Şimdi Ara

3MP+Auto Focuslu Samsung D900 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
0
Favori
78.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok büyük değil,sadece genişliği biraz fazla,D820 gibi. ama çok ince 1.29cm sadece!
  • doğru hafiften belki büyük olabilir ama bence inceliğinin vermiş oldğu bi karizma var bu onu kapıtıyo
  • Çokda geniş değil aslında

D900: 51

V3i: 53

K800: 47

N80: 50

6280: 46

N70: 53

d600: 47
  • ya zaten çok ince olan bi telin biraz geniş olması normal, öteki türlü ele tam oturmazdı
  • ewt yaa bi tel hem çok ince hemde baya dar olduğunu düşünsene cebinde kırılır valla
    bence gayet şık duruyo
  • nezaman çıkıyor?
  • birkaç hafta içinde Türkiye'de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıcestar

nezaman çıkıyor?

avrupada eylül gibi çıkacak, buraya da eylül ortaları veya sonu gelir,ekime kadar sarkar yani!
  • quote:

Orjinalden alıntı: rockerdem

birkaç hafta içinde Türkiye'de...

hadi leynn!
  • walla şu anda zaten türkiye'de ama siz bilmiyosunuz
  • quote:

walla şu anda zaten türkiye'de ama siz bilmiyosunuz

ya sen zaten sen her samsungu kullanmışsın, nerde peki bu D900 yerini söyle hemen geliyorum!
  • şimdi erdemin söylediğini bende anlamadım d900 türkiyede varmı diyor. kardeş karıştırmayasın.yoksa prototiplerden mi bahsediyosun.. senden samsung d900 samsung e900 ve samsung i750 modellerinin testlerini ivedilikle bekliyoruz nasıl olsa elinde, madem yapacaksın bunlardan başla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 15 Temmuz 2006; 19:43:32 >
  • rockerdem elimizden kaçamazsın seni iyi bi inceleme yapmadan bırakmayız!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

rockerdem elimizden kaçamazsın seni iyi bi inceleme yapmadan bırakmayız!

• yaa adam harbi kaçtı galiba? ortalıkta yok!
  • quote:

walla şu anda zaten türkiye'de ama siz bilmiyosunuz

hadeeee len ordan
  • yokla erdem hayal ediyo

ya ince falan güzelde abi d serisi hepside aynı , tamam sürgülü yapacaksınız ok fakat en azından tuşları değiştirin yaw
  • peki erdem teli tr ye getiren bir firmada da görevli biri ise demi hayal ediyor. bence doğru söylemiş bu tel onda mevcut ve inceleme şansı var ayrıca önümüzdeki ayda bu tel çıkar artık. aynı p850 yi getirdikleri gibi getirecekler ultra serisini bu kadar basit. erdem gel şuralarda eskisi gibi Etkili cevaplar ver herkes daha iyi bilgilensin.
  • ahan geldim :)

i750'yi bugün geri teslim ettim, önce onu söyleyeyim. bana uymadı. buna başka başlıkta değiniriz...

d900'ü henüz detaylı test etmedim, edince haberiniz olacak.

gelelim "inanmıyo, hayal görüyo, atıyo" diyen arkadaşlara :)

diyelim ki öyle yapıyorum... ne kazanırım bundan? şimdi ben sıksam, kullandım şöle-böle desem, ama kullanmamış olsam... ne geçecek elime? ya da kullandım, memnun kaldım ya da kalmadım, sizlerle paylaştım... e, o zaman ne geçecek elime? her iki durumda da vakit harcamış olacağım/oluyorum. istediğiniz cihazların fotoğraflarıysa, çekip göndereyim. bahsettiğim cihazlardan hangisini istiyorsanız...

ve dönelim d900'e...

cihazı dediğim gibi detaylı incelemedim, evirdim çevirdim o kadar. ama incelen telefonların aynı oranda genişlemesi benim canımı cidden sıkıyor. doğanın kanunu bu, hacim belli bi yere kadar küçülebiliyor :)

3 MP foto olayını ben de baya merak ettim, yarın fırsat bulursam çekicem bikaç foto.

geliş tarihleri ise halen muamma... bir iki ay söylentileri dolanıyor piyasada. bu aşamada 2 durum söz konusu...

İlk ihtimal SAMSUNG, pazara "ultra edition" ismi ile süreceği 3 ürünü ayrı ayrı sunar; bu durumda bir aya kalmaz ilk ürünü patlatır; ikinci ihtimal, ultra bombası için üç ürünün de tamamen hazır olmasını bekler ki bu durumda 2 ayı geçebilir mevzunun gerçekleşmesi. yani "ahan da size dünyanın en ince telefonları, kapaklı, kayan kapaklı, bar tipi" deyip piyasayı allak bullak etmeyi düşünme ihtimali de var.

benim tahminim yavaş yavaş sunacak ki kampanya uzun soluklu olsun. yine benim tahminim, önce D900 çıkar. Zira D600 1,5 yıldır hit ürün olma özelliğini koruyor. ne fiyatı düşüyor, ne de satışları... D600'ün yerini ise ancak D900 doldurabilir. Ardından X820 ile "aha dünyanın en ince telefonu; nokta" diyebilir. ardından da D830 der, kapaklı sevenleri unutmadık mesajı verir. Bu ürünler bir ay ara ile çıkarsa, ULTRA adı çok daha uzun süre gündemde olur gibime geliyor. Tabi pazarlama stratejilerini ürünler pazara girmeden asla tam bilemeyiz...

şimdilik bu kadar :)

• erdem
    hocam dalgasına yazmıştım ben ve biçoğumuzda öyle. kendi adıma özür dilerim

ayrıca hazır tel elindeyken neden bizi meraklandırdın, bi inceleme yaparsan makbule geçer. özellikle nasıl foto çektiğini görmek isterim

iyi forumlar..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.