Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
326.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Merhaba,

Aracınız gerçekten çok temizmiş, iyi günlerde kullanın. 60-70.000 TL'ye C sınıfı, 1.6 dizel ve otomatik araba almaktansa, bu tarz araçları tercih etmek daha mantıklı. Temizini bulmak zor, bulunursa da kaçırılmamalı.

Kesinlikle size katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpine.

Maşallah çok temiz araç, güle güle binin.

Çok teşekkürler sıfırını alırsınız inşallah
    Şu konuyada bakın ilginize çekecektir:http://forum.donanimhaber.com/m_80147215/f_//tm.htm#80147215
  • Güzel araç elinize sağlık kazsız belasız sürüşler
    Ey gidi aldığınız günü hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Merhaba,

0-100 için 8.3 sn değerini nereden buldunuz?
    2002-2003 170 hp, 520i düz viteslisinin bile 0-100'ü 9.1 sn.

Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Aracın benden önceki sahibi(ilk sahibi).Sene 2008'de aracın performansını beğenmemeye başlamış.Sonra tavsiyeler üzerine 2010'da maslakta bir yere götürüp ufak bir oynama yapılmış.Araca 10 hp 20nm kadar yükseltme yapılmış.Sonra dyno test diyorlar kaliba liftle kaldırıp test etmişler 0-100 8sn çıkarmışlar.Bende dedim bu ekleme ile bu kadar nasıl zaman kazanmış,test ettim gps ile bende 8.3 çıkardım.

Eğer yolda azıcık eğim varsa GPS'in gösterdiği hız gerçek hızdan düşük olabiliyor. 0-100'ünüzün 8 olması gayet mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sam__K

Güzel araç elinize sağlık kazsız belasız sürüşler

Valla şimdi bende hatırlıyorum.Bir heyecanla konusunu açmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Reyftn

quote:

quote:

Merhaba,

Aracın benden önceki sahibi(ilk sahibi).Sene 2008'de aracın performansını beğenmemeye başlamış.Sonra tavsiyeler üzerine 2010'da maslakta bir yere götürüp ufak bir oynama yapılmış.Araca 10 hp 20nm kadar yükseltme yapılmış.Sonra dyno test diyorlar kaliba liftle kaldırıp test etmişler 0-100 8sn çıkarmışlar.Bende dedim bu ekleme ile bu kadar nasıl zaman kazanmış,test ettim gps ile bende 8.3 çıkardım.

Eğer yolda azıcık eğim varsa GPS'in gösterdiği hız gerçek hızdan düşük olabiliyor. 0-100'ünüzün 8 olması gayet mantıklı.

Doğrudur hocam.Sonuçta Dyno testinde ben yoktum.En iyisi kendim test edeyim sonucu göreyim dedim

• quote:

quote:

Aynen bence çok doğru bir tercih olmuş hem araba baya bi temizmişte satan adamada helal olsun güzel bakmış

• 30 krş tüptemi yakıyor araç ? 8,1 saniye 0-10 tüptemi ? 230 küsür km tüptemi :)
    saygılar
  • quote:

quote:

Merhaba,

Oynama varsa akan sular durur.
    Iyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

30 krş tüptemi yakıyor araç ? 8,1 saniye 0-10 tüptemi ? 230 küsür km tüptemi :)
    saygılar

0-100 Benzinle 8.0 snde görmüş.Benim testim LPG ile 8.3 de gördü.0,30krş ise karma normal bir kullanımda ortaya çıktı.En yüksek hızı 242 km/h oldu benzinle yapdı.LPG ile hiç denemdim
  • quote:

quote:

quote:

Aynen bence çok doğru bir tercih olmuş hem araba baya bi temizmişte satan adamada helal olsun güzel bakmış

Araç hiç özel servise gitmemişki.Hep Borusan hep Borusan en yakın 175bin km bakın kağıdı var.Titiz bir adammış

• 5 serisinin en guzel kasasi

• Bu yasta ve bu km de bir aracin bu kadar temiz olmasi sasirtici. Masallah diyelim dostum

• Teşekkür ederim arkadaşlar
  • bmw 5 kasanın tasarımı bu araçtan sonra geriye doğru gitmiş.
  • Gerçekten çok bakımlı bir araç hayırlı olsun tam hayranlık uyandıracak cinsten peki yıllık vergisi ve bakım fiyatları nedir çok üzer mi o konuda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThePlakumat -- 25 Ağustos 2013; 17:35:25 >
  • Hep sahip olmak istediğim bir araç. Ama sizin kadar cesaretli değilim :( Maşallah, kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

bmw 5 kasanın tasarımı bu araçtan sonra geriye doğru gitmiş.

Tasarım zevk meselesi ama bence 5 serisinin kasası çok hoş
  • Allah kazasız belasız kullnmak nasip etsin. Bmw'nin en yakışıklı karizma arası e39 diye düşünüyorum. Yakıt değerleriniz çok iyi böyle bir performansa göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman

Allah kazasız belasız kullnmak nasip etsin. Bmw'nin en yakışıklı karizma arası e39 diye düşünüyorum. Yakıt değerleriniz çok iyi böyle bir performansa göre.

Teşekkür ederim daha iyilerini alırsınız umarım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.