Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (199. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.023
Cevap
66
Favori
326.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: v.fırat

kimi markalarda her 10 binde kimisinde her 15 binde yapılan periyodik bakım bmw 1.16i'de ne kadara mal oluyor? bilen var mı?

Tahmini cevap

Castrol edge 0-30 yag 4 litre 120 tl
    Filtre takimi 100 tl
    İscilik 60 tl

280 tl

Normal tamirci fiyati

Ozel bmw servisinde 350-400

Yetkili serviste 500-550 falandir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler
    Evlat gibi baktigim 530 aracim satiliktir.
    Aracin lastikleri %70 olup kazasiz degisensiz sadece on iki camurlugu yuZeysel boyalidir. İc mekan oldukca diri ve temizdir. İlaveten dsp muzik sistemi vardir. Arkadasimin galerisinde olup arac lpg li degildir. 202 bin ile 219 bin arasi lpg ile kullanilmis tarafimca sokulmustur. İsteyen tekrar taktirabilir.
    Arac yag eksiltmemektedir. Aracin motorunda 1 nokta kurum yoktur. Kondisyonu cok iyidir.

İlan asagida olup aracima kefilim bankaciyim ayrica yerim yurdum belli

Aliciisna hayirli olsun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2001-model-bmw-530i-tiptironic-vites-cam-tavanli-197313619/detay

• Del Boske D kullanıcısına yanıt
    bu arabaya bir bakar mısınız?değerli yorumlarınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-sifir-ayarinda-196851669/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: bordo07

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-sifir-ayarinda-196851669/detay

Guzel bir araca benziyor
    Motor yapilmis neden yapildi ve nasil yapildi bu cok onemli
    Donanim guzel
    Yerinde ve cok detaylica bakmak gerekli bakinca veya baktirinca karar verilir
    Fiyat icin bisey diyemem 32 yede var 55 e de var bu araclardan

Benim arac nasil baktinmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Del Boske

quote:

Guzel bir araca benziyor
    Donanim guzel

bu aracı esnaf bir arkadaşa sordurttum. malum birbirlerine yamuk yapmazlar. 2 yıldır kendisi kullanmış. 14000 TL harcanmış motora. km orjinal( kontrol ettik) borusan bakımlı. lastikler sıfır. sizin araç hakkında da daha açıklayıcı bilgiler bekliyorum. biraz yüzeysel olmuş. lpg'li iken niçin lpg çıkarttınız mesela.

• quote:

quote:

quote:

Guzel bir araca benziyor
    Donanim guzel

bu aracı esnaf bir arkadaşa sordurttum. malum birbirlerine yamuk yapmazlar. 2 yıldır kendisi kullanmış. 14000 TL harcanmış motora. km orjinal( kontrol ettik) borusan bakımlı. lastikler sıfır. sizin araç hakkında da daha açıklayıcı bilgiler bekliyorum. biraz yüzeysel olmuş. lpg'li iken niçin lpg çıkarttınız mesela.

Esnaf esnafa yalan soylermi bilemem
    Bir 530 komple motor yapiliyorsa
    2000 piston
    250 segman
    1000 contalar
    500 zincir
    500 kapak isciligi
    3000 diger iscilik ve diger sarf malzeme
    2000 rektifiyeci
    Tutar yani 10 bini gecmez

14 bin iddiali bir rakam

Ama duzgun yapildiysa cok guzel olmustur

Neden motor yapmislar hararetmi yapmis araba?

İyice arastirmak lazim

Benim lpg konusunu detaylica yazmistim oZet geceyim
    Aracimda lpg istemiyordum o yuzden sokturdum
    Sokmusken segmanlari yenilettim yag yakmasinida engelledim zaten yagda yakmiyordu

Bulabilseydim hic lpg takilmamis olani alirdm ama bulamadim
    Arabayi alma amacim hobidir devamli olarak kullandigim baska aracim var zaten 6 aydir bende 5 bin km yaptim aslinda onuda yapmazdim

• bordo07 B kullanıcısına yanıt
    Bu araba belki iki yıldır ilanda sürünüyor sebebi nedir bilemiyorum, arabanın orjinal jantları ne olmuş duruyor mu kazalı olabilir dikkat edin.
    Biraz sallamışlar 14 bine motor yapılmaz maksimum rakam 8-9bini geçmez, iki yıldır satılmaya çalışılan bir araca da o kadar masraf edilmez galericilere hiç bir zaman güvenilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Bu araba belki iki yıldır ilanda sürünüyor sebebi nedir bilemiyorum, arabanın orjinal jantları ne olmuş duruyor mu kazalı olabilir dikkat edin.
    Biraz sallamışlar 14 bine motor yapılmaz maksimum rakam 8-9bini geçmez, iki yıldır satılmaya çalışılan bir araca da o kadar masraf edilmez galericilere hiç bir zaman güvenilmez.

