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mpower14

TuĞraNz arkadaşım d900 ile e900 aarasında bir karşılaştırma yapıldımı daha önce yapılmaydıysa içine yorumunu da katarak bi karşılaştırsanız iyi olur .....

ufak tefek çapta karşılaştırmalar var tabi ancak d900 çıkmadığından fazlada net birşey söylemek zor tabi, ancak kendi görüşlerimi şöyle sıralayabilirim.
    e900 de d900 de aynı yazılım kullanılmış, bazı farklar var.
    e900 dokumatik tuşlu ve küçük, tuşlar birazda olsa kullanımı zorlaştırıyor, alışma ile çözülen bir durum
    d900 ise normal tuş ve ince bir tel tabi biraz geniş
    d900 de artı özellikler kamera anlamında 3mp olması autofosus ve macro modunun bulunması (ilk zamanlarda inceleme sitelerinde d900 fotoları kötüydü ancak daha sonraki incelemelerde foto kalitesininde çok kötü olmadığı ortaya çıktı, kullanıcı fotolarıda buna paralel.)
    d900 ün en önemli özelliklerinden biri ince olması ve bana göre e900 ü kullandığım için biliyorum malzeme kalitesi biraz daha iyi olacak gibi, gerçi e900 ünde iyi o ayrı
    ekran biraz daha geniş ve kullanımda tema benzeri bir özellik eklemişler, zamanın duruma göre ekran değişiyor, küçük ama hoş ve ilginç bir özellik
    samsunglarda olmayan titreşim+melodi birlikte olayını bu sefer bu modele eklemişler.
    video ses kalitesi mp3 özellikleri aynı sayılır, bana göre alınabilecek güzel bir tel, karar senin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 25 Ağustos 2006; 17:24:12 >

• offf sıkıldım beklemekten ya. dayanamayacağım gidip e900 alıcam en sonunda o olacak....
  • enteresan olan bişey var. telpa nın sitesinde d900 uyumlu bataryalar satıyorlar ama telin kendisi ortada yok
  • ALLAH ALLAH BU TEL HALA GELMEDİMİ YAW??????
  • arkadaşlar benim kafama takılan bu telde video kayıtları ve resimleri çektiğimiz direk hafıza kartına ayarlayabiliyormuyuz eğer direk hafıza kartına kaydederse harika olur cevaplarınız bekliyorum şimdiden teşekürler...
  • artık gelsin bu telllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!
  • Vazgectiler herhalde getirmekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: centre

Vazgectiler herhalde getirmekten

soğutma beni.........
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuĞraNz

quote:

Orjinalden alıntı: mpower14

TuĞraNz arkadaşım d900 ile e900 aarasında bir karşılaştırma yapıldımı daha önce yapılmaydıysa içine yorumunu da katarak bi karşılaştırsanız iyi olur .....

ufak tefek çapta karşılaştırmalar var tabi ancak d900 çıkmadığından fazlada net birşey söylemek zor tabi, ancak kendi görüşlerimi şöyle sıralayabilirim.
    e900 de d900 de aynı yazılım kullanılmış, bazı farklar var.
    e900 dokumatik tuşlu ve küçük, tuşlar birazda olsa kullanımı zorlaştırıyor, alışma ile çözülen bir durum
    d900 ise normal tuş ve ince bir tel tabi biraz geniş
    d900 de artı özellikler kamera anlamında 3mp olması autofosus ve macro modunun bulunması (ilk zamanlarda inceleme sitelerinde d900 fotoları kötüydü ancak daha sonraki incelemelerde foto kalitesininde çok kötü olmadığı ortaya çıktı, kullanıcı fotolarıda buna paralel.)
    d900 ün en önemli özelliklerinden biri ince olması ve bana göre e900 ü kullandığım için biliyorum malzeme kalitesi biraz daha iyi olacak gibi, gerçi e900 ünde iyi o ayrı
    ekran biraz daha geniş ve kullanımda tema benzeri bir özellik eklemişler, zamanın duruma göre ekran değişiyor, küçük ama hoş ve ilginç bir özellik
    samsunglarda olmayan titreşim+melodi birlikte olayını bu sefer bu modele eklemişler.
    video ses kalitesi mp3 özellikleri aynı sayılır, bana göre alınabilecek güzel bir tel, karar senin...

çok teşekkürler TuĞraNz biraz daha bekleyelim bakalım....

• samsung fun club ta bile daha olmadığına göre uzun bir zaman bekleyeceğiz gibi geliyor.
  • Arkadaslar daha once yazildi mi bilmiyorum ama haftasonu Akmerkez de bu teli gordum...Samsungun Ultra Edition modellerini tanittigi standda bu tel de vardi...

Oncelikle telin orada olan versiyonu acma ve kapama tusunun renkli oldugu versiyon..Tel gercekten oldukca ince ve kesinlikle cok cok genis degil..E900 den cok cok daha karizma durdugunu rahatlikla soyleyebilirim..Stand da gorevli kiz fiyatinin 950 civari olacagini ve yakin zamanda piyasada olacagini soyledi..
  • Teşekkürler GS_1905 bu iyi oldu hem fiyat da güzel gibi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

Arkadaslar daha once yazildi mi bilmiyorum ama haftasonu Akmerkez de bu teli gordum...Samsungun Ultra Edition modellerini tanittigi standda bu tel de vardi...

Oncelikle telin orada olan versiyonu acma ve kapama tusunun renkli oldugu versiyon..Tel gercekten oldukca ince ve kesinlikle cok cok genis degil..E900 den cok cok daha karizma durdugunu rahatlikla soyleyebilirim..Stand da gorevli kiz fiyatinin 950 civari olacagini ve yakin zamanda piyasada olacagini soyledi..

iyi haber........
    demek tr ye adımını atmış.....
    peki sen inceledinmi eline alıp??.....e900 e göre dahamı karizma duruyo?????

• nihayet geliyooo

• E900 yerine bunu almak daha iyi galiba
  • kesinlikle.................
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.