Şimdi Ara

Chuwi V88 İnceleme,Rom,Root Ve Diğer Her Şey (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
175
Cevap
1
Favori
9.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben öle bir iddada bulunmadım sadece tercihimi belirttim
  • Hocam kasa kalitesi ne duzeyde acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kref

Hocam kasa kalitesi ne duzeyde acaba?

aliminyum kasa dokununca sağğlamlığını hissediyorsunuz
  • Evet geçen 02.09 tarihinde aliekspress ten verdiğim kılıf siparişim elime ulaştı. Aşağıdaki linkteki style c olarak görünen kılıfı aldım. Arkası saydam plastik ve ses açma kapama,kamera ve hoparlör kısımlarında delikler var bu tablet için özel olarak üretilmiş. Ve kılıfı kapattığınızda tablet uyku moduna giriyor,açtığınızda da otomatik olarak açılıyor. SOn derece memnun oldum. Tavsiye ederim. 11 gün gibi kısa bir sürede de elime ulaştı.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-7-9-inch-speical-leather-stand-case-for-chuwi-v88-black-and-brown-color/995853998.html

• quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

Evet geçen 02.09 tarihinde aliekspress ten verdiğim kılıf siparişim elime ulaştı. Aşağıdaki linkteki style c olarak görünen kılıfı aldım. Arkası saydam plastik ve ses açma kapama,kamera ve hoparlör kısımlarında delikler var bu tablet için özel olarak üretilmiş. Ve kılıfı kapattığınızda tablet uyku moduna giriyor,açtığınızda da otomatik olarak açılıyor. SOn derece memnun oldum. Tavsiye ederim. 11 gün gibi kısa bir sürede de elime ulaştı.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-7-9-inch-speical-leather-stand-case-for-chuwi-v88-black-and-brown-color/995853998.html

Dostum bende sayende gordum ve begendim,aynindan siparis geciyorum eger hala bi memnunniyetsizligin yoksa :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: burakos

quote:

Orijinalden alıntı: atalay3650

Evet geçen 02.09 tarihinde aliekspress ten verdiğim kılıf siparişim elime ulaştı. Aşağıdaki linkteki style c olarak görünen kılıfı aldım. Arkası saydam plastik ve ses açma kapama,kamera ve hoparlör kısımlarında delikler var bu tablet için özel olarak üretilmiş. Ve kılıfı kapattığınızda tablet uyku moduna giriyor,açtığınızda da otomatik olarak açılıyor. SOn derece memnun oldum. Tavsiye ederim. 11 gün gibi kısa bir sürede de elime ulaştı.

Dostum bende sayende gordum ve begendim,aynindan siparis geciyorum eger hala bi memnunniyetsizligin yoksa :-)

memnunum sıkıntı yok tavsiye ederim. Sonuçta bir kılıftan beklentin neyse karşılıyor:)

• Merhaba,

Benim tablette wifi sıkıntısı devam etti, arkasından prizma bilişim i aradım, gönderin değiştirelim dediler, benimde yolum kağıthaneden geçiyordu gelsem olurmu dedim tamam dediler, gittim hepsi çok beyefendi adamlar, biraz muhabbet ettik ben beğendim ve güvendim , efendi insanlara benziyorlar. Hiç sıkıntı yaratmadan yenisi ile değiştirdiler. Bu arada root olayını sordum garantiden çıkar dediler, ve de yerlerine gidip elden almak isteyen arkadaşlara 380 TL ye verebileceklerini söylediler haberiniz olsun. N11 fırsatını kaçırdım diye üzülmeyin :)

Benim bundan önce Çinden sipariş ettiğim Ampe A88 de geçti elime ben çok beğendim, kasa kalitesi , kasanın duruşu ekran kalitesi ve video çözünürlüğü CHUWI den kat kat daha iyi, ayrıca USB den şarj olabiliyor. Gelen tableti de hiç kullanmadan satıyorum, almak isteyen varsa benimle iletişime geçsin, İstanbul içerisinde elden de verebilirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_81260258/f_//tm.htm#81260258

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/ampe-a88-8-quot-ipad-mini-kasasi-4-cekirdekli-table-93805016

