Şimdi Ara

Samsung 840 Pro 256GB SSD video inceleme 'Sınıfında liderliğe oynuyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un kendi markası altında ürettiği SSD depolama sürücüleri, kısa bir süre önce resmi olarak ülkemizde de satışa sunuldu. Kullanılan NAND Flash bellek yongalarından ana kontrolcüye kadar tüm parçaları Samsung tarafından üretilen sürücüler, bu açıdan son kullanıcı odaklı ilk ve tek SSD ailesi olma özelliğine de sahipler. Bu videomuzda Samsung 840 Pro serisi 256GB kapasiteli SSD sürücüsünü inceliyoruz. Bakalım hem performans hem de güç tüketim değerleriyle iddialı olan bu sürücü, testlerde nasıl bir başarım ortaya koyuyor.

• Harika bir SSD, sadece fiyatı biraz yüksek.

• Şöyle 2xSSD Raid 1 + 2x Mekanik Disk Raid 1 ve bunlarıda smart response ile birleştiren bir test yapsanız ne güzel olcak :)

• nerdeyse 1 seneye yakın oldu kullanmaktayım gayet stabil ve hızlı bir ssd herkese tavsiye edebilirim.

• tesadüfe bak aynı SSD den almıştım dün gece eve geldi bugünde erdi abi tweet atmış inceleme var diye
    daha kurmadım bugün kuracağım ama SSD baya araştrıdım da aldım şu an piyasadaki en iyisi. vector den bile iyi.

ayrıca reliability konusunda da lider.
  • Samsung sonunda başardı.. İnş söz verdiği gibi yakında mobil aygıtlarında SSD bellek kullanır diye düşünüyorum.

• ey maaşallah. çok kral ssd olmuş. 5 yıl garanti de gerçekse tadından tenmez. Eski mekanik samsung hdd'leri hatırlıyorum da garanti dolar ve 1 - 2 hafta yada 1 ay sonra bozulurdu.

Umarım sağlam disklerdir, gerçi newegg'den bakınca herkes memnun.
  • Samsung kısa bir süre içerisinde PRO serisinin üretmini bitirip EVO serisine odaklanacak. Ama Türkiye'ye gelmesini muhtemelen bekleriz. Zira SSD için EVO serisinde 1TB'lar konuşuluyor. Yurtdışında satışı başladı...

Çığır açacak :D fiyatları tabi ki pahalı olacak ama şimdiki 512gb SSD fiyatlarından bahsediliyor 1TB olanlar için.
  • Birazdan reklam yapıyorsunuz diyenler de gelir.
    Şöyle bir ilk çıkan ssdlerine bakıyorum bir de buna cidden büyük gelişme var.

• Samsung bu yıl yeni ssd çıkarmayı düşünüyor mu ? bu aylar içerisinde 256 gb 840 pro almak mantıklı mı yoksa beklemeli mi ?

Saygılar...
  • bende de aynisi var memmunum

• Bu işte Crucial ve OCZ'nin üstüne yok, 1TB SSD'yi 550$'a sattılar, diğer firmalar bu fiyata çeyrek TB satıyorlar.

• Donanım habere girerkene :D

Samsung 840 Pro 256GB SSD video inceleme 'Sınıfında liderliğe oynuyor'

• Fiyatlar dusse biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucu ucuna ocz'yi geçiyor , ben ocz derim ve giderim.

• Server Error in '/Video' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
    <customErrors mode="Off"/>
    </system.web>
    </configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 26 Ağustos 2013; 19:18:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acbold

Server Error in '/Video' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
    <system.web>
    <customErrors mode="Off"/>
    </system.web>
    </configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

aynen video görünmüyor.

• Video felç

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.