Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
326.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.el piyasasi cok yukarda bu aralar

Bi galerici benim aracin 47-48 oldurmeyecegini isterse galeriye cekip 50 fiyat koyup max 1 haftada satilacagini soyledi? Fazla iddiali geldi bu durum bana?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

quote:

Orijinalden alıntı: Del Boske

@allstar34

Araba yikaninca hafiften bir bugu oluyor ic tarafta

O zaman durum vahim o farların bana gelmesi lazım

Sokeyim bende ozmn temizleyip silikonla yapistiriirm olmazmi oyle? Elimde kalmasin sonra?

• quote:

Merhaba arkadaslar

Bi galerici benim aracin 47-48 oldurmeyecegini isterse galeriye cekip 50 fiyat koyup max 1 haftada satilacagini soyledi? Fazla iddiali geldi bu durum bana?

Bence sallamış, piyasa her ne kadar yüksek olsa'da o fiyatlara zor. Senin arabanın km biraz düşük olsaydı çok daha rahat dediğin fiyatlara giderdi, insanlar 200bini devirmiş Bmw lere öcü gözüyle bakıyor.

Elin yatkın değilse hiç bulaşma derim kolay bir şey değil göründüğü gibi, buhar sonradan gidiyor'mu yoksa hep var mı ?
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaslar

Bence sallamış, piyasa her ne kadar yüksek olsa'da o fiyatlara zor. Senin arabanın km biraz düşük olsaydı çok daha rahat dediğin fiyatlara giderdi, insanlar 200bini devirmiş Bmw lere öcü gözüyle bakıyor.

Elin yatkın değilse hiç bulaşma derim kolay bir şey değil göründüğü gibi, buhar sonradan gidiyor'mu yoksa hep var mı ?

Buhar hemen gidiyor dostum

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaslar

Buhar hemen gidiyor dostum

O zaman büyük bir sorun görünmüyor, ampüllerin takıldığı yerlerdeki contaları falan bir kontrol et oralardan hava alıp buhar yapıyor olabilir, muhtemelde dediğim gibi oluyordur farın arka tarafında bulunan hava tahliye yerlerinden de atıyordur buharı.

• allstar34 kullanıcısına yanıt
    Plastix öncesi zımpara yaptın mı? Yoksa direk ped ile plastixi mi uyguladın kardeşim?
    Çizik durumu neydi tam olarak
    Eline sağlık,zımba gibi olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanozer

Plastix öncesi zımpara yaptın mı? Yoksa direk ped ile plastixi mi uyguladın kardeşim?

Zımpara yapmadım pampa, aşırı çizik yoktu kılcal çizikler halindeydi, tam olarak çizikler çıkmadı ama daha parlak bir hal aldı camlar, içinden de aynı uygulamayı yapsaymışım harika olacakmış ama geçti artık. Şimdi D2S leri yenileme planım var bakalım.
    Yarın gidecekmisin buluşmaya
  • Yanlış hatırlamıyorsam kapı fitillerini değiştirdiğini söylemiştin, nereden temin ettin acaba bir de fiyat neydi ?
  • quote:

quote:

Zımpara yapmadım pampa, aşırı çizik yoktu kılcal çizikler halindeydi, tam olarak çizikler çıkmadı ama daha parlak bir hal aldı camlar, içinden de aynı uygulamayı yapsaymışım harika olacakmış ama geçti artık. Şimdi D2S leri yenileme planım var bakalım.
    Yarın gidecekmisin buluşmaya

Sen yokum diyorsun,çokta içim ısınmadı açıkcası ortama..
    Gelirim dersen uğrarım sadece..

Direk pedle mi uyguladın,bende girişeceğim bir ara..

• quote:

Direk pedle mi uyguladın,bende girişeceğim bir ara..

Evet direk ped ile uyguladım, bir ara ufak çaplı bir buluşma yaparız Can, sen ve ben malzemeyi getiririm yaparız boşuna alıp para verme.

Buluşmaya gitmeyi düşünmüyorum, seninde dediğin gibi ortam pek çekici gelmedi bana'da.
  • quote:

Selam pampalar,
    Farların son hali sıfır gibi olmuşlar değil mi? Sol fardaki buhar sorununu hallettim fön makinası ile, farın içinde su damlası varmış. Son bir işlemi daha var farların, meguiars ın ürünü olan palstx parlatma cilasını ve el pedini sipariş ettim elime ulaşsın onunla parlatıp var olan çizikleri gidermeyi planlıyorum.
    ***BMW E39-E46***

Orjinal paspas lar için sabitleme klipsi sipariş etmiştim bugün elime ulaştı taktım artık bu paspasları kullanacağım, diğer paspaslar sağa sola kayıp duruyordu.
    ***BMW E39-E46***
    İhtiyacı olanlar için link;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-bmw-paspas-sabitleme-klipsi-oem-no-82119410191-130128912/detay/

Geniş çaplı araştırmalarım sonucu arayıpta bualmadığım mat krom çerçeveleri Kocaeli de buldum siparişini verdim.
    ***BMW E39-E46***

Günlerce uğraştım TAC yada TD plaka için, alamadım arkadaş

• Tacox kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sahibinin adı Tuncer dallı satabilirim plakayı
  • quote:

Bir önceki sahibinin adı Tuncer dallı satabilirim plakayı

Plakayı değil de aracı satacak olursan mayıs gibi benim kuzene alalım , çeşme de kendisi..
  • e 39 5 30i yada 5 28i alacak , şimdiden başladık araştırmaya...
  • quote:

Yanlış hatırlamıyorsam kapı fitillerini değiştirdiğini söylemiştin, nereden temin ettin acaba bir de fiyat neydi ?

Degisen arka sol kapi haric 3 kapinin araba ustundeki fitili ve on sol kapi haric bmw marspiyelleri toplam 880 tl iscilik dahil
    alinan yer dogan teknik oto bursa
    malzeme orjinal malzeme sanirim borusandada ayni fiyattir

Bende ikisinden de var söylemen yeter ama
    Buluşalım valla,güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanozer -- 21 Kasım 2014; 19:09:29 >
  • quote:

Merhaba arkadaslar

2 milyar aşağı olunca fiyat öldürülüyor muymuş? 40 liraya bile şuan satmaniz zor. Arabanizi dev aynasinda görmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbo_Şevket

quote:

Merhaba arkadaslar

2 milyar aşağı olunca fiyat öldürülüyor muymuş? 40 liraya bile şuan satmaniz zor. Arabanizi dev aynasinda görmeyin.

Banada iddiali geldigini yazdim iyi okumadinmi?

Altindaki arabayla kendini bisey zanneden biri degilim hic olmadim o yuzden devaynasi da yok kesinlikle merak etme...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

e 39 5 30i yada 5 28i alacak , şimdiden başladık araştırmaya...

Arabamı satmayı düşünmüyorum valla olur da düşünürsem söylerim.
    Şimdiden başlamanız isabetli olmuş ancak bulursunuz zaten mümkünse makyajlı modellerden ve 530i alsın.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.