Şimdi Ara

buluştuk :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
19.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

buluştuk :)

miraz 8 sn farkla resimleri koymuşsun oldumu hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shamsheytani -- 16 Temmuz 2006; 19:05:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: shamsheytani

walla iyi oldu yeni arkadaşlar edindik en azından.fiatci inşallah bi dahaki sefere sende gelirsin..mirazı askere uğurlamadan bi mangal yapalım

beklediğim gib değilmişsin ama ha..ben kafamda seni daha farklı canlandırmıştım..... resimler güzel olmuş elinize sağlık...... o zaman abi bi dahaki sefere öperim yarışını arabasını falan gölbaşındayız ok?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fiatci

quote:

walla iyi oldu yeni arkadaşlar edindik en azından.fiatci inşallah bi dahaki sefere sende gelirsin..mirazı askere uğurlamadan bi mangal yapalım

beklediğim gib değilmişsin ama ha..ben kafamda seni daha farklı canlandırmıştım..... resimler güzel olmuş elinize sağlık...... o zaman abi bi dahaki sefere öperim yarışını arabasını falan gölbaşındayız ok?

hadi yaa?nasıl canlandırmıştın soylesene..aklındaki kötü bişeyse pm at

• abi ben çok güzel bi gün geçirdim yine toplanalım diyin yine gelirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: miraz.miraz

abi ben çok güzel bi gün geçirdim yine toplanalım diyin yine gelirim

gerçekten güzeldi bidahaki sefere işi büyütecegiz ona göre gölbaşında mangal yapacaz yan çizmek yok

• Arkadaslar kusura bakmayin, cok ozur dilerim. Dedigim gibi isimden dolayi ugrayamadim. PM'leri de su dakika gordum...

Cok uzgunum

Insallah birdahakine
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fiatci

quote:

hadi yaa?nasıl canlandırmıştın soylesene..aklındaki kötü bişeyse pm at

yok abi ne kötüsü ya..ne biliyim nick ine göre bi değişik geldin.... ama kötü değil inan...

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafacelen

Arkadaslar kusura bakmayin, cok ozur dilerim. Dedigim gibi isimden dolayi ugrayamadim. PM'leri de su dakika gordum...

Cok uzgunum

Insallah birdahakine

insallah bidahki sefere daha kapsamlı bişey yaparız
  • Walla otomobi lbölümüne pek takılmam ..Shamseytanının ricasıyla gittim....Ama iyiki gitmişim...Bu sıcak pazar gününde saklıbahcenın serın ortamında güzel bi gün geçirdim...Keşke daha büyük bi katılım olsaydı...(BU arada üstünde beach tshortu olan ben))
  • Valla güzeldi, daha kalabalık olunursa daha da güzel olur. Bir dahaki sefere artık.
    Benim gözler kapalı surat somurtkan çıkmış yaw. Bu arada resimleri çeken miraz ın kardeşine de teşekkür ediyoruz. Durun onunda resmini koyayım, unutmuşuz.

http://img471.imageshack.us/img471/9954/img3013zr1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsd -- 16 Temmuz 2006; 21:56:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: habader

Walla otomobi lbölümüne pek takılmam ..Shamseytanının
    ricasıyla gittim....Ama iyiki gitmişim...Bu sıcak pazar gününde saklıbahcenın serın ortamında güzel bi gün geçirdim...Keşke daha büyük bi katılım olsaydı...(BU arada üstünde beach tshortu olan ben))

rica mı?yakama yapıştı bende gelecem diye bende sevinsin diye getirdim şaka biyana güzel bir ortamdı tekrar teşekürler gelen arkadaşlara

• en soldaki kim.
    ????
    quote:

fotoları koyalım

miraz 8 sn farkla resimleri koymuşsun oldumu hiç?
  • @skyclad en soldaki habader,otomobil bölümüne pek takılmaz,konu dışında gezer genelde

bu arada lord of chaos topicin başlığıda değiştir artık
  • anca geldim nete girebildim, herkese bu güzel gün için öncelikle teşekkürler gerçekten keyifliydi, fiatcı sana nispet yapar gibi oldu ama neyse bidakine gölbaşında mangalda acısını çıkarıırız

deiştirdim başlığı

evet arkadaşlar şimdiden başlıyalım yeni organizasyon planlarına ne zaman mangalı yakıyoruz
  • hocam çok teşekkür ederiz sağol sana da zahmet werdik barış da teşekkür ediyor resim için abi beni ınutmamış diyo

quote:

Orjinalden alıntı: bsd

Valla güzeldi, daha kalabalık olunursa daha da güzel olur. Bir dahaki sefere artık.
    Benim gözler kapalı surat somurtkan çıkmış yaw. Bu arada resimleri çeken miraz ın kardeşine de teşekkür ediyoruz. Durun onunda resmini koyayım, unutmuşuz.

http://img471.imageshack.us/img471/9954/img3013zr1.jpg

• Biri beni mi çağırdı
  • bravo:

koskoca ankarada 5 kişimi?
  • Hiç olmamasından daha iyidir
  • Waay güzel abiler harbi çok güzel
    Şöyle birde kalabalık olsa ne hoş olurdu dimi
    İstanbul buluşmasını düzenleyemedik bir
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedicivalvole

Waay güzel abiler harbi çok güzel
    Şöyle birde kalabalık olsa ne hoş olurdu dimi
    İstanbul buluşmasını düzenleyemedik bir

kalabalık olsa belki bukadar samimi bir ortam olmayacaktı ama bidahaki sefere daha kalabalık ve kapsamlı bişey olacagını düşünüyorum.zaten gelecem diyen en fazla 5 kişi daha vardı yani en fazla 10 kişi olacaktık yinede iyi toplandık bence.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.