Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.023
Cevap
66
Favori
326.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hararetlenmiş buralar beyler :) Ne M direksiyonmuş arkadaş :)
    Çarşamba İzmir'e kaçıyorum;Bursa otobanında aslanı bir kükreteyim diyorum..
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    Hocam ha diyince degismiyorki jant. En az 2.000tl gerekiyor degistirmek icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte onu bulunca hocam

• Gayet guzel bir konu. Elinize saglik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, amcaoğluna araba bakıyoruz

Temiz , Fullle yakın donanım E46 ortalama kaç bin tl civarında eder acaba ?
    Makyajlı Makyajsız farketmez. Hangi motoru önerirsiniz ? yakacaksa yaktığına değecek bir motor modeli olsun diyoruz, yani 316i modeli 328i gibi yakacaksa 328i tercih etmek daha mantıklı. Bu açıdan söylüyorum. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmanders -- 9 Eylül 2015; 14:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

Merhaba arkadaşlar, amcaoğluna araba bakıyoruz

Makyajlı Makyajsız farketmez. Hangi motoru önerirsiniz ? yakacaksa yaktığına değecek bir motor modeli olsun diyoruz, yani 316i modeli 328i gibi yakacaksa 328i tercih etmek daha mantıklı. Bu açıdan söylüyorum. Saygılar.

320iden asagisini onermem ben. Fiyatlari cok degiskenlik gosteriyor, 35 civarindan baslar e46lar 65-70e kadar gidiyor. Arabinin iyiligine gore fiyatlarda artiyor. Cabrio isterseniz dahada yuksege cikiyor. Makyajlilar daha guzel duruyor bana gore, ben onlari secerdim. 2002 sonrasi 320-325-330 oneririm. Tamamen zevk meselesi ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: |Amon|

quote:

Merhaba arkadaşlar, amcaoğluna araba bakıyoruz

320iden asagisini onermem ben. Fiyatlari cok degiskenlik gosteriyor, 35 civarindan baslar e46lar 65-70e kadar gidiyor. Arabinin iyiligine gore fiyatlarda artiyor. Cabrio isterseniz dahada yuksege cikiyor. Makyajlilar daha guzel duruyor bana gore, ben onlari secerdim. 2002 sonrasi 320-325-330 oneririm. Tamamen zevk meselesi ama.

Baktımda demin bütün modellere, motor ayırt etmeksizin ama iyi kondisyonda M paket temiz bi araba göremedim.Çoğu manuel birde. 1-2 tane gözüme çarptı temiz ama onların fiyatıda çok abartı, kesinlikle 75 leri haketmiyor diye düşünüyorum.

CLK 200 Komp. almak daha mantıklı geldi, içi gerçekten E46dan güzel. Hayırlısı.

Bu arada 335i E92 Jantıda çok yakışmış E46 ya 2,3 araçta gördüm, onu alabilirsiniz aracınıza

• Elmanders E kullanıcısına yanıt
    Sonradan manuele cevrildiyse %99 ihtimalle hirpalamislardir. M paketi sonradan yaptirabilirsiniz araci uygun fiyata bulursaniz. Clk lari hic bilmiyorum o yuzden kiyasa giremiyorum. Ama e46 daha guzel duruyor bence. Aklimda 1-2 jant var ama iste nakit sikintisi var bu aralar

Bu aracın sahibini bmwteamden biliyorum araba düzgün alacak olsam kesinlikle bu aracı alırım. Kozmetiği motoru düzgün bir araç. Fiyatta anlaşıp alınmalı diye düşünüyorum. Diğer arkadaşlarda fikirlerini belirtirler
    İlan No: 216965739

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandLotus -- 9 Eylül 2015; 16:27:34 >
  • 330ide birden fazla geldi
    15 Litrenin altına düşer mi acaba İstanbul şehir içi ?
  • 320i nin daha az yakacağını sakın ha düşünmeyin]İstanbul'da serhat kullanıyor o motoru.En net bilgiyi verir
    +20 litre kardeşim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

330ide birden fazla geldi
    15 Litrenin altına düşer mi acaba İstanbul şehir içi ?

En keyiflisi olsun diyorsan 330i ondan sonra 325i olabilir. yakıt olarak şehir içinde 320i 13 lt 325 14 330i 15-16 litre civarları tabi bunlar normal kullanım değerleri olur. Lpg ile kullanırsanız yakıt üzmez.
  • Yorumlar için herkese teşekkürler, yakıt konusu gerçekten sıkıntı, yakıyormuş yani baya.
  • onurg07 O kullanıcısına yanıt
    Hocam şasi numarasının son 7 hanesini satıcıdan bi isteyin daha net bilgi verelim. Genel olarak düzgün duruyor. Fotoları tam karşısından yada tam yan çekseydi daha net yorum yapardım. Siz şasi no son 7 hanesini bi rica edin hocam

Edit: arka taraf için ekran felan takmasaymış daha iyi olurmuş ama fiyatı iyi. Neyse şasi no son 7 hane lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandLotus -- 12 Eylül 2015; 16:04:56 >
  • Arkadaşlar merhaba
    Eskiden cıvıl cıvıl di burasi.

• Merhaba arkadaslar. Pazar alaninda iki amca ellerinde agir bir demirden masa tasirken ellerinden kayiyor ve benim arabamin arkasina dusuyor. Arka sag stop lambasi kirilmis ve bagaj kapaginda boyle bir ezik var. iki sorum olacakti.
    1- Sans bu ya carsamba gunu TuvTurk muayenesi var. Bu sekilde arabanin gecmesi mumkun mu?
    2- Bu bagaj kapaginin tamir olma durumu nedir acaba? Ve ne civarda bir masraf cikarir.
    ***BMW E39-E46***

• Erdemalp E kullanıcısına yanıt
    Hocam arka stop işlevini yerine getiriyorsa sinyalleri frene bastığınızda fren lambası vs yanıyorsa çalışıyorsa muayeneden geçer. Arka stop orjinal hella 250 tl +/- değişken orjinal hella. Bagaj kapağını bilemiyorum anca tahmini bişey söyleyebilirim 400-500 tl tutar aşırı keskin değilse düzeltilir. Geçmiş olsun

• GrandLotus kullanıcısına yanıt
    Onları kontrol ettim. Lambalarda bir sıkıntı yok. Hepsi çalışır durumda. Bu durumda bagaj kapağını komple değiştirmek çok işlevsel görünmüyor. Çünkü açılıp kapanmasında da bir sıkıntı yok kapağın. Lokal olarak düzeltilebilir sanıyorum. Yaşadığım yerin azizliğinden (Bayburt) buralarda danışabileceğim birisi yok. En yakında Erzurum'a gidip öğrenebilirim sanırım.

Erzurum'da tanıdığı bildiği olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.