• turkerny T kullanıcısına yanıt
    hocam telefon numaralarını verirmisiniz gittiğiniz yerin yani siz nereyi aradıysanız orayı bende bi konuşmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAxe

hocam telefon numaralarını verirmisiniz gittiğiniz yerin yani siz nereyi aradıysanız orayı bende bi konuşmak istiyorum

ben faturanın üzerinde ki telefon numarasını aradım ama şuan yurt dışındayım faturaya bakma şansım yok yanlız Eprizma.com sitesindede ayni numara vardi. Orayi arayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkerny
    Benim bundan önce Çinden sipariş ettiğim Ampe A88 de geçti elime ben çok beğendim, kasa kalitesi , kasanın duruşu ekran kalitesi ve video çözünürlüğü CHUWI den kat kat daha iyi, ayrıca USB den şarj olabiliyor. Gelen tableti de hiç kullanmadan satıyorum, almak isteyen varsa benimle iletişime geçsin, İstanbul içerisinde elden de verebilirim.

Satış yaptığınız için aslında ürününüzü kötülemek istemem ama siz Chuwi'den kat kat iyi değince öyle olmadığını açıklamak istedim.

Zira;

Chuwi'de Bluetooth var Ampe'de yok
    Chuwi'de 2 GB RAM var Ampe'de 1 GB RAM var (ki çok ciddi hız farkettirir)
    Chuwi'nin işlemcisi Ampe'nin işlemcisi olan A31'den daha stabildir
    Her ikisi de bire bir aynı ekranı kullanır o yüzden Video çözünürlüğü kat kat iyi demek doğru bir bilgilendirme değildir. 4K Video ve bunu izleyecek TV bulursanız izleyebilirsiniz ancak böyle bir TV'yi alabilen biri de bu cihazı kullanmıyor olacaktır muhtemelen

Kısacası ürün güzel bir ürün ancak Chuwi'nin alt modelleriyle aynı özellikleri taşıyor.

Yine de kesinlikle alınabilir ve önerilebilir bir üründür.

İyi satışlar.

• benim ikiz çocularım var iki tane tablet almayı düşünüyorum. kırarlar diye korkuyorum. sağlam bi cihaz mı?
  • mstbzt37 M kullanıcısına yanıt
    cihaz aliminyum kasa yani gayet sağlam isterseniz incelememde kullandığım tablweti 350tl den satabilirim inceleme dışında kullanmadım ucuza gelir sizin içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstbzt37

benim ikiz çocularım var iki tane tablet almayı düşünüyorum. kırarlar diye korkuyorum. sağlam bi cihaz mı?

Cihaz çok sağlam, arkadaşın dediği gibi aluminyum, ekranı da 9.7 inç'lerden küçük olduğu için düşme riskinde kırılma ihtimali daha az olacaktır. Bence en sağlam tabletlerden biri.
  • Tablet satılmıştır ama teknik ve ya yazılımsal sorunlarınız için ulaşabilirsiniz
  • öncelikle herkezin geçmiş bayramını kutlarım bu linkdeki yazılımları deneyen arkadaşlar varmı en stabil çalışan rom hangisidir bilgisi olan varsa bizimlede paylaşırsa çok iiolur şimdiden kolay gelsin
    http://www.android-hilfe.de/chuwi-v88-forum/436090-one-stop-rom-sammlung-offizielle-fw-versionen-oma-timeless.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakaya -- 19 Ekim 2013; 23:39:16 >
  • size tavsiyem sitesindeki son güncel romu indirip root işlemini yapıp gereksiz uygulamaları silmendir en stabili odur tabiki :D
  • ustam vifi sorunu düzeltilmiş sanırım son yazılımda fakat bır türlü yazılımı yükleyemedim switch tıkladım zaman cihaz kapanıyo upgrade yapmıyor yardımcı olrmusunuz
  • n11 den bende sipariş verdim oydu buydu şuydu derken bu tab cok hoşuma gıttı.onda v812 yı tam alırken buna dondum umarım pışman olmam. 100 tl fazlaya mal oldu onda yı almamak umarım deger.
  • N11 cazip reyondan bu cihazın 2 gb bluetooth olanını aldım.
    Rica etsem güncel ve resmi romun indirme linkini yazarmısınız? Çince yazılardan bir şey anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaK

N11 cazip reyondan bu cihazın 2 gb bluetooth olanını aldım.
    Rica etsem güncel ve resmi romun indirme linkini yazarmısınız? Çince yazılardan bir şey anlamadım.

Bende aynı şekilde yeni aldım ve cihazı üzerinde gelen romla kullanıyorum.http://kuai.xunlei.com/d/POSyBwMIAABngq1R217 son çıkan rom bu olarak görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.