Şimdi Ara

Grand Theft Auto V, PSN Üzerinden Sızdırıldı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Avrupa PSN'de ön indirime sunulan GTA V'in dijital sürümüne sızan hackerlar, oyunla ilgili pek çok yazılı, görsel ve işitsel bilgiyi internete sızdırdı.

Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Sony, başta Grand Theft Auto'nun yapımcısı Rockstar olmak üzere tüm GTA hayranlarından özür diledi ve oyunun ön indirimini askıya aldı.

Hackerlar oyunun dijital kopyasına legal yollarla Sony Europe sunucundan ulaşarak, yani satın aldıktan sonra içeriğe erişerek açığa çıkardı. Her ne kadar bu sürüm şu anda oynanabilir olmasa da, hikayeyle ilgili çok önemli dönüm noktaları, ara sahneler ve konuşmalar YouTube üzerinden paylaşıldı. Durum karşısında Rockstar bilgilerin yayınlandığı YouTube ve GTAForums.com sitelerine, bahsi geçen içeriklerin kaldırılması konusunda ricada bulundu.

Şu an için hackerların ellerinde bulundurdukları tam sürüm oyun oynanabilir olmasa da, yakın süre zarfında oynanışa engel teşkil eden kriptonun aşılarak yapımın oynanmaya başlanması muhtemel.

• :D eee olacağı buydu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badwolfxv

:D eee olacağı buydu

sağol sony ya senin yüzünden şimdi büyük bir gta v eksiğimiz oldu...of yaaa :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bence erken açıldı ön indirmeye ya, daha 20 gün falan var sonuçta çıkışa.

• Ondan sonrada PC'ye boq atarlar korsan falan deyip. Al sana korsan!

• her ne kadar rockstar bu duruma el koysa da şuanda youtube üzerinde bu videolara ulaşmak mümkün. oyunun açılış sahnesi falan her şeyi sızdırmışlar ama oyun başlamıyor :)

youtube üzerindeki videolardan anlaşılıyor ki oyun tahminen bu hafta içerisinde oynanılır olacak.

/watch?v=TPSVYxLbdgY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BEDIRHAN_ -- 25 Ağustos 2013; 15:17:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrzhr36

Bu haberi okuduktan sonra çok sevindim.Her fırsatta PC deki korsona dikkat çeken konsol sahibi arkadaşlar artık bu saatten sonra sorunun PC olmadığı,oyunu kırmak isteyen her platfromda kırabileceğini anlamışlardır umarım..

Çok doğru, neredeyse her xbox oyunu 1 ay önceden kırılıyor..

• 2 gün önce aç indirmeye, çok mu zor bunu düşünmek

• yapmayın bunu ya Sony'den yine nefret etmeye başladım oldu mu şimdi sırf xbox platformunun önüne geçmek için ön indirmeye sunmuş daha oyuna 20 gün gibi bir zaman var illa Rockstar oyunu askıya mı alsın ya yazılımsal anlamda zaten sony rezil durumda ps network hackleniyor milyonlarca insanın kullancı bilgisi çalınıyor Mşcrosoft yapsa tamam diyeceğim çünkü dünyaynın en iyi yazılımsal şirketi sony sadece donanımsal şirket

• biri şu videoların linklerini atabilir mi özelden ya da burdan oynayamıyacaz bari bakalım neye benziyor :D

• quote:

Bu haberi okuduktan sonra çok sevindim.Her fırsatta PC deki korsona dikkat çeken konsol sahibi arkadaşlar artık bu saatten sonra sorunun PC olmadığı,oyunu kırmak isteyen her platfromda kırabileceğini anlamışlardır umarım..

yanlız bişey atlıyosun orjinal olarak indiriyor oyunu

• God of War Ascension resmi olarak çıkmadan 3-4 gün önce zorrentlere düşmüştü Umarım bu tarz birşey olmaz.
  • hahahah çok güldüm ya inşallah pcye çıkmaz korsancılar falan diyorlardı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: alito

Ondan sonrada PC'ye boq atarlar korsan falan deyip. Al sana korsan!

Kardeşim kusura bakma lütfen alınmada,Özür dilerim ama kafan mı güzel ? lafım için kusura bakma ama Korsanlıkla ne alakası var o korsanla nasıl bağlaştırıyorsun,Sony yanlışıkla sızdırdı PSN de , Sen korsan diyorsun ya.

• quote:

Kesinlikle katılıyorum fakat atladığınız bir nokta olabileceğini düşünüyorum, Oyun korsancıların eline geçmedi,Sadece SONY tarafından sızdırıldı ve o an kapanlar kaptı oyunu yani indirip oynayabiliyorlardır herhalde. Korsanlıkla bir alaka göremedim. :)

• zaten hayatımda şu önsipariş / önyükleme kadar saçma bir olay görmedim.

ne kadar gereksiz işler ya

• Bu tür durumlarda aslında reklam...
    Belki farkında değilsiniz ama
    Amaçları oyundan söz ettirmek vay sızdırıldı. Açık mı var ?
    Hani diyorlarya reklamın iyisi kötüsü olmaz. İşte buda reklam

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: alito<br><br>Ondan sonrada PC'ye boq atarlar korsan falan deyip. Al sana korsan!</blockquote><br><br>Kardeşim kusura bakma lütfen alınmada,Özür dilerim ama kafan mı güzel ? lafım için kusura bakma ama Korsanlıkla ne alakası var o korsanla nasıl bağlaştırıyorsun,Sony yanlışıkla sızdırdı PSN de , Sen korsan diyorsun ya.

Kardeşim kusura bakmada kafanmı güzel tepede kocaman yazıyor hackerler kırdı diye. Oyunu 20 gün önceden salarsan normal birşey ayrıcana pc = korsan cılara kapak olsun daha ne diyim herkes bi hafta sonra çatır çatır oynamaya başlıcak oyunu

• yavaşsın bsc.habere gelirsek ön indirme yapılabiliyorsa varsa sızmaması imkansız zaten.yakında oynanabilir hale gelir.nefret ediyorum şu durumdan.oyunu ilk gün satın alıyorsun millet senden 3 hafta önce oynamış bitirmiş oluyor.youtube da walkthroughlar fink atıyor :(

• Lan Rockstar, yaptığın iş değil valla,

Kutulu versiyonun dan bir gün önce PSN de satışa çıkarsaydın ölürmüydün.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.