Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
326.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Ne marka alicaz nerden alicaz pampa o zaman.

Güvenilir parçacı bulacan ya da Boru-sana pampa
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    3-4 yere sordum fiyat aldım minimum 450'ye kadar indirimli fiyat verebildiler,açıkcası bu ilan hiç güven vermedi bana.

İnternetten baktığım karşılaştırdğım fiyatlarla aşağı yukarı aynı hatta benim aldığım fiyatlar uygun gibiler.

Brembo Ön arka disk balata takım 500 lira.

emrebozkurt800 @ Hocam bu konuda fazlasıyla katılıyorum, sanayi ortamını ve parçacısına düşmeye görsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanozer

Araç yarından itibaren bende arkadaşlar..resimleri akşam paylaşırım..

Dostum ne yaptın nerde fotoğraflar merakla bekliyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozanozer

Araç yarından itibaren bende arkadaşlar..resimleri akşam paylaşırım..

Dostum ne yaptın nerde fotoğraflar merakla bekliyoruz

Bende merak ediyorum moruk

• http://www.karakaslarotoyedekparca.com/bmw/5-serisi/e39-1996-2003/fren-yedek-parca
    Bu sitede güzel bir şekilde parça fiyatları listelenmiş. Bi göz atın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasit03 -- 22 Nisan 2014; 21:50:56 >
  • Parasıda güzelmiş ama neyse daha m5le gazlamak nasip olmadi bakalin ne zaman olur

• Sonunda

yaklasik 6 aylik bir arastirma sonucu 2002 model 530ia siyah ici bej bir araca bende sahip oldum

Sunu söylemek istiyorum bu fiyatlara çok gittip geldim mantik mi yeni kasa corsa falan mi yoksa gönlümün aracimi ve gonlum galip geldi

Umarim ilerde sorun cikartip beni pisman etmez

• canalp54 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum aramıza hoşgeldin araç temizse birde güzel bir bakım yaparsan üzmez Allahın izniyle.
    Kaça aldınız sizin için özel değilse birde foto istiyoruz
  • Bu basliktaki guzel muhabbetin bir parcasi olacaksin, seviyorum e39 culari :). Ben de fotolari gormek isterim

• Hocam teşekkürler ,

balatalar var, onlarında fiyatı normal seviyede geldi bana.

canalp54@ Hayırlı olsun,güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • Hayırlı olsun Güle güle kullanın. Kaca aldınız birde muhakkak fotoğraf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasit03 -- 23 Nisan 2014; 10:17:57 >
  • canalp54 kullanıcısına yanıt
    bizlerin çoğu hatta nerdeyse hepimiz aynı ikilemlerde kalıp çevre baskısından sıyrılıp bu makinaları aldık çok azdır aramzda pişman olan , hayırlısı olsun seviyesi düzgün sayfalardan birindesiniz paylaşımlarla sayfaya destek verebilirseniz hem bizde birşeyler öğreniriz hem siz
  • Söz uçar foto kalır

Hayırlı olsun. Simdiye kadar uretilen en iyi sedanlardan birisine sahip oldunuz.

• Selamlar arkadaşlar. Sizlere satın almayı düşündüğüm modeller hakkında nelere dikkat etmem gerekir diye sormak istedim (çok genel bir soru ama affola).

Şu an satılıkta olan aracım elden çıktığında öncelikli olarak E39 528 düşünüyorum. Bir ihtimal 523 manuel veya 520 çift vanos manuel de düşünebilirim, ama önceliğim 528. Gidişi ve yakıt tüketimi benim için uygun. Çok ağır veya çok fazla yakan bir otomobil almak istemiyorum. Örneğin 0-100 hızlanması 8 saniyeye yakın, yani eski aracımı aratmayacak bir BMW almak istiyorum. E39 5 serisi donanım ve konfor olarak benim için ideal. Görüntüsüne de bayılıyorum. Ama bütçeme uygun pek iyi e39 da bulamadım.. (Bütçem 25, max 26 bin tl).

İkinci ihtimal E38 728. Vergisinden dolayı 740, geneli 4 ileri olmasından dolayı 730 düşünmüyorum. Bu aracın da görüntüsünü seviyorum.

Son ihtimal ise E36. Aslında E36ların da görüntülerini sevsem de, hem konfor, hem donanım olarak diğer modellerin arkasında tercih olarak. Ayrıca bu modellerin kullanıcı kitlesini de pek beğenmiyorum. Kendi arabamı da çok seviyorum açıkçası, ondan sonra E36'ya binmeyi pek istemiyorum. Yani bayılarak almam, benim için pek hayal bir otomobil değil. Zaten performans olarak da 328'den aşağısına pek sıcak bakmıyorum. Onları da hem bulmak zor, hem yanlarken canı çıkartılmamış olanını bulmak imkansız gibi, hem de fiyatları E39 seviyesinde.

İstediğim tüm araçların LPG'li olması benim için şart.

Bu modelleri kullanan arkadaşların benim gibi bir kullanıcı için tavsiyeleri neler olur, nelere dikkat etmem gerekir, yanlış düşündüğüm bir nokta var mıdır, kısacası benim için bu serilerden hangilerini önerirsiniz bütçem dahilinde? Sıkıntı yaşayabileceğim noktaları nelerdir? Yorumlarsanız çok sevinirim.

• quote:

Niye ifşa ediyosun olm kayınpederimin işyerini uğradınmı yanına bi çayını içeydin

Açıkcası tırsıyorum olum, içeri girsem ne diyeceğim adama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

quote:

Niye ifşa ediyosun olm kayınpederimin işyerini uğradınmı yanına bi çayını içeydin

Açıkcası tırsıyorum olum, içeri girsem ne diyeceğim adama?

s.a abi bana parke lazım siz iyi döşüyormuşsunuz deyip dal bence

• quote:

Orijinalden alıntı: canalp54

Sonunda

yaklasik 6 aylik bir arastirma sonucu 2002 model 530ia siyah ici bej bir araca bende sahip oldum

Sunu söylemek istiyorum bu fiyatlara çok gittip geldim mantik mi yeni kasa corsa falan mi yoksa gönlümün aracimi ve gonlum galip geldi

Umarim ilerde sorun cikartip beni pisman etmez

Hayırlı olsun dostum aramıza hoş geldin.Nice BMW'lerimize
  • scudetto kullanıcısına yanıt
    Selam;

sıraladığın araçlar içerisinde en akla yatkın olanları çift vanos 520i ve 528 i ikiside 99 ve sonrası çift vanoslu diye biliyorum 520i yi bilmem ama 528i sizi performans anlamında tatmin eder hatta seside aşık eder müziği kapatıp motor sesini dinleyebilirisiniz benim gibi ufak tefek kronik sorunları var temizleri nadir kaldı sıkı ve uzun süreli bir araştırma yapmanız gerekebilir %80 nin km orjinal değildir muhtemelen tavsiyem önden arkadan büyük kazası olmasın motor şanzıman durumu iyi olsun geri ufak tefeğini biraz masrafla halledersiniz
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.