Şimdi Ara

Moto X'in geliştirici versiyonu göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Moto X'in geliştirici versiyonu göründü

Motorola'nın bugüne kadar ki en yenilikçi akıllı telefonu olarak gösterilen Moto X sadece ABD'de satışa devam ederken, uluslararası pazara farklı versiyonlar ile çıkmaya hazırlanıyor. Bunun yanında söz verildiği gibi bir geliştirici sürümü de yolda.

Motorola'nın yayına aldığı resmi sayfada Moto X Developer Edition versiyonunun çok yakında satışa sunulacağı duyuruldu. Bir nevi Nexus programı olarak görülen geliştirici versiyonları, son Android güncellemelerini Nexus cihazlarından hemen sonra almasıyla dikkat çekiyor. 

Moto X Developer Edition 32GB depolama kapasitesine sahip olacak. Ön panel parlak siyah renkte iken arka kapakta Developer Edition yazısı dikkat çekiyor. Moto X kullanıcı arayüzü zaten stok Android arayüzüne çok yakın olduğu için kullanıcı deneyiminde büyük bir farklılık olmayacak. 

Moto X modelinde 4.7 inçlik HD AMOLED ekran, 8 özel çekirdeğe sahip Motorola X8 Mobil İşlem Sistemi, 10MP çözünürlükte Clear Pixel arka kamera, 2MP çözünürlükte ön kamera, 1080p video kaydı, 2GB RAM, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 2200mAh batarya, 5. nesil WiFi, Bluetooth 4.0, GPS, GLONASS, Android 4.2.2 işletim sistemi şeklinde özellikler mevcut. 

• Motorola türkiyede atak yapsa keşke.Çekilmeselerdi herşey güzel olabilirdi
  • Gayet güzel bir telefona benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryLine

Motorola türkiyede atak yapsa keşke.Çekilmeselerdi herşey güzel olabilirdi

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Dediğin şey kolay olmaz:(

• Motorola Türkiye yeniden yapılandırılıp açılsa Turkcell in satamadığı RAZR XT910 gibi olur MOTO X in durumu Vatan Bilgisayar Turkcell in 1569 dan itelemeye çalıştığı ürünü 869 TL ye satar kapış kapış gider ...

çok isterim açıkçası MOTO X dev. edition un son kullanıcı odaklı satılmasını...

NOT: Motorola RAZR XT910 vatanda bir elin parmakları kadar kaldı ve teshir olarak bulunuyor bi kaç mağazada ve fiyatı 399 TL ilgilenenlere duyurmuş olalım ...

• Full HD varken HD seçmeleri doğru bir seçim olmuş.
  • kullanacağım telefonun arkasında developer edition yazmasını asla istemem.ne öyle teknik servisten çıkma beleşe ürün kapmış gibi.telefon dediğin biraz da prestij aksesuarıdır.aslında google edition ise öyle yazsın yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

Gayet güzel bir telefona benziyor.

telefon güzel ama 3D'ne BANDIM daha güzel. iyi güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saylia -- 26 Ağustos 2013; 0:44:41 >
  • o duvar kağıdını nasıl bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: onsos1100

o duvar kağıdını nasıl bulabilirim

buyur :
    Moto X'in geliştirici versiyonu göründü
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    sağolasın kardeşim
  • Android için büyük bir adım ekranın hd olması ppi değerini az tutmuş böylece gpu cirit atcak.Aslında telefon donanımından çok yazılımıyla ön plana çıkacak.Belkide donmayan tek android olabilir.

• Full HD'nin sadece adı var.

Şu an için yükten başka bir şey değil.

HD olsun akıcı olsun.

• merak ettim gerçekten.yazdığıma -11 veren arkadaşlar "developer edition" yazsının nesini beğendi?
  • Kendimi 2. Nesil hissettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

merak ettim gerçekten.yazdığıma -11 veren arkadaşlar "developer edition" yazsının nesini beğendi?

konu yazıyı beğenme beğenmeme durumu değil. Senin 'developer edition'dan çıkardığın anlam.
    Not: eksi vermedim.

• Developer edition dedigimiz kelime olarak gelistirici ya da uretici surumu demek.bu da uretim oncesi bir sureci yani satisa hazir olmayan,hatalari bulunmak icin yapilmis bir test cihazi cagrisimi yapiyor.hic de cekici bir taraf goremedim o yuzden.normal versiyondan ayirt edilmesi icin ozel seri yapacaksa belki ozel bir reklam kampanyasiyla corvette edition,playboy edition,gucci edition,fashion edition,dark edition ya da genclere yonelik game edition,music edition gibi birseyler demesi cok daha havali olurdu bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 26 Ağustos 2013; 19:13:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Developer edition dedigimiz kelime olarak gelistirici ya da uretici surumu demek.bu da uretim oncesi bir sureci yani satisa hazir olmayan,hatalari bulunmak icin yapilmis bir test cihazi cagrisimi yapiyor.hic de cekici bir taraf goremedim o yuzden.normal versiyondan ayirt edilmesi icin ozel seri yapacaksa belki ozel bir reklam kampanyasiyla corvette edition,playboy edition,gucci edition,fashion edition,dark edition ya da genclere yonelik game edition,music edition gibi birseyler demesi cok daha havali olurdu bence :)

hocam bence developer edition hepsinden daha havalı o açıdan bakıyorsanız. siz telefoncu diyip küçük görmüşsünüz belki ama orda telefoncu editon yazmıcak sonuçta, developer nereee telefoncu nere :) kaldı ki türkiyede kaç tane developer var onu da bi düşünmek lazım. keşke ben de bi developer olabilseydim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nty35 -- 26 Ağustos 2013; 20:57:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Developer edition dedigimiz kelime olarak gelistirici ya da uretici surumu demek.bu da uretim oncesi bir sureci yani satisa hazir olmayan,hatalari bulunmak icin yapilmis bir test cihazi cagrisimi yapiyor.hic de cekici bir taraf goremedim o yuzden.normal versiyondan ayirt edilmesi icin ozel seri yapacaksa belki ozel bir reklam kampanyasiyla corvette edition,playboy edition,gucci edition,fashion edition,dark edition ya da genclere yonelik game edition,music edition gibi birseyler demesi cok daha havali olurdu bence :)

hocam bence developer edition hepsinden daha havalı o açıdan bakıyorsanız. siz telefoncu diyip küçük görmüşsünüz belki ama orda telefoncu editon yazmıcak sonuçta, developer nereee telefoncu nere :) kaldı ki türkiyede kaç tane developer var onu da bi düşünmek lazım. keşke ben de bi developer olabilseydim :)

.

• "8 çekirdekli x8 mobil işletim sistemi" ne yaw?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.