Şimdi Ara

[DURDURULDU][Android Kitkat/Sense 5.5]Sigma ROM X | AROMA | MODS | MINIMIZED | BOOSTED | TWEAKED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
6.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet S4'cüler 4.3 için düzeltme güncellemesi bekleyedursun her konuda HTC One güncelleme almayacak yazadursun biz de yeni romumuzu tanıtalım

4.4 ile sistem bir miktar daha toparlanmış ve artık doruk noktasına gelmiş diyebilirim Şu an iPhone'dan stabilite olarak daha iyi hele ki çevremdeki herkeste iPhone olduğu için ve her gün sinir krizleri geçirdikleri için bunu rahatlıkla söyleyebilirim

-4.06.1540.2 Yapı Numarası
    -Android 4.4 KitKat
    -Sense 5.5
    -Rom Boyutu Yarıya İndirildi
    -Çeşitli Sistem Modifikasyonları Yapıldı
    -Hız ve Batarya Ömrü İçin Bazı Lib Dosyaları Kaldırıldı

şöyle kısaca özet geçeyim de yetsin

Ve son olarak linkimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 19 Ocak 2014; 18:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değişiklikler
    Versiyon X
    - Android 4.4 ile güncellendi
    -Yeni bir başlangıç

3.0.0

-Resmi 3.22.1540.1 Sürümüne Güncellendi
    -Turbo Tweaks Adı Altında Eklemeler Yapıldı
    -Bazı Gereksiz Dosyalar Temizlendi ve Boyut 405 Mb'a Düşürüldü

2.1.0

-3.17.401.2 Sürümü ile güncellendi
    -İmlecin saçma sapan yerlere gitme hatası düzeltildi
    -Ram yeniden optimize edildi ve ram kullanımı sağlandı
    -HTC'nin yeni dinamik ram optimizasyonu sayesinde ramin bir kısmını grafik işlemci için ayırmak yerine tümü kullanılabilir hale geldi
    -Yeni build.prop geliştirmeleri yapıldı
    -Rom boyutu daha da küçültüldü (427 MB ve bir sonraki güncellemeyi bekleyin )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 4 Aralık 2013; 0:49:18 >

• Dursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 29 Eylül 2013; 11:12:06 >
  • Resmi güncelleme ne zaman çıkar sizce bide sizde pembelik var miydi . Romdansonra duzeldimi

• quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

Resmi güncelleme ne zaman çıkar sizce bide sizde pembelik var miydi . Romdansonra duzeldimi

2-3 haftaya çıkar bir sorun olmazsa. Ayrıca pembelik devam ediyor sadece biraz gündüz fotoğrafları iyileştirilmiş. Bir de rom düzenleyince uçtu valla stock halinde pek hız farkı yok benden söylemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 26 Ağustos 2013; 15:32:32 >
  • Pembelik nasil devam eder .s Hicc anlamam Romdan . Resmi güncellemede duzelmezmi bu sorun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zxcvts

Pembelik nasil devam eder .s Hicc anlamam Romdan . Resmi güncellemede duzelmezmi bu sorun ?

Valla driver düzenleme işlerinden pek çakmıyorum. Anlasam illa ki düzeltirim

Bir de resmi güncellemede değil de sonra kamera güncellemesiyle düzelir büyük ihtimal

• En can alıcı soruyu soruyorum .
    Batarya nasıl :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkker

En can alıcı soruyu soruyorum .
    Batarya nasıl :)

Android Revolution Hd Ile kafa kafaya. En iyi pil süresini şu an bu romda aldım ve 4.3 gerçekten pil yönetimi konusunda olmuş 4.1 den 4.2 ye geçenler pil ömrünün azalmasından şikayet ediyorlardı şimdi ise 4.2 ye göre çok daha iyi bir pil sunuyor hatta 4.1 den bile iyi romun orjinal halini kullandığımda böyleydi bu ise orjibalden hem pil hem performans olarak önde

Dropbox günlük 20 gb trafik veriyormuş herkes indirip bitirmiş yarın tekrar 12den sonra tekrar indirilebilir duruma gelecek yine de alternatif bir dosya yükleme sitesi arıyorum tavsiyesi olan ?

