Şimdi Ara

Chris Weber' göre Instagram yakın zaman içerisinde Windows Phone platformu için de geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Başta fotoğraf temelli olarak ortaya çıkan ve daha sonra video çekme özelliğiyle geliştirilen popüler uygulama Instagram, iOS ve Android için resmi olarak sunuluyor olmasına rağmen halen Windows Phone cihazlar için yayınlanmış değil. Çok fazla talep edilmesine rağmen resmi olarak kullanıma sunulmayan uygulama, Nokia'nın satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Chris Weber'e göre yakın zaman içerisinde Windows Phone platformu için de geliyor.

Chris Weber'in Bankok Post'a verdiği röportaj kapsamında öğrenilen gelişmenin gerçekleşmesi için şimdilik net bir tarih verilmiyor ancak Instagram'ın geleceğine artık kesin gözüyle bakılıyor. Kullanıcıları üçüncü parti uygulamalardan kurtaracak bu gelişmenin, platformun uygulama tarafındaki en önemli eksiklerden birini kapatacağı söyleniyor.

• Bu haber yalanlandı bile. Donanımhaber ekibi yeni veriyor daha:D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

Bu haber yalanlandı bile. Donanımhaber ekibi yeni veriyor daha:D :D

+1020
  • Instagram'ı hiç kullanmadım ve açıkçası merak da etmedim. Fotoğrafları düzenleme, üzerinde oynama yapan bir uygulama olarak öne çıktı sanırım. Ve bu haliyle Lumia kullanıcıların buna ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Çünkü Glam Me, Cinemagraph, Panorama gibi fotoğraf düzenleme programları var. Bu Instagram'ı bu kadar popüler yapan başka nedir bilmiyorum. Anında paylaşabiliyor olmak mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Instagram'ı hiç kullanmadım ve açıkçası merak da etmedim. Fotoğrafları düzenleme, üzerinde oynama yapan bir uygulama olarak öne çıktı sanırım. Ve bu haliyle Lumia kullanıcıların buna ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Çünkü Glam Me, Cinemagraph, Panorama gibi fotoğraf düzenleme programları var. Bu Instagram'ı bu kadar popüler yapan başka nedir bilmiyorum. Anında paylaşabiliyor olmak mı acaba?

Anında düzenleyip sosyal ağlarda paylaşmak başkalarının paylaştklarını görmek gibi şeyler işte ama WP8 de 6tag diye 3.parti Instagram uygulaması var çok iyi çalışmakta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selfroot

quote:

Instagram'ı hiç kullanmadım ve açıkçası merak da etmedim. Fotoğrafları düzenleme, üzerinde oynama yapan bir uygulama olarak öne çıktı sanırım. Ve bu haliyle Lumia kullanıcıların buna ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Anında düzenleyip sosyal ağlarda paylaşmak başkalarının paylaştklarını görmek gibi şeyler işte ama WP8 de 6tag diye 3.parti Instagram uygulaması var çok iyi çalışmakta

Alıntıları Göster
    Ekim'e kadar geldi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 25 Ağustos 2013; 14:49:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

quote:

O zama ilk çıkaran ve yayılan kazanıyor demek ki. Biraz özenme de işe girince Instagram aldı başını gitti.

Uzun zamandır da Candy Crush Saga diye bir oyun dolanıyor ortada. Sanırsın ki devrim bir oyun yapmışlar. Bildiğin Bejeweled oyunu işte. Msn'de oynar arkadaşlarla kapışırdık .)

• quote:

+1
    haftaya da yalanlandığı duyurulur, problem değil
  • Gelse ne olacak ? 3. parti yazılımlar aldı başını gitti zaten.çok geç kaldı
  • quote:

+920
  • Ne ınstagrammıs be kardeşim.. Android de 2-3 sefer kullandım bıttı sanki windows phone ye gelmezse market gelişmeyecek.. Androidde bu ınstagramdan kat kat güzel efekt veren uygulamalar var. Windows phone de var mı bilmiyorum?

• yalan haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

+920

+820

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman çok büyük eksiklik. Abi ne var şu instagram'da? Resmi instagram uygulamalarını aratmayacak instance, instagraph, 6tagram uygulamaları mağazada mevcut zaten.

Sıktı artık bu instagram haberleri.

• bende var da ne oluyor kullanmıyorum varsın yalan olsun instagramın kaybı
  • instagram, temple run 2 ve candy crush mutlaka gelmeli, facebook un da bildirimler düzelmeli ona gerek yok buna gerek yok diyerek market büyümez, e büyümezse de kullanıcı artmaz, artmayınca da karlar azalır gelişim yavaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Niye -'lediniz ki bu yorumu?

Arkadaş mesajını vermiş, siz inceyi görememişsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Niye -'lediniz ki bu yorumu?

Arkadaş mesajını vermiş, siz inceyi görememişsiniz

Onu sonra anlatırım fakaaat, kimin bacağını sıkmışım tramvayda? Güya Galata'ya dadanmışım. Kafaları çekip çekip orada alıyormuşum soluğu. Onu da sonra anlatırım. Ya o Lumia'yı sepete atıp...
  • 6tag var, instagram gelmese bile olur aramıyoruz yani.
  • Zil sesi artı titreşim gelsin önce,daha mp3 zil sesi olmuyor...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.