Şimdi Ara

Lenovo, Windows 8 bilgisayarlarında Pokki alternatif başlat menüsü yazılımını hediye edecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Windows 8'in en çok eleştirilen konularının başında gelen Başlat menüsünün olmayışı, Windows 8.1 güncellemesi ile birlikte tekrar ekosisteme geri dönmeye hazırlanıyor. 17 Ekim itibariyle başlayacak güncellemeye kadar Lenovo aradaki boşluğu kendi yöntemleriyle kapatmayı planlıyor.

Bloomberg'in haberine göre Lenovo, SweetLabs tarafından geliştirilen alternatif başlat menüsü Pokki yazılımını Windows 8 bilgisayarları ile birlikte önümüzdeki haftalardan itibaren sunmaya başlayacak. İlk etapta İngilizce konuşulan ülkelerde başlayacak uygulamanın daha sonra genişlemesi bekleniyor.

Pokki özelleştirilebilir bir Başlat menüsü sunarken, bugüne kadar 3 milyon kez indirilerek başarılı bir performans ortaya koymuştu. SweetLabs platformu ileride daha fazla üretici ile ortaklık yapabileceklerini açıkladı. 

• Hediye etsin etmesine de tasarımı Windows 8 ekosistemiyle uyumlu olaydı iyiydi.

• Sattığı bilgisayarların içinde alır o parayı Lenovo. Lenovo babamızın oğlu mu bize hediye versin? Hediye deyip de insanları can damarından vurmanın alemi yok. Bir daha böyle bişey duyarsam tüketici hakem heyetine şikayet edicem.
  • Ben hep sonradan çıkarılan yazılımlara karşıyımdır nedense. Güvensizlik mi desem? Mutlaka biryerde hata veriyor. Birşey çalışmıyor ya da eksik gidiyor gibi geliyor.

Sabırsız kullanıcılar için bir tuzak olsa gerek. Bekle işte! Microsoft, Windows 8.1 ile tekrar kullanıma sunacağını belirtmiş nedir bu acele, sabırsızlık anlamıyorum ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 25 Ağustos 2013; 15:59:35 >
  • Zaten ücretsiz bir program.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Ben hep sonradan çıkarılan yazılımlara karşıyımdır nedense. Güvensizlik mi desem? Mutlaka biryerde hata veriyor. Birşey çalışmıyor ya da eksik gidiyor gibi geliyor.

Sabırsız kullanıcılar için bir tuzak olsa gerek. Bekle işte! Microsoft, Windows 8.1 ile tekrar kullanıma sunacağını belirtmiş nedir bu acele, sabırsızlık anlamıyorum ki?

Yanlis biliyorsam duzeltin ama benim bildigim sadece baslat butonu geri gelecek Windows 8.1 ile, baslat menusu degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canother

quote:

Ben hep sonradan çıkarılan yazılımlara karşıyımdır nedense. Güvensizlik mi desem? Mutlaka biryerde hata veriyor. Birşey çalışmıyor ya da eksik gidiyor gibi geliyor.

Yanlis biliyorsam duzeltin ama benim bildigim sadece baslat butonu geri gelecek Windows 8.1 ile, baslat menusu degil

Ben de bilmiyorum ama mantıken başlat butonu gelince Başlat Menüsü'ne yönlendirecektir sanırım. Yanlış mıyım?
  • quote:

quote:

quote:

Ben de bilmiyorum ama mantıken başlat butonu gelince Başlat Menüsü'ne yönlendirecektir sanırım. Yanlış mıyım?

Metro arayuzunu aciyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri Ben hep sonradan çıkarılan yazılımlara karşıyımdır nedense. Güvensizlik mi desem? Mutlaka biryerde hata veriyor. Birşey çalışmıyor ya da eksik gidiyor gibi geliyor. Sabırsız kullanıcılar için bir tuzak olsa gerek. Bekle işte! Microsoft, Windows 8.1 ile tekrar kullanıma sunacağını belirtmiş nedir bu acele, sabırsızlık anlamıyorum ki?
    Ben de bilmiyorum ama mantıken başlat butonu gelince Başlat Menüsüne yönlendirecektir sanırım. Yanlış mıyım?

aynen öyle olacak birader. win tuşuna basmak yerine düğmeye basacaksın yani.

• Stardock start8 i hediye etseler. Pokkiyi semdz hem beleş pokki

• Samsung'ta daha güzeli var.
  • pokki pok gibiymiş hiç beğenmedim

• Ne çektin bee windows 8 başlat menüsünden...

• Bu metro arayüzü inadı MS de kime aitse boşa direniyor...Win8.1 ile başlat geri geliyor algısı oluşturuldu AMA öyle birşey yok...Buton metroyu açıyor fıkra gibi resmen...
    Müşteriler bunu farkedecek ve o istenen satış artışı olmayacak...
    Bakalım o zaman da Win8.2 çıkaralım diyecek mi aynı kişi...o zaman MS onu işten atacaktır...Müşteriye kafa tutulamaz....görür bakarsınız...Firmaların ve yatırımcıların da bir sabrı var...yakında öğrenecektir...Zaten Win8.1 in bu kadar abartılması ondan...EĞER gene olmazsa -ki olmayacak- MS bu işi sonlandıracaktır...
    Buna serbest piyasa diyorlar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hmm anladım. Ben çok yanlış anlamışım o zaman .)

Tamam sağol bilgilendirme için. Daha farklı bi gözle bakayım o zaman ben bu güncelleme işine.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Sattığı bilgisayarların içinde alır o parayı Lenovo. Lenovo babamızın oğlu mu bize hediye versin? Hediye deyip de insanları can damarından vurmanın alemi yok. Bir daha böyle bişey duyarsam tüketici hakem heyetine şikayet edicem.

Çok tınlarlar ya zaten

• pokki denen şeyi ilk defa duydum ama bu menü zaten bir çok linux dağıtımında mevcut. tasarım çalıntı gibi geldi bana

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.