Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
326.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: allstar34

quote:

Orijinalden alıntı: Del Boske

quote:

quote:

Selam gencler
    linkteki sarki benden size nostalji olsun :)

320 tlye depo fullenir videodaki sekilde 750 km yapilir...

http://youtu.be/Dr8Z9nfUbSA

Video çalışmıyor.

Tekrar denermisin

DSP yide açmışız kop kop , nereye gidip geldin 750 km

Bursa izmir
    izmir bursa

Yuksek ses kalite de iyi olunca sarkiyida cok severim paylasayim dedim serhat :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakinda e39 detay videosuda cwkecegim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Selam gencler
    linkteki sarki benden size nostalji olsun :)

320 tlye depo fullenir videodaki sekilde 750 km yapilir...

http://youtu.be/Dr8Z9nfUbSA

Video çalışmıyor.

Tekrar denermisin

DSP yide açmışız kop kop , nereye gidip geldin 750 km

Bursa izmir
    izmir bursa

Yuksek ses kalite de iyi olunca sarkiyida cok severim paylasayim dedim serhat :)

Benim arabada hi-fi sistem var ama standart ses sisteminin bir tık üstü , gerçi bana yetiyor uzun yolda yüksek ses sevmiyorum zaten kafa şişiriyor, türkü yada Ümit Besen dinlerim

• Arkadaşlar bizim motorlar spark-ignition engine midir

Emre abi bir de şu listeye göre;
    http://s34.photobucket.com/user/escape2music/media/530i/BMW_oil_type_by_engine_5_2009.png.html

Biz LL01 mi LL04 yağ mı kullanmalıyız ne diyorsun ben ayrıntıyı çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

hocam yanlış yazmışım şimdi farkettim. m50 motor döküm olduğu için daha sağlammış yazacaktım. evet 92-93-94-95 model m50 motorlu olabilir. şuanda piyasada ederi nedir? çok farklı fiyatlar yazanlar var. 15bin ile 25bin arası değişiyor fiyatlar. bir de motor sıfır yazmış kimisi. bu ne demek oluyor?

91-94 m50 93 öncesi vanos yok, 95-99 m52 aracın durumuna göre fiyatı değişir.
  • Vanos nedir hocam? Fiyat olarak ne diyorsunuz?

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Pm attım.
  • Beyler selam
    benim aracta emniyet kemerim takili degilken uyari isigi da yanmiyor ve sesli ikazda yok
    sizdede boylemi?

• quote:

Beyler selam
    benim aracta emniyet kemerim takili degilken uyari isigi da yanmiyor ve sesli ikazda yok
    sizdede boylemi?

Benim arabada ikaz ışığı yanıyor ama sesli ikaz yok, yanlış bilmiyorsam koltuğun altında fişi olması lazım iptal etmiş olabilirler.

• Merhaba arkadaşlar aşağıda ilan linkini verdiğim araç hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim.Bu model ciddi ciddi kafamı kurcalıyor malum orta segment araçların fiyatları gözönünde bulundurulduğunda bu fiyat makulmudur.İlan epey zamandır duruyor.

BMW hiç kullanmadım nedir ne değildir sadece okuduklarımızla bilgi sahibiyim.Fakat C sınıfı bir çok araçtan çok daha kaliteli ve konforlu olduğuna eminim sizler ne dersiniz, aklımda C sınıfı otomatik bir araç alma düşüncesi var fakat bu ilanıda epeydir takip ediyorum.

Kullanan bu aracı bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba,en çok takıldığım nokta haliyle fiyatı;çünkü emsali yada benzeyen araçlar arasında epey bir fiyat farkı var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-turkiyede-tek-ozel-bmw-520ia-185472660/detay

Not:Aklıma gelen 2 arkadaşı ekledim.

@GrandLotus hocam siz inceleme yaptınız özellikle sizi ekledim
    @allstar34 hocam sizinde bu konuda fikir sahibi olabileceğinizi düşündüm.

Saygılarımla.

• Ekskalibur kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bu aracın uzun süredir ilanda kalmasının tek sebebi fiyatı, ha eğer ben buna uzun süre bineceğim dersen sıkı bir pazarlık ile alınabilir.
    İyi bakarsanız en az 10 yıl sorunsuz hizmet eder.
    Benim şahsi fikrimi sorarsanız 530i bakmanızı öneririm ortalama aynı yakarlar ama performans yüzünüzü güldürür.
    Bu araçların ucuzu alınmaz en temizlerine bile en az 4-5 bin harcarsınız ağız tadıyla binmek için.
    Dediğim gibi ben buna uzun süre binerim derseniz 50bin civarlarına alınabilir, ödediğiniz paranında hakkını sonuna kadar verir, E39 tüm zamanların en iyi 5 serisidir bindiğinizde daha iyi anlarsınız.

• Arkadaşlar e38 740 mı e39 540 mı. Alınmalı farklar nelerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: gbakcakaya@hotmail.com

Arkadaşlar e38 740 mı e39 540 mı. Alınmalı farklar nelerdir

Keşke sıfır alır gibi ikisini kafamıza göre tercih etme şansımız olsa. İkisini de temiz olarak bulmanız çok zor..

Hangisi temizse o tercih edilmeli, ben aynı temizlikte olsalar bir de short olsa E38 tercih ederim..

• Arkadaşlar bizim araçlarda akü kutup başları söküldüğünde tekrar bağlantıdan sonra radyoyu aktif etmek cd çaları aktif etmek için bir kod gerekli mi?
  • 3 e39 dada söküp taktık istemedi
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    İyi bari, inşallah benimkinde de istemez :) Teşekkür ettim abi..
  • cianni kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyor :) bu arada kutup başı ile ne işin var
  • cianni kullanıcısına yanıt
    Kardeşim teknik özellikler sorun değil. Yol tutuş konfor farkı büyük müdür. Kısmetse yaza doğru alacağız @cianni

• trans failsafe prog hatası verdi 5,20i 2001 model aracım durduk yere trafik beklerken viteste 3 veya 4 takılı kaldı asc ve abs ısıkları yandı katran ibresi anlık tüketim ibresi de çalışmadı neden kaynakladıgını bilen var mı acaba
  • trans failsafe prog hatası verdi 5,20i 2001 model aracım durduk yere trafik beklerken viteste 3 veya 4 takılı kaldı asc ve abs ısıkları yandı katran ibresi anlık tüketim ibresi de çalışmadı neden kaynakladıgını bilen var mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.