• Yandex diske yükle dostum.yada google in indirme sitelerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkker -- 26 Ağustos 2013; 20:13:00 >
  • quote:

Yandex diske yükle dostum.yada google in indirme sitelerine

Hocam google drive'a yükleyeyim dedim böyle uygulama olmaz olsun 600 mb dosyayı 10 saniyede yüklüyor sonra hatalı arşiv diyor

Peki yandexte bilmem kaç gb indirilince link kapatılıyor mu aşırı trafikten dolayı

• Valla hiç denemedim de yandex diskteki bir dosyayı kendi diskine kopyalayabiliyorsun .herkes bu şekilde kopyalar istediği zaman indirir.

• quote:

Valla hiç denemedim de yandex diskteki bir dosyayı kendi diskine kopyalayabiliyorsun .herkes bu şekilde kopyalar istediği zaman indirir.

Tamam hocam sağolun upload başladı bitince link eklerim hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 26 Ağustos 2013; 20:22:23 >
  • deneyelim dedik ama nasip degilmiş unutmadan jb 4.3 de kamera halen gece kırmızı mavi mor bu düzelmezse işimiz var harbiden :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FuXiN -- 26 Ağustos 2013; 20:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuXiN

deneyelim dedik ama nasip degilmiş unutmadan jb 4.3 de kamera halen gece kırmızı mavi mor bu düzelmezse işimiz var harbiden :/

Hocam link geldiğinde sizi haberdar ederim ben xda'da bana hırsız muamelesi yaptılar ya alacağı olsun indirip pm yoluyla çok beğendiğini söyleyenler var büyük ihtimal xda'dan herkes yüklenince bizim link gitti

Ayrıca elementalx kernelin yapımcısıyla konuştum 5 günlük tatildeymiş dönüşte roma bir elementalx kernel gelecek arkadaşlar

• Romu yükledik. Superuser hata verdi. Yeniden flashladim.
    Ekran hiçbir şekilde kapanmıyor. Ekran ayarlarini oynadım yine olmadı. Screen and lock yukledim yine yok, güç düğmesi de kapatmiyor.

Bir de direk dosya yöneticisi eklersen iyi olur. Deneme asamasindayim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepolmez -- 26 Ağustos 2013; 20:32:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

Romu yükledik. Superuser hata verdi. Yeniden flashladim.
    Ekran hiçbir şekilde kapanmıyor. Ekran ayarlarini oynadım yine olmadı. Screen and lock yukledim yine yok, güç düğmesi de kapatmiyor.

Bir de direk dosya yöneticisi eklersen iyi olur. Deneme asamasindayim bakalım.

Superuser şu dosyası eksik diyor fakat Root erişimi var onun neden olduğunu çözemedim. Ama şu xda'daki vatandaşın romunda da aynı sorunu yaşayanlar olmuş benim superuser daha güncel ama aynı sorun var demek ki başka bir şey var.
    ekranın kapanmasında herhangi bir sorun yok az önce deneme amaçlı yeniden flashlamıştım hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
    Son olarak dosya yönetici ekleyeceğim yarın 2.0.1 sürümünü hazır hale getireyim upload edeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmed Altair

quote:

deneyelim dedik ama nasip degilmiş unutmadan jb 4.3 de kamera halen gece kırmızı mavi mor bu düzelmezse işimiz var harbiden :/

Hocam link geldiğinde sizi haberdar ederim ben xda'da bana hırsız muamelesi yaptılar ya alacağı olsun indirip pm yoluyla çok beğendiğini söyleyenler var büyük ihtimal xda'dan herkes yüklenince bizim link gitti

Ayrıca elementalx kernelin yapımcısıyla konuştum 5 günlük tatildeymiş dönüşte roma bir elementalx kernel gelecek arkadaşlar

Xda kiler romu sizdirana saygı olsun diye 3 gün kendi romlarini yayinlamayacaklar. O yüzden tepki vermişlerdir

• quote:

quote:

iyi olur bende hız yüksek koydummu 2 dk iner gerekirse bende aktarırım bir yere sıkıntı yok :D @LlabTooFeR süper user sorununa fix attı haberin olsun sorun yok şuan.. tekrar rom yayınladı ama dün o sorun çogu kişide vardı. Ben yeni hazırladıgı romu indirdim sıkıntı yok. xposed ile bildirim çubugunu zenginleştireyim dedim yapamadım bu konu hakkında bilgin var mı ?

• quote:

quote:

quote:

Xda kiler romu sizdirana saygı olsun diye 3 gün kendi romlarini yayinlamayacaklar. O yüzden tepki vermişlerdir

E benim o adamla alakam yoktu ki hiç ben donanımhaberden geliyorum alın size rom dedim direk konuyu kapattılar biraz saygı diye

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.