Şimdi Ara

WeChat, son üç ayda kullanıcı sayısını 2'ye katlayarak 100 milyonu devirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son dönemde Lionel Messi’li reklamıyla merak uyandırmayı başaran WeChat, bu hamlesinin meyvelerini toplamaya başladı. 5.sürümü yakın zamanda yayınlanan uygulama, 100 milyon aktif kullanıcı sınırını aşmayı başardı.

Global WebIndex’in verilerine göre dünyanın en çok kullanılan 5.akıllı telefon uygulaması olan WeChat, 100 milyonluk kullanıcı barajını aşmada son üç ayki parlaması büyük önem taşıyor. Son üç ay içerisinde kullanıcı sayısını 2 katına çıkaran WeChat, bu sayede 100 milyonluk barajı aşmakta zorluk çekmedi.

Özellikle Asya’da büyük çıkış yakalayan ve kısa süre içerisinde Hong Kong, Hindistan, Endonezya ve Malezya’da en popüler sosyal mesajlaşma uygulaması olmayı başaran WeChat, Temmuz 2013’te Arjantin, Brezilya, İtalya, Meksika, Filipinler, Singapur, İspanya, Güney Afrika, Tayland ve Türkiye’deki uygulama mağazaları üzerinden en çok indirilen mobil sosyal uygulama oldu. Ayrıca  platformdaki “Resmi Hesaplar” özelliği sayesinde firmalara müşterileriyle her an etkileşimde kalmayı sağlayan WeChat’de Nike, KFC ve PlayStation gibi önde gelen markalar şimdiden yerini almış durumda.

Kısa süre içerisinde 100 milyon aktif kayıtlı kullanıcı sayına ulaşmalarına vesile olan tüm kullanıcılarını teşekkür eden WeChat’in yapımcısı Tencent’in Uluslararası İş Grubu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Poshu Yeung, WeChat üzerinde yenilik sunmaya her zaman devam edeceklerini söylerken; WeChat’in metin iletileri yaratmak, önemli anlarını paylaşmak ya da sesli ve görüntülü canlı söyleşilere katılmak isteyen kullanıcıların, bu hizmetlerin tümünden güvenli ve ücretsiz olarak yararlanmalarını mümkün hale getirdiğine dikkat çekti.

• eminim bu uygulamayı indirenlerin ilk amacı messiyi bulmaktır WeChatte :)

• 2 tane aynı haberi acmışsın
  • Reklamlar fayda sağlamış demek ki :)

• iyi bir uygulama yapıp reklamada messiyi koyarsan olur tabi

• ben de dun aksam indirdim.gayet basarili. goruntulu arama tangodan kat kat iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ' Sosyal-salla ' seçeneği oldukça ilginç.

• salla özelliği hoşuma gidiyordu yabancılarla tanışmak güzel ama bi süre sonra sıkıyor hala yüklü ama kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli gandalf -- 26 Ağustos 2013; 16:08:47 >
  • Sallamakla uğraşıp kas yapacağımıza ekrana bir buton eklesinler arkadaş. ne o öyle milletin içinde ahahah.

• quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

eminim bu uygulamayı indirenlerin ilk amacı messiyi bulmaktır WeChatte :)

12 saniyede konuyu okumuş kardeş tebrik ederim.

Anladığım kadarıyla WhatsUp'ın aynısı.
  • beyler bide lıne diye bi uygulama var onada bakın oda bunun gibi iyi bişeye benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

eminim bu uygulamayı indirenlerin ilk amacı messiyi bulmaktır WeChatte :)

12 saniyede konuyu okumuş kardeş tebrik ederim.

Anladığım kadarıyla WhatsUp'ın aynısı.

WhatsApp
  • messi olmasaydı 2senede zor katlardi 2ye.

• Selam, ben o aradığınız Messi.

• Arkadaşlar bileniniz varsa lütfen söylesin Windows Phone 8 de hesap nasıl siliyor uygulamanın içinde hesabı sildiye bir seçenekte yok lütfen yardım.

• Gereksiz uygulama
  • millet kız düşürür bana abdullah,ramazan düşüyor
  • Google play'deki yorumlar pek olumlu değil ama.

• bi kızda hi dese şaşıracam

• Şarj düşmanı :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.