Şimdi Ara

G.Skill Trident X 2666MHz Bellek Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videomuzda G.Skill'in üst seviye belleklerinin yer aldığı Trident X ailesinin toplamda 8GB kapasite sunan çift kanal DDR3 2666 MHz bellek kitini inceliyoruz.

• Güzel inceleme olmus oyun amaclı gereksiz oldugu apacık ortada.Profesyonel amaclı kullanımda daha cok ıse yarayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headbanger_Kerry -- 25 Ağustos 2013; 2:44:24 >
  • Oyun kullanımlı amaçta neredeyse hiç FPS fark ettirmeyeceğini söyleyebilirim. Ancak 3D modelleme işlerinde yararlı olacaktır. APU sistemlerde RAM önemli olduğu için bu uçurur sanırım A10 u
  • apu'ların yanına çok iyi gider.

• Neden iki konu açtınız 
  • En çok görüntüsü etkiledi, al beni diyor :D Sistem performansını etkilemesi de iyiymiş. Bunun fiyatı da görüntüsü kadar iyidir.İnceleme için teşekkürler. Ram alırsam bu video işime çok yarayacağına inanıyorum.

• Quard kullanıcısına yanıt
    Oyun bilgisayarı için tam bir luzumsuzluk abidesi :)
  • 1600 mhz cl9 8gb'den 2133 olanı bile 2 kat pahalı kesinlikle değmez oyun için hele full hd çözünürlük varsa.
  • Detroid

Ps4 ü görünce pc den soguyor insan ps3 geçtim ps3 bile bugun gta5 takilmadan oynatıyor crysis 3 de dx11 olmadan açıyor pc neden bukadar ezik.

• ömür boyu garanti nasıl oluyor acaba

• ömür boyu garanti :D ömrü nekadar bunun

• bildiğim kadarıyla ömürboyu garanti 7 yıl
    ömürboyu torunların değil :)
    parçanın ömrü
  • İnceleme güzel, 2666 MHz benim için gereksiz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OC yapanlara yönelik bir ram. Ben almayı düşünüyorum. HTlink NB ve DRAM ı aynı Mhz de tutmak daha performanslı oluyor. 2400 - 2600 seviyesinde çalıştırabileceğim bir RAM kitim olursa tadından yenmez.

normal kullanıcı için bence 1333mhz den sonrasının anlamı yok.
  • bende bu bellegin 64 gb 2400 mhz olanı var satılık hiç kullanılmadı
    isteyene 512 ssd ile birlikte 2000 bin liraya verebilirim

• Şimdi ben 4930k ile 2400 mhz ram almak istiyorum. Bellek kontrolcüsü 2400 için yeterli mi ?
  • Masaüstü için gereksiz sayilir. Render için bile fazla zira islemciler bu bant genisligini pek kullanamaz.

Ancak tamsayı akis isleri, index tipi isler gibi bellek taramasina bagli konularla sanallastirma vb islerde fark yaratir o ayri.

Ancak bunu takacaksin A10-7850K islemciye.
    Vereceksin GPU birimine OC kirbacini.
    HD-7750 ayari olar GPU artik HD-7770 ayari filan olur herhalde. Olmasa da gözüne kestirir en azindan.

EDTI: Tr harflere bir halt oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melikulupinar -- 5 Ağustos 2014; 10:34:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.