pardon eklemeyi unutmuşum. şanzumanla birlikte 14.000 TL. ilanlarda sürünmesinin nedeni abartılı fiyat istemesi olabilir mi? 57.000 TL çeken bir ilan daha var sitede.
    192 binde ki bir araca neden motor şanzıman yapılır anlayabilmiş değilim, çift ekran haricinde başka bir esprisi yok aracın, koltukları göremedim ama ya manuel yada ısıtma yok klima panelinin altı neredeyse boş.
    Şu araç daha düzgün gibi, bir tanede siyah vardı 165 bin km de oda güzel araç ilan tarihi sona ermiş ama ilan favorilerim de ekli olduğu için mobil siteden ilana girebiliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-meraklisina-530i-197355100/detay
  • quote:

quote:

pardon eklemeyi unutmuşum. şanzumanla birlikte 14.000 TL. ilanlarda sürünmesinin nedeni abartılı fiyat istemesi olabilir mi? 57.000 TL çeken bir ilan daha var sitede.

içime kurt düştü tekrardan sorduk. Ankara Şaşmaz Oto Sanayi Başpınar Otomotiv'de Rıdvan Usta yapmış. şanzumana ise sadece bakım yapılmış. Jantlar duruyormuş ancak çatlak varmış isterseniz verebilirim dedi. iki yıl meselesini de açtık. Arabayı aldıklarında elemanları hararet yaptırmış. o durumdan sonra binmek amacıyla tam anlamıyla 4/4'lük motor yaptırmış. adam iddia ediyor 14 bin rakamını geçtiği hususunda

• quote:

192 binde ki bir araca neden motor şanzıman yapılır anlayabilmiş değilim, çift ekran haricinde başka bir esprisi yok aracın, koltukları göremedim ama ya manuel yada ısıtma yok klima panelinin altı neredeyse boş.
    Şu araç daha düzgün gibi, bir tanede siyah vardı 165 bin km de oda güzel araç ilan tarihi sona ermiş ama ilan favorilerim de ekli olduğu için mobil siteden ilana girebiliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-meraklisina-530i-197355100/detay

döşemeler kesinlikle bej olmalı

• @bordo07

Dostum ilk gordugun e39 seni gaza getirdi bakiyorum

Valla bana soracak olursan yakin yerlerde arac bak cunku 20 dakikalik dynomoss larla anlasilmaz bunlarin derdi

Bmw ci falan ustaya gideceksin computer dahil komple lifte alinip uzunca bakilacak

Aklinda kaldiysa atla git madem bu kadar delikanliysa araci satan yol paranida verir

Bahsettiğim diğer araç, sizin baktığınızdan daha temiz derli toplu duruyor. Sizinde derdiniz benim gibi ekransa şunu söyleyeyim görüntüsünden başka hiç bir işe yaramıyor.
    Ayrıca@Del Boske nin aracını da bakabilirsiniz onda DSP artısı var bu araçlara göre.
    ***BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46***

• quote:

@bordo07

Dostum ilk gordugun e39 seni gaza getirdi bakiyorum

Valla bana soracak olursan yakin yerlerde arac bak cunku 20 dakikalik dynomoss larla anlasilmaz bunlarin derdi

Bmw ci falan ustaya gideceksin computer dahil komple lifte alinip uzunca bakilacak

Aklinda kaldiysa atla git madem bu kadar delikanliysa araci satan yol paranida verir

abi çok hevesliyim. hatta dolu dolu gümbür gümbür geliyorum. :D
  • quote:

Bahsettiğim diğer araç, sizin baktığınızdan daha temiz derli toplu duruyor. Sizinde derdiniz benim gibi ekransa şunu söyleyeyim görüntüsünden başka hiç bir işe yaramıyor.
    Ayrıca@Del Boske nin aracını da bakabilirsiniz onda DSP artısı var bu araçlara göre.
    ***BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46***

link alabilir miyim.

• Dsp guzel bir opsiyon cok guzel

Audi concert e gore baya iyi
    Volvo hps daha iyiydi ama

Mesajları alıntılamanıza gerek yok mesajıma gelip cevapla sekmesini tıklamanız yeterli, ayrıca kendi mesajlarınızı alıntı yapmışsınız, ilanın bugün tarihi sona ermiş o yüzden görünmüyor ama ben size mobilden resmini çekip atayım.
    ***BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46******BMW E39-E46***

• allstar34 kullanıcısına yanıt
    ben acemiyim kusura bakmayın.
    Anladım o yüzden öyle söyledim :)
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar 2001'den 2003'e kadar tüm 5.30i araçlar aynı kasa değil mi? Aynı kasa olduğu varsayımıyla gidilirse bazıları önden çok yayvan ve çok daha oturaklı adeta 7 kasa ihtişamıyla dururken bazıları 3 kasa gibi küçük geliyor sanki yanlardan preslemişler gibi? bunun nedeni nedir?